هتل ترنج کیش یکی از هتل های مورد توجه برای گردشگران تور کیش و میهمانان مقیم در جزیره کیش است. زیرا چشم انداز متفاوت این هتل کیش خاص بوده و برای همین، افراد سعی می کنند رزرو بهترین سوئیت های هتل ترنج کیش را انجام دهند تا چشم اندازی رو به غروب یا دریا داشته باشند.

بیشترین تخفیف رزرو هتل ترنج کیش

ویوی هتل ترنج کیش
ویوی هتل ترنج کیش از غروب آفتاب

ویوی هتل ترنج کیش در هر اتاق شامل سوئیت های رو به غروب، سوئیت های رو به دریا و سوئیت های رو به ترنج می شود. در سوئیت های رویال هتل جذاب ترنج کیش شما هم می توانید ویو از دریا و ویو از غروب داشته باشید. اگر به دنبال رفاه بیشتر و اقامتی مجلل تر هستید، پیشنهاد ما به شما سوئیت اِمپریال می باشد.

آیا ویوی هتل ترنج کیش، تاثیری در قیمت اتاق ها دارد؟

ویوی سوئیت های هتل ترنج کیش مسلماً تاثیر به سزایی در قیمت های آن دارد. به گونه ای که اگر رزرو اتاق های رو به ترنج را انجام دهید، قیمتی ارزان تر برای اقامت پرداخت خواهید کرد. یکی دیگر از ویوی سوئیت های این هتل رو به دریا می باشد که قیمت آن کمی گران تر از ترنج است. دلیل این مسئله هم دیدن آب های خلیج فارس و امواج دریا می باشد.

ویوی هتل ترنج کیش
چشم انداز غروب خورشید هتل ترنج کیش

برترین تخفیف ها برای رزرو هتل ترنج کیش

ویوی غروب هتل 5 ستاره ترنج کیش فقط در اتاق های دوتخته رو به غروب، سوئیت های رویال و سوئیت امپریال قابل مشاهده است که علاوه بر آن خلیج فارس را نیز مشاهده خواهید کرد. همانطور که می دانید معماری خاص هتل ترنج جزیره کیش به گونه ای است که اقامتی همچون هتل های مالدیو را به شما هدیه می دهد. نا گفته نماند اتاق های ویو رو به غروب این هتل گران تر از دیگر سوئیت ها می باشد.

ویوی هتل ترنج کیش
نمایی از چشم انداز شب هتل ترنج کیش

ویوی دریا، از دیگر چشم اندازهای هتل است که اقامتی آرامش بخش را به شما هدیه می دهد. گوش سپردن به امواج دریا، صدای پرندگان و برخورد نسیم دریا با صورت تصورش هم زیبا است چه برسد به تجربه اش. پس اگر می خواهید اقامتی به صرفه و چشم اندازی عالی را مشاهده کنید، پیشنهاد ما سوئیت های رو به دریا و سوئیت های رویال این هتل جزیره مرجانی کیش می باشد.

رستوران های هتل ترنج کیش ویوی غروب آفتاب دارند؟

رستوران های هتل ترنج کیش که در مطلبی جدا به شرح آن ها پرداخته شده، ویوی غروب ندارند مگر یک رستوران که خورشید نام دارد. رستوران خورشید هتل جذاب ترنج کیش بر روی عرشه ی چوبی قرار گرفته و در زمان غروب آفتاب و صرف غذا یا عصرانه می توانید از دیدن خورشید طلایی و قرمز محو شده در ابرهای پراکنده، نهایت لذت را ببرید.

ویوی هتل ترنج کیش
رستوران ساحلی هتل ترنج کیش و چشم اندازی از غروب

رستوران ساحلی هتل ترنج که در وعده های نهار و شام از میهمانان خود پذیرایی می کند، مکان دیگری برای مشاهده غروب آفتاب می باشد. در رستوران ساحلی این هتل انواع غذاهای بین المللی و ایرانی ارائه می شود که از کیفیتی بالا و تنوعی بی نظیر برخوردار هستند. پس مطمئن باشید با اقامت در این هتل محبوب کیش می توانید سفری بسیار خاطره انگیز را تجربه نمایید.