اتاق های هتل ابریشم مشهد از دیگر امکانات خیلی پر اهمیت این هتل می باشد. اتاق های این هتل مشهد با ابعاد بزرگی طراحی شده و تمامی تجهیزات لازمه اقامت گردشگران را مهیا ساخته است، واحد های اقامتی هتل ابریشم مشهد مکان مناسبی برای ساکن شدن می باشد چرا که از شرایط رفاهی خوبی برخوردار هستند.

آنلاین هتل ابریشم مشهد را رزرو نمایید

اتاق های هتل ابریشم مشهد لوازمی  لوکس داشته که به خوبی و هماهنگی کامل در کنار هم قرار گرفته اند. این لوازم از ظاهر عالی بهره مند بوده و به طور کامل نظافت می شوند. اتاق ها ترکیب رنگبندی فوق العاده ای را نیز دارا هستند. همین امر سبب شده تا زیبایی آن ها دوچندان شود.

تجهیزات اتاق های هتل ابریشم شهر مشهد

اتاق های هتل ابریشم مشهد تجهیزاتی را که درون خود قرار داده از قبیل: سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، مبلمان، میز و صندلی، کمد، تخت، آباژور، تلویزیون، اینترنت رایگان پر سرعت، آیینه دلاور، چایساز و سرویس چای، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی می باشد.

اتاق های هتل لاکچری ابریشم  شهر مشهد از چشم انداز حرم مطهر امام رضا (ع) برخوردار است. میهمانان هتل آنقدر به حرم امام رضا (ع) نزدیک هستند که صدای اذان و نقاره های حرم را با صدای بلند خواهند شنید. در این هنگام رفتن پشت پنجره و تماشای بارگاه ملکوتی بهترین لحظه عمر خواهد بود.

بیشتر بخوانید : رستوران هتل ابریشم مشهد

بهترین قیمت هتل ابریشم مشهد

تنوع واحد های اقامتی هتل ابریشم

اتاق های هتل 2 ستاره ابریشم تنوع متفاوتی نیز دارد. که این تنوع همانند: اتاق یک تخته فولبورد، اتاق دو تخته فولبورد، اتاق سه تخته فولبورد، اتاق چهار تخته فولبورد، آپارتمان دو خوابه پنج نفره فولبورد می باشند. این تنوع اتاقی برای گردشگرانی که خانوادگی سفر می کنند مناسب است.

مقاله مرتبط : امکانات هتل ابریشم مشهد

قیمت اتاق های هتل شیک ابریشم در سایت پرشین هتل

اتاق های هتل ابریشم در مشهد با توجه به مزایای فوق العاده ای که دارد قیمت پایینی را برای تمامی سوئیت های خود در نظر گرفته است. سایت پرشین هتل برای این هتل نرخ های مقرون به صرفه ای را تدارک دیده و همچنین تخفیفات ویژه ای را ارائه می دهد تا گردشگران به خوبی بتوانند از موقعیتی استثنائی استفاده کنند.
 

بیشتر بخوانید :
منابع :