ویوی هتل داریوش کیش بسیار زیبا و رمانتیک می باشد. این هتل به دلیل ساحلی بودن، از چشم انداز جمیلی برخوردار می باشد. البته چشم انداز هر یک از اتاق های هتل داریوش کیش متفاوت بوده که در قیمت آن هم بی تاثیر نیست. چشم انداز هتل، مسئله ی مهمی است که گردشگران توجه خاصی به آن دارند و در انتخاب هتل کیش حتما به آن اهمیت می دهند.

همین الان هتل داریوش کیش را رزرو کنید

ویوی هتل داریوش کیش شامل ویوی رو به باغ و ویوی رو به دریا می شود. این چشم انداز ها با انتخاب اتاق های رو به باغ یا رو به دریا قابل مشاهده است. علاوه بر این موارد، نمای داخلی هتل و لابی آن به قدری مجلل و باشکوه ساخته شده که می تواند چشمان هر بیننده ای را خیره کند.

ویوی هتل داریوش کیش
نمایی از ویوی محوطه یا همان باغ هتل داریوش کیش

ویوی باغ هتل داریوش کیش از پنجره برخی اتاق ها

ویوی پنجره هتل داریوش کیش که رو به باغ گشاده می شوند؛ جلوه ای از درختان سرسبز و گل های رنگارنگ را نشان می دهند. حال تصور کنید پنجره اتاقتان را باز می کنید تا هوای تازه ای را استشمام کرده و از دیدن باغ هتل لذت ببرید. در آن هنگام است که عطر گل ها به درون اتاقتان هجوم برده و سرشار از شور زندگی می شوید.

ویوی باغ هتل داریوش کیش یکی از محبوب ترین چشم اندازهای این هتل است. باغی که در این هتل کیش طراحی شده بسیار سبز و بزرگ بوده و نمایی جذاب را به میهمانان هتل هدیه می دهد. ویوی دریا هتل داریوش کیش تنها در برخی اتاق ها دیده می شود که در عنوان دیگری به شرح آن ها پرداخته شده است.

هتل داریوش کیش با بیشترین تخفیف

ویوی هتل داریوش کیش
ویوی باغ هتل داریوش کیش از اتاق ها

ویوی هتل داریوش کیش چه رو به باغ، چه رو به دریا، حس نشاط را در آدمی زنده کرده و روحیه ای تازه به شما می بخشد. دیدن درختان، سبزه های خرم، گل های طبیعی خوش عطر و رودخانه کوچک مصنوعی که آب شفافی داشته و از وسط باغ در حال گذر می باشد سبب شده تا آرامش بیشتری پیداکنید و از اقامتتان در جزیره مرجانی کیش نهایت لذت را ببرید. در هنگام شب وجود چراغ های درون باغ، باعث شده زیبایی این چشم انداز دوچندان شود.

کدام اتاق هتل داریوش ویوی رو به باغ دارند؟

ویوی رو به باغ هتل داریوش کیش تنها شامل برخی از اتاق ها می شود. اکثر اتاق های کابانا، بعضی از اتاق های دوتخته استاندارد و اتاق های دو تخته استاندارد با سرویس اضافه، اتاق های دوتخته برای یک نفر، برخی از اتاق های دو تخته لوکس رو به باغ، برخی از سوئیت های استودیو لوکس، برخی از سوئیت دو تخته آتوسا لوکس، برخی ازسوئیت رویال لوکس چهار تخته ویویی رو به باغ هتل را دارا هستند.

ویوی هتل داریوش کیش
ویوی باغ هتل داریوش کیش

ویوی رو به دریا در کدام اتاق هتل داریوش کیش دیده می شود؟

ویوی رو به دریا هتل داریوش نیز همانند این اتاق ها بوده که در مطلب بالا ذکر شد. چشم انداز فوق العاده دریا بسیار لذت بخش تر از اتاق های رو به باغ این هتل هستند. چرا که آرامشی متفاوت را به شما هدیه کرده و اسباب اقامتی راحت را برایتان فراهم می کند.

رزرو هتل داریوش کیش به صورت آنلاین

ساکن شدن در این اتاق ها، تجربه شنیدن تلفیقی از صدای امواج دریا همراه صدای پرندگان دریایی را برایتان به وجود می آورد. دراین هنگام قطعا ترغیب به باز کردن پنجره اتاقتان می شوید تا نسیم دریایی صورتتان را نوازش کند.

اتاق های هتل مجلل داریوش کیش با ویوی رو به دریا و باغ دارای قیمت های متفاوتی هستند. اتاق هایی که باغ هتل را می توان مشاهده کرد ارزان تر از اتاق هایی می باشد که دریا قابل رؤیت است. البته ناگفته نماند تفاوت قیمتی که دارند نسبت به هم چندان زیاد نیست. گردشگران برای رزرو این اتاق ها می توانند به سایت پرشین هتل مراجعه کرده تا با بهترین قیمت در این هتل اقامت داشته باشند.
 

بیشتر بخوانید :
هتل داریوش کیش و معماری آن
فیلم هتل بزرگ داریوش کیش
معرفی سوئیت های هتل پنج ستاره شایان در جزیره زیبای کیش
سوئیت های هتل پانوراما کیش، مجلل و زیبا
آیا امکانات هتل پانوراما کیش راضی کننده است؟
رستوران هتل پانوراما کیش، حس دلنشین چشیدن غذاهای لذیذ
رستوران های هتل ترنج کیش و طعم غذاهایی لذیذ
چرا ترانسفر هتل ترنج کیش با دیگر هتل های کیش تفاوت دارد؟
سوئیت های هتل ترنج کیش و چشم انداز های متفاوت
معماری هتل ترنج کیش
امکانات هتل ترنج کیش
مقایسه هتل ترنج کیش
میهمانان هتل ترنج کیش
ویوی هتل ترنج کیش
اتاق های هتل داریوش کیش
امکانات هتل داریوش کیش
مالک هتل داریوش کیش
تفاوت هتل داریوش کیش
رستوران های هتل داریوش کیش
عکس های هتل داریوش کیش
ویوی هتل داریوش کیش
اتاق های هتل مجلل آرامیس پلاس جزیره کیش
رستوران هتل جذاب آرامیس پلاس در جزیره کیش
امکانات هتل خیره کننده آرامیس پلاس در کیش
اتاق های هتل 5 ستاره ایران کیش
رستوران هتل بین المللی ایران کیش
امکانات هتل ایران جزیره کیش
اتاق های هتل مجلل مارینا پارک در کیش
رستوران هتل زیبای مارینا پارک در کیش
امکانات هتل مارینا جزیره کیش
رستوران هتل مجلل بین المللی کیش در کیش
امکانات هتل مجلل کیش در جزیره مرجانی کیش
هتل 5 ستاره کیش و اتاق هایی راحت