اتاق های هتل آبشار مشهد شاید بسیار متنوع نباشد، ولی از نظر تمیزی و کیفیت در حد لول هتل می باشد. اقامت در این اتاق ها می تواند ضیافت یک اقامت راحت با قیمتی ارزان را برای شما به ارمغان بیاورد. نکته جالب توجه درباره این هتل مشهد این است که اتاق های آن ابعادی متوسط دارند.

با بهترین تخفیف هتل آبشار مشهد را رزرو کنید

اتاق های هتل زیبای آبشار مشهد با امکانات مطلوب رفاهی، توانسته رضایت میهمانان خود را به خوبی جلب کند. از طرف دیگر قیمت مناسب اتاق های این هتل مشهد سبب می شود تا زائران امام هشتم با قیمتی بسیا مناسب بتوانند در شهر بهشت اقامت گزینند و به پابوسی امام رضا (ع) بروند.

اتاق های هتل آبشار مشهد چه تعداد هستند؟

اتاق های هتل آبشار مشهد حدود 40 باب واحد اقامتی می باشند که در 6 طبقه ساختمانی قرار داده شده اند. این اتاق ها شامل اتاق یک تخته، اتاق دو تخته، اتاق سه تخته و اتاق چهار تخته می شوند. مهمانان می توانند با توجه به سلیقه و تعداد نفرات خود برای رزرو هر کدام از اتاق های این هتل اقدام نمایند.

بیشتر بخوانید: رستوران هتل آبشار مشهد

دکوراسیون اتاق های هتل آبشار مشهد

اتاق های هتل آبشار مشهد با دکوراسیون بسیار مطلوب و آرامش بخشی چیده شده اند. تمامی این اتاق ها با مبلمان راحتی، پرده های زیبا و فرش های شیک طراحی شده اند. همچنین طراحی دیوار ها با کاغذ دیواری های خاص نقش موثری بر زیبایی اتاق ها داشته و اقامتی خاطره انگیز را رقم خواهد زد.

رزرو آنی هتل آبشار مشهد

اتاق های دو نفره هتل آبشار مشهد با طراحی های خاص مناسب برای زوجین می باشد. زوجینی که به منظور ماه عسل به مشهد سفر کرده اند می توانند با رزرو اتاق های دو نفره اقامتی رویایی را تجربه کنند. این اتاق ها با گل آرایی و شمع آرایی بسیار مناسب برای تازه عروس ها می باشند.

مهمانان می توانند به درخواست خود از این خدمات و امکانات در اتاق ها بهره مند شوند. در رنگ بندی تم اتاق های هتل آبشار مشهد از رنگ های سبز تیره و قهوه ای استفاده شده که بدون شک ترکیب این رنگ ها نمای زیبای اتاق ها را دو چندان کرده تا علاوه بر رفاه، آرامش نیز در جو اتاق ها حاکم شود.

چه امکاناتی در اتاق های هتل آبشار مشهد وجود دارد؟

اتاق های هتل آبشار مشهد مجهز به امکانات رفاهی می باشد. این امکانات در اتاق ها به بهترین شکل دراختیار مهمانان هتل قرار خواهد گرفت. بدون شک شما می توانید با استفاده از امکانات داخل این واحد های اقامتی، رضایت و خشنوی کامل را از انتخاب کردن این هتل مشهد داشته باشید.

مقاله مرتبط: امکانات هتل آبشار مشهد

از جمله امکاناتی که در اتاق های هتل آبشار مشهد برای مهمانان این هتل در نظر گرفته شده می توان به تلویزیون صفحه تخت، مبلمان راحتی، حمام اختصاصی، ملزومات بهداشتی برای هر فرد جداگانه، روم سرویس، صبحانه، یخچال، دراور، سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایش و ... اشاره کرد.

قیمت واقعی برای رزرو  هتل آبشار مشهد

در اتاق های هتل آبشار مشهد خدمات مینی بار نیز با پرداخت هزینه اضافه به مهمانان ارائه می شود. همچنین تخت های استاندارد در این هتل خوابی دلنشین و آرامبخش را برای شما به ارمغان می آورد. امکانات در این اتاق ها موجب می شود تا شما بتوانید اقامتی راحت را بدون دغدغه سپری کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :