هتل آدینا مشهد اتاق های خود را با امکانات رفاهی و طراحی داخلی بسیار زیبایی طراحی کرده تا مکانی برای استراحت در این هتل مشهد باشد. شما می توانید مطابق با تعداد نفرات و سلیقه خود برای رزرو واحد های اقامتی در این هتل مقرون به صرفه اقدام کنید. بدون شک این اتاق ها حس دلنشین و راحتی را به شما عزیزان منتقل می کند.

بهترین قیمت جهت رزرو هتل آدینا مشهد

اتاق های هتل آدینا مشهد در متراژی نسبتا زیاد ایجاد شده اند که فضایی دلباز را دارا می باشند. شما می توانید به همراه خانواده و عزیزان خود اقامتی دلنشین و خاطره انگیز را در طول سفر تجربه کنید. اکثر مهمانان این هتل پس از اقامت در این واحد های اقامتی رضایت و خشنودی را به همراه داشته اند.

آیا اتاق های هتل آدینا مشهد دارای تنوع هستند؟

هتل آدینا مشهد حدود 70 باب اتاق و واحد اقامتی را در 13 طبقه ساختمانی گنجانده است. اگرچه تعداد این اتاق ها بالا نیست اما از تنوع نسبتا خوبی برخوردار می باشند. شما می توانید پس دیدن عکس ها و بررسی اتاق ها در سایت ما رزرو خود را به راحتی و با اطمینان کامل انجام دهید.

اتاق های هتل آدینا مشهد شامل اتاق توئین، سوئیت امپریال، اتاق رویال  VIP ، اتاق رویال، اتاق تریپل، اتاق دبل می باشند. مهمانان می توانند مطابق با نیاز خود و تعداد نفرات در هرکدام از این واحد های اقامتی استراحت به عمل آورند و نهایت لذت و آرامش را کسب کنند. 

سوئیت های امپریال در هتل آدینا مشهد دارای یک سالن پذیرایی و دو اتاق می باشند. این سوئیت ها اغلب برای آن دسته از مهمانانی که به صورت خانوادگی و جمعی سفر کرده اند بسیار مناسب است. دکوراسیون زیبا به همراه مبلمان راحتی مجلل از ویژگی های نمای داخلی این واحد های اقامتی محسوب می شود.

امکانات هتل زیبای آدینا را مشاهده کنید

اتاق های رویال هتل آدینا شهر مشهد با ایجاد چهار تخت و یک خواب مناسب برای چهار نفر می باشند. این اتاق ها امکان اضافه کردن نفر اضافه را ندارند. فضای زیبا و امکانات رفاهی مطلوب در این اتاق ها راحتی و رضایت شما را تضمین خواهد کرد.

اتاق های رویال VIP در هتل آدینا مشهد علاوه بر فضای زیبایی که ایجاد کرده است دارای خدمات ویژه ای نیز می باشد. اتاق های وی آی پی یا همان رویال نیز مناسب برای چهار نفر اند و امکان تخت اضافه را ندارند. اگر به دنبال یک واحد اقامتی فوق العاده در این هتل می گردید ما اتاق های رویال VIP را به شما پیشنهاد می کنیم.

آیا امکانات در اتاق های مختلف هتل آدینا مشهد متفاوت است؟

تمامی اتاق های هتل آدینا مشهد امکانات رفاهی مطلوبی را دارا می باشند. بنابراین شما با اقامت در هر یک از این اتاق ها می توانید بدون هیچگونه مشکلی استراحتی دلنشین را داشته باشید. ولی در برخی از اتاق ها مانند سوئیت های امپریال و یا اتاق های رویالVIP  امکانات و خدمات ویژه تری به مهمانان ارائه می شود.

با اقامت در اتاق های رویال VIP می توانید از خدماتی نظیر ترانسفر استقبال بدرقه، پذیرایی میان وعده، سرویس چای در کافه بام، 30 درصد تخفیف ماساژ و اینترنت ر سرعت بهره مند شوید. بنابراین این این اتاق ها می توانند بهترین انتخاب شما برای اقامت شود. سوئیت های امپریال در هتل آدینا مشهد نیز دارای حمام مجهز به جکوزی می باشند.

رستوران این هتل 4 ستاره چه غذایی ارائه می دهد؟

با اقامت در این اتاق ها می توانید اقامتی رویایی را تجربه کنید. همچنین مهمانان علاوه بر استفاده از خدمات ویژه ذکر شده در اتاق های رویال می توانند از تراس دنج و زیبای این واحد های اقامتی لذت ببرند. اتاق های هتل آدینا مشهد دارای امکاناتی از جمله صبحانه، یخچال در اتاق، کمد لباس، تلویزیونLID ، چای ساز، حمام اختصاصی، تلفن در اتاق، سرویس بهداشتی فرنگی، ملزومات بهاشتی برای هر فرد مجزا، سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرامیش و سرمایش و.... می باشند.

بیشتر بخوانید :
منابع :