اتاق ماه عسل هتل درویشی مشهد از این جهت ساخته شده است؛ که جمعیت زیادی از زوجین ایرانی ترجیح می دهند ماه عسل خود را در هتل های مشهد سپری کنند. کمتر زوجی سفر در دل طبیعت را به عنوان اولین انتخاب سفر زندگی مشترک انتخاب می کند. از این رو اغلب رزرو هتل های مشهد را که برای ماه عسل زوجین خدمات ویژه ای را در نظر گرفته اند؛ و در جوار مضجع شریف و نورانی حضرت رضا علیه السلام می باشند انتخاب می کنند.
اتاق ماه عسل هتل درویشی مشهد، یکی از اصلی ترین خدمات هتل مجلل 5 ستاره درویشی مشهد برای تازه عروس و داماد ها می باشد. ارائه فیستا سوئیت ها یا همان اتاق ماه عسل در بهترین هتل های مشهد وجود دارند که هتل درویشی یکی از آن ها است. این اتاق ها معمولا در اتاق هتل های چهار ستاره و پنج ستاره ای که تالار عروسی دارند ارائه می شود.

لابی مجلل و زیبای هتل پنج ستاره درویشی مشهد
لابی مجلل و زیبای هتل پنج ستاره درویشی مشهد

هتل مجلل درویشی مشهد را رزرو کنید

این نوع اتاق صرفا با برگزاری جشن عروسی به عروس و داماد هدیه داده نمی شود؛ و میتوان در زمان هایی که تالار هتل مجلسی ندارد هم رزرو شوند.
اما اغلب این اتاق ها هدیه ای از طرف میهمانان عروسی، برای زوجین می باشد که بعد از جشن عروسی در تالار هتل می توانند در فیستا سوئیت هتل درویشی مشهد اقامت داشته باشند. هتل درویشی برای زوجینی که مراسم خود را در تالار این هتل برگزار نکردند هم فیستا سوئیت را ارائه می دهد.

اتاق دو تخته فصل هتل درویشی
اتاق دو تخته فصل هتل درویشی

امکانات اتاق ماه عسل هتل درویشی

هتل 5 ستاره و مجلل درویشی مشهد نیز از جمله هتل هایی است؛ که در شهر مشهد فیستا سوئیت را برای زوجین در نظر گرفته است. فیستا سوئیت در رده اتاق های لوکس این هتل مشهد قرار دارد که با طراحی بسیار مدرنی چیده شده اند. این اتاق هتل، قابل مقایسه با فیستا سوئیت های هتل های مطرح دنیا است.

بیشتر بخوانید: امکاناتی که "هتل درویشی" در اختیار من قرار می دهد چیست؟

نمایی از هتل بزرگ و مجلل 5 ستاره درویشی مشهد
نمایی از هتل بزرگ و مجلل 5 ستاره درویشی مشهد

اتاق ماه عسل هتل درویشی مشهد به ارائه خدمات وان و جکوزی در اتاق بسنده کرده؛ و برای استفاده از استخر و سونا و ماساژ باید به مجموعه آبی هتل مراجعه نمایید. علاوه بر سرویس های وان و جکوزی اتاق ماه عسل هتل درویشی؛ می توانید با هزینه اندکی گل آرایی نمایید تا شب ازدواج خود را زیباتر نمایید.

خدمات جکوزی هتل مجلل درویشی برای ماه عسل

فیستا سوئیت در طبقات پانزدهم و شانزدهم قرار دارد که دید زیبای شهری و حرم و سوسو چراغ های شهر را در طول شب به مهمانان هدیه می دهد. همچنین در این طبقات به دلیل فاصله از خیابان صدای شلوغی خیابان بسیار کمتر به گوش می رسد.
 کف فیستا سوئیت با موکت های نرم فرش شده است و با برگ گل و شمع برای ورود زوجین تزئین می شود. همچنین وجود فضاهای نشیمن و میزکار از مزایای این اتاق در هتل 5 ستاره مجلل درویشی می باشد

خدمات جکوزی در فیستا سوئیت هتل بزرگ و 5 ستاره درویشی مشهد
خدمات جکوزی در فیستا سوئیت هتل بزرگ و 5 ستاره درویشی مشهد

چگونه به این هتل مشهد برویم؟

اگر با ترانسفر هتل درویشی به این هتل مشهد می روید که نگران نباشید اما اگر در فرودگاه یا راه آهن مشهد هسستید می توانید سوار قطار شهری مشهد شده و در ایستگاه بسیج پیاده شوید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 05138096 و 09198906502 تماس بگیرید. کارشناسان مجرب پرشین هتل در 24 ساعت شبانه روز در خدمت شما هستند.

منابع :