صاحب پاساژ دامون کیش، شخص خاصی نیست زیرا این شرکت به طور گسترده ای فعالیت داشته و دارای سهامداران بسیاری است. در واقع شرکت دامون کیش صاحب این مرکز خرید کیش است که نه تنها جنبه تجاری دارد بلکه از نظر تفریحی هم بهترین گزینه برای سپری کردن اوقاتی خوش همراه با خانواده است. شرکت دامون کیش از احداث چنین مرکز تجاری و تفریحی هدفی والا داشت که توانست به خوبی آن را اجرا کند و اکنون به یکی از غول های تجاری و تفریحی در کیش بدل شود.

مرکز خرید دامون کیش
مرکز خرید دامون کیش

مرکز خرید دامون کیش در چه سالی افتتاح شد؟

مرکز خرید دامون کیش در سال 1388 شروع به کار کرد و تقریبا ساخت مراحل این مرکز خرید کیش در سال 1391 به پایان رسید. در همین حین شرکت دامون کیش که قبلا خانه های مسکونی دامون را نیز ساخته بود نام این مرکز خرید و تفریحی را دامون گذاشت. در حال حاضر این مرکز خرید کیش دارای اجزای مختلفی برای تفریح است که شامل پست اسکی، شهربازی سرپوشیده ، فودکورت و ... می شود.
 مرکز خرید دامون کیش زیربنایی بالغ بر 13000 متر مربع دارد که در نوع خود بزرگ ترین بازار کیش محسوب شده و از نظر لاکچری بودن فوق العاده می باشد. این بازار دارای چند طبقه می باشد که 1 طبقه آن مخصوص فودکورت، سینما و ... است و طبقه دیگر برای پیست اسکی در نظر گرفته شده است. در دیگر طبقات تجاری بازار دامون کیش 98 غرفه تجاری مشغول به فعالیت هستند که از آن ها 10 غرفه مخصوص خدمات است.

مرکز خرید دامون کیش
طبقات تجاری بازار دامون کیش

چه برندهایی در مرکز خرید دامون کیش حضور دارند؟

مرکز خرید دامون کیش برندهای مختلف و جهانی را درون غرفه های خود جا داده است که از جمله این برندها می توان به مندو ایتالیا، نولا شال برترین برند روسری و شال ایرانی، لی نینگ چین، ماراتن و ... از جمله برندهای موجود در این مرکز خرید کیش هستند که البته از نظر قیمت هم فوق العاده گران می باشند. پرشین هتل به شما توصیه می کند با جیبی سرشار از پول به بازار دامون کیش بروید و از آن خرید کنید.

تخفیف رزرو هتل گلدیس کیش دسترسی راحت به مرکز خرید دامون

مرکز خرید دامون کیش
مرکز خرید دامون یکی از غول های تجاری و تفریحی در کیش

فروشگاه فرانکفورتر کیش در مرکز خرید دامون کیش

فروشگاه فرانکفورتر کیش یکی از غرفه های معروف تجاری در کیش است که سوغاتی معروف کیش را با کیفیتی فوق العاده عالی ارائه می دهد. شاید تعجب کنید مگر کیش هم سوغاتی دارد؟ و در پاسخ باید بگوییم بله، شکلات معروف ترین سوغاتی کیش است که در این فروشگاه به وفور و با طعم های مختلف یافت می شود.
فروشگاه فرانکفورتر کیش یکی از برترین برندهای شکلات ایران است که با کیفیت بالای محصولات خود توانسته است مخاطبان بسیاری را جذب خود کند. اگر می خواهید به فروشگاه فرانکفورتر کیش در مرکز خرید دامون بروید باید به طبقه همکف، غرفه شماره 26 مراجعه کنید و خوشمزه ترین شکلات های تلخ، شیری، کاراملی، مخلوط و ... را خریداری نمایید.

مرکز خرید دامون کیش
غرفه های دامون کیش

فودکورت دامون کیش چه غذاهایی را ارائه می دهد؟

فودکورت دامون کیش یکی از محبوب ترین مکان های فست فودی در جزیره است که برندهای مشهور فست فودی را درون خود جای داده است. طبق نظرات میهمانان بهترین و متنوع ترین فست فودها را می توان در فودکورت این مرکز خرید کیش نوش جان کرد. غذاهای ایرانی، فرنگی، لبنانی و ... در برخی از غرفه های فود کورت دامون سرو می شوند. همین امر نشان می دهد تمامی سلایق مختلف می توانند به این مرکز خرید مراجعه کنند و از فودکورت آن نهایت لذت را ببرند. شایان ذکر است کیفیت غذاها در فودکورت دامون کیش تضمین شده است.

فودکورت دامون کیش
بهترین و متنوع ترین فست فودها در فودکورت دامون کیش

رستوران ایرانی دامون کیش، باب طبع سنتی پسندان

رستوران ایرانی دامون کیش یکی از رستوران های ایرانی و پر مخاطب در جزیره است که باب طبع سنتی پسندان می باشد. در رستوران ایرانی دامون کیش فقط غذاهای اصیل ایرانی سرو می شوند که شامل ماهیچه، قرمه سبزی، چلو کباب، قیمه، آبگوشت و ... می شود. البته منوی رستوران ایرانی دامون کیش متنوع تر از این موارد است اما مورد هایی که ذکر شد محبوب ترین غذاهای لیست این رستوران هستند. اگر شما هم به کسب و کار در جزیره علاقه مند هستید دفتر فروش دامون کیش آماده همکاری با شما عزیزان می باشد.

مرکز خرید دامون کیش
برند های مختلف در مرکز خرید دامون کیش

پیست اسکی دامون کیش تفریحی برای همه

برخی در هوای گرم جزیره می خواهند به مکانی خنک بروند و تفریحی زمستانه انجام دهند که پیست اسکی مرکز خرید دامون کیش بهترین گزینه است. در پیست اسکی دامون کیش می توانید به همراه کودکان خود کفش های مخصوص اسکی را بپوشید و به تفریح مشغول شوید. پیست اسکی در طبقه دوم این مرکز خرید کیش قرار دارد. برای دسترسی به این بازار کیش می توانید هتل گلدیس کیش را رزرو کنید. هتل گلدیس یکی از هتل های کیش است که فاصله ای اندک با مرکز خرید دامون جزیره کیش دارد. آدرس این مرکز خرید کیش در خیابان وصال، نزدیک مجتمع مسکونی دامون کیش قرار دارد.

پاساژهای دامون کیش
پاساژهای دامون کیش
منابع :