ویدئویی به صورت تور مجازی از طلوع تا غروب هتل ترنج کیش 

هتل ترنج کیش هتلی که در وسط دریا قرار گرفته است و جادویی ترین طلوع و غروب خورشید را به میهمانان خود هدیه می دهد. زمانی که شما در این هتل کیش اقامت دارید می توانید از بالکن اختصاصی اتاق خود به تماشای طلوع و غروب خورشید با عزیزان خود بنشینید. واااای حتی وصف این همه زیبایی بی نظیر است که البته در کلیپ زیر طلوع تا غروب خورشید را خواهید دید.

کلیپ تماشایی از قسمت های مختلف هتل ترنج کیش

هتل ترنج کیش اولین هتل دریایی ایران است که در خاورمیانه کم نظیر بوده و با اکو سیستم های طبیعی طراحی و ساخته شده است. هتل ترنج کیش مسلماً گران ترین هتل کیش است که می توانید از طریق پرشین هتل با قیمتی مناسب آن را رزرو نمایید. این هتل کیش 2 فاز دارد که فاز اقامتی آن بر روی دریا و فاز دیگر آن بر روی خشکی احداث شده است. از جذابیت اتاق های این هتل کیش کف شیشه ای بودن آن است که می توانید آبزیان خلیج فارس را مشاهده نمایید.
مالک هتل ترنج کیش با بهره گیری از فن آوری و دانش های مدرن مهندسان ایرانی توانسته است هتل خود را به گونه ای طراحی کند که هیچ موج سهمگینی این هتل کیش را تهدید نکند. از امکاناتی که در این هتل کیش وجود دارد می توان به رستوران ساحلی، کافی شاپ، فست فود ساحلی، رستوران تاج ترنج و ... اشاره کرد. با اقامت در این هتل کیش مجموعه آبی و اسپا، اتاق بازی کودک، سالن بیلیارد و ... برای شما رایگان خواهد بود.

اتاق های هتل ترنج کیش در تور مجازی هتل ترنج کیش

اتاق های این هتل کیش را می توانید در تور مجازی هتل ترنج کیش و این کلیپ مشاهده کنید تا با زوایای دیگری از این هتل کیش اشنا شوید. اتاق های هتل ترنج کیش شامل سوئیت های فلت 40 متری، یک خوابه رویال 60 متری و دو خوابه ‎ VIP 120 متری می شود که هر کدام بالکن مخصوص به خود را دارند. لازم به ذکر است برای حمل و نقل در اسکله چوبی هتل ترنج کیش از ماشین های مخصوص گلف استفاده می شود.

بیشتر بخوانید :
منابع :