به گزارش پرشین هتل، همه ما میدانیم که ساحل کیش یکی از زیباترین ساحل های مرجانی می باشد. مطمئنا با رزرو هتل کیش نزدیک ساحل حتما لذت بیشتری از اقامت خود خواهی برد. در بین هتل های کیش تعداد محدودی هستند که  ساختمان هایشان نزدیک ساحل  باشد یا در خود دریا قرار داشته باشند.هتل ترنج کیش یکی از بهترین هتل های کیش محسوب می شود ساختمان این هتل کیش، درون آب و بر ستون هایی محکم ساخته شده است.

فوتبال ساحلی هتل های کیش
فوتبال ساحلی هتل های کیش

کف اتاق های هتل ترنج کیش از شیشه هستند

تا شما بتوانید  به راحتی از دیدن ماهی ها و مرجان های خلیج فارس بی نهایت لذت ببرید. برای انتخاب هتل کیش نزدیک به ساحل باید جست و جوی فراوانی کرد تا در بین هتل های کیش بتوان هتلی با قیمت مناسب و نزدیک به ساحل پیدا کرد.

هتل ترنج کیش با کف شیشه ای
هتل ترنج کیش با کف شیشه ای

هتل ساحلی کیش و گردنبندی از صدف

در بین هتل های کیش که همگی از زیبایی و جذابیت  خاصی بر خوردار هستند، هتل های ساحلی هم در بین شان وجود دارد که در نوع خود منحصر به فرد هستند. یکی دیگر از این هتل های کیش هتل مارینا پارک می باشد. هتل مارینا پارک کیش با داشتن ساحل اختصاصی در فهرست بهترین هتل در جزیره زیبای کیش قرار دارد. یکی از زیباترین ساحل ها مخصوص به این هتل کیش می باشد. هتل مارینا پارک با اتاق هایی که دید دریا دارند حس زیبایی از زلال بودن و شفاف بودن آب را به شما می دهند. با اقامت در هتل های کیش و رفتن به ساحل های زیبا و گرم جزیره در عین لذت بردن از قدم گزاشتن بر روی ماسه های داغ که برای پا بسیار مفید می باشد

ساحل کیش و صدف های زیبایش
ساحل کیش و صدف های زیبایش

می توانید صدف هایی را هم برای خود جمع آوری کنید.

از طرف دیگر جذابیت دریا و بر خورد موج های بلند با ساحل  مرجانی  که وصفش بی نهایت زیباست.اگر کمی ذوق و سلیقه داشته باشید می توانید از این صدف ها و گوش ماهی های  زیبا گردنبندی ساحلی را برای خود درست کنید.اگر شما هم در هتل های کیش اقامت دارید حتما این گردنبند را  برای سوغاتی به عزیزتان  هدیه دهید.

ورزش های ساحلی

خیلی از طرفداران ورزش های ساحلی ترجیح می دهند که اقامتی در هتل کیش نزدیک به ساحل داشته باشند.زیرا با انجام دادن ورزش های ساحلی لذت وافری می برند و خود را برای مسابقات جهانی آماده می کنند.ساحل کیش از جمله بهترین ساحل ها برای تمرینات ورزش های ساحلی تیم ملی می باشد که حتی بعضی از مسابقه های جهانی را در ساحل کیش برگزارمی کنند.

والیبال ساحلی کیش
والیبال ساحلی کیش

بیشتر بازیکنان تیم ملی در بهترین هتل های کیش اقامت دارند.از جمله ورزش های ساحلی که در سواحل کیش انجام می شود میتوان به والیبال ساحلی،هند بال ساحلی،فوتبال ساحلی و….. اشاره کرد.با رزرو تور کیش و اقامت در هتل های کیش مسابقات تیم ملی را از دست ندهید.

والیبال ساحلی

برای لذت بردن از ورزش والیبال ساحلی بهتر است به یکی از هتل های کیش نزدیک به ساحل مراجعه کنید.این ورزش سابقه اش به بیش از 50 سال میرسد.والیبال ساحلی  برای اولین بار در سواحل آمریکای جنوبی برای تفریح  و سرگرمی انجام شد که با استقبال بی نظیر تماشاگران کم کم به ورزشی پر طرفدار تبدیل شد و گوی سبقت را از دیگر ورزش های ساحلی بود.همه ساله طرفداران زیاد این ورزش ساحلی به اقامت در هتل های کیش پرداخته اند.

والیبال ساحلی کیش
والیبال ساحلی کیش

والیبال ساحلی بر خلاف والیبال داخل سالن فقط از 2 نفر تشکیل می شود که کاپیتان حق درخواست استراحت را دارد.برای آن دسته از عزیزانی که به والیبال ساحلی علاقه مندند توصیه میکنیم که حتما با رزرو هتل کیش نزدیک به ساحل دسترسی خود را به این ورزش آسان کنند.با مراجعه کردن به سایت  ای  پرشین هتل میتوانید به سرعت  اقدام به رزرو هتل های مورد نظر خود کنید.

والیبال ساحلی کیش
والیبال ساحلی کیش

رزرو هتل کیش نزدیک به ساحل و فوتبال

همه ما می دانیم که فوتبال ورزشی پر طرفدار است ولی خیلی ها هم به فوتبال ساحلی علاقه مند هستند. با رزرو هتل های کیش نزدیک به ساحل این امکان برای آن دسته از عزیزانی که عاشق این ورزش ساحلی هستندفراهم می شود که به رشته مورد علاقه شان بپردازند. با اقامت در هتل های کیش  بیشتر می توانید  این ورزش ساحلی نشات گرفته از سواحل آمریکای جنوبی  را بهتر بشناسید.این ورزش هم به صورت مردانه و هم زنانه برگزار می شود که حتی بانوان افتخار آفرین  کشور ما  این ورزش را انجام می دهند.

ساحل اختصاصی هتل مارینا پارک کیش
ساحل اختصاصی هتل مارینا پارک کیش

در بین هتل های کیش می توانید نزدیک ترین این هتل ها به ساحل را انتخاب کنید تا دسترسی به این ورزش برای شما آسان باشد.این ورزش ساحلی شامل 5 بازیکن می باشد به علاوه دروازه بان که دارای 3 وقت 12 دقیقه ای می باشد.با تمامی حرف هایی که در رابطه با هتل های کیش نزدیک به ساحل و ورزش های ساحلی به میان آمدتوصیه میکنیم با سر زدن به صفحه هتل کیش و رزرو هتل در کیش اقدام به انتخاب هتل مورد نظر خود کنید.

تجربه ورزشهای ساحلی

اگر شما هم می خواهید این ورزش مهیج را تجربه کنید با رزرو تور کیش و هتل های کیش برنامه ریزیخوبی را برای خود انجام دهید تا از نزدیک این ورزش ساحلی را تجربه کنید.در میان تمام ورزش های دنیا بانوان ایرانی حضور چشمگیری داشته اند.فقط بعضی از ورزش ها هستند که بانوان  به خاطر محدودیت دین اسلام  نمی توانند آن را انجام دهند.

ورزشهای ساحلی کیش
ورزشهای ساحلی کیش

هندبال یکی دیگر از ورزش های ساحلی جا افتاده است.این ورزش جذاب  شامل 7 بازیکن می باشد که دروازه بان یکی از آن هاست.در این ورزش اگر بازیکن اصلی گلی را به حریف بزند 1 امتیاز کسب میکند ولی اگر همان گل را دروازه بان به حریف بزند 2 امتیاز محسوب می شود.در طول این بازی نباید بازیکنان از پای خود استفاده کنند بر خلاف فوتبال که نباید از دست استفاده کنند.به همین دلیل نام این ورزش را هندبال می گویند.با اقامت در هتل های کیش شکل 1رزرو هتل کیش و ماسه بازی می توانیداز این همه ورزش های ساحلی پر هیجان بهترین استفاده راببرید.

بیشتر بخوانید :
ساحلی ترین هتل های کیش
منابع :