اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد بسیار متنوع برای اقامت و راحتی مهمانان این هتل ایجاد شده اند. مهمانان عزیز می توانند با توجه به سلیقه و تعداد نفرات خود هرکدام از این اتاق ها را انتخاب نموده  و از اقامت خود نهایت لذت را ببرند. بدون شک این واحد های اقامتی با تنوع بالا و تعداد زیاد هر فردی را از انتخاب این هتل آپارتمان راضی خواهد کرد.

رزرو صد در صد آنلاین هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد حدود 332 واحد اقامتی می باشند که در 8 طبقه ساختمانی گنجانده شده اند. تمامی این اتاق ها با دکوراسیون عالی و چیدمان بی نظیر زیبایی را به چشم می کشند. بدون شک شما می توانید با رزرو هر واحد اقامتی در این هتل، اقامتی دلنشین و خاطره انگیز را از سفر به مشهد برای خود و عزیزانتان به یادگار گذارید.

اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد
سوئیت های وی آی پی هتل آپارتمان حیات شرق

مقاله مرتبط: رستوران هتل حیات شرق مشهد

اتاق های هتل آپارتمان زیبای حیات شرق مشهد شامل اتاق دو نفره برای زوجین، اتاق جانبازان و معلولین جسمی، آپارتمان یک خوابه چهار تخته، اتاق VIP/ TRP، اتاق VIP/ DBL  و آپارتمان یک خوابهTRP  می شود. تمامی این اتاق ها با بهترین امکانات و خدمات عالی در اختیار مهمانان قرار گرفته است.

اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد
سوئیت های ویژه هتل حیات شرق مشهد

دکوراسیون اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

اتاق های هتل آپارتمان جذاب حیات شرق مشهد همانطور که گفته شد تمامی از طراحی بسیار زیبا برخوردار می باشند. این اتاق ها علاوه بر این دکوراسیون بسیار زیبایی را در خود ایجاد کرده اند که اقامتی مدرن را برای مهمانان عزیز به وجود می آورند و زیبایی را به آن ها هدیه می دهند.

رزرو هتل آپارتمان حیات شرق با قیمتی ویژه

اتاق های هتل آپارتمان بی نظیر حیات شرق مشهد با رنگ بندی های ملایم و دلنشین حسی خوشایند را به شما منتقل خواهند کرد. همچنین این اتاق ها با پنجره های بزرگ منظره ای زیبا را از اطراف هتل به چشم می کشند که فضای اتاق ها را دلباز کرده است. ناگفته نماند که چیدمان عالی نیز نقش موثری بر زیبایی اتاق ها دارد.

اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد
اتاق های دابل هتل حیات شرق مشهد

اتاق دو نفره مخصوص به زوجین در هتل آپارتمان حیات شرق مشهد بهترین مکان برای یک اقامت رویایی در سفر هایی مانند ماه عسل زوجین می باشد. این اتاق ها با گل آرایی و شمع آرایی برای مهمانان تزئین شده است. زوجین عزیز می توانند به راحتی برای رزرو این اتاق ها اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

امکانات موجود در اتاق های هتل حیات شرق مشهد

در اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد امکانات عالی برای رفاه مهمانان در نظر گرفته شده است. این امکانات سبب شده تا مهمانان بتوانند بدون هیچگونه نگرانی و کمبودی در این هتل شهر مشهد اقامت داشته باشند. بدون شک  امکانات و خدمات عالی در این واحد های اقامتی این هتل رضایت و خشنودی شما را تضمین خواهد کرد.

اتاق های هتل آپارتمان حیات شرق مشهد
امکانات داخل اتاق های هتل حیات شرق مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد با یک کلیک رزرو کنید

از امکانات داخل اتاق های این هتل مشهد می توان به یخچال، ماشین لباسشویی، گاز، آشپزخانه، مبل، سیستم تهویه مطبوع، تخت هایی نرم، سرویس بهداشتی و حمام، لوازم بهداشتی، رایگان مخصوص هر شخص، سشوار و ... اشاره کرد. سیستم اطفاء و اعلان حریق، سیستم سرمایشی و گرمایشی و ... از دیگر امکانات داخل اتاق های این هتل اپارتمان مشهد می باشد.

اتاق های جانبازان و معلولین جسمی در هتل آپارتمان حیات شرق مشهد با امکانات مرفه و مناسب برای این نوع افراد ایجاد شده است. مهمانان می توانند به راحتی و با خیالی آسوده اقامتی فوق العاده را در این اتاق ها سپری کنند. این اتاق ها با خدمات عالی و امکانات مناسب پذیرای مهمانان جانباز عزیز و معلولین جسمی می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :