مهیج ترین تفریحات کیش از محبوب ترین تفریحاتی هستند که هر فردی نیاز دارد در طول زندگی آن ها را تجربه کند. از این رو می توان گفت یکی از بزرگترین دلایل جذب کننده گردشگران به سمت جزیره کیش وجود این نوع تفریحات و ایجاد آن ها در این جزیره می باشد که در چندسال اخیر باعث رونق کیش شده است.

مهیج ترین تفریحات کیش به چند دسته تقسیم بندی می شوند و انواع مختلفی دارند که ممکن است در یک سفر کوتاه مدت نتوان تمامی آن ها را تجربه کرد. از این رو شناخت راهنمای تفریحات کیش می تواند کمک بسزایی بر اولویت بندی علایق شما عزیزان کند تا بتوانید با تور کیش تمامی تفریحات مورد علاقه خود را تجربه کنید. پرشین هتل در ادامه این مقاله تفریحات مهیج در جزیره کیش را به شما عزیزان معرفی خواهد کرد. با ما تا انتهای مقاله همراه شوید.

مهیج ترین تفریحات کیش
تفریحات کیش را حتما امتحان کنید

اطلاعاتی کامل درباره تمامی مراکز تفریحی و گردشگری کیش

مهیج ترین تفریحات کیش به چند دسته تقسیم بندی می شوند؟

مهیج ترین تفریحات کیش به دو دسته تفریحات آبی و تفریحات غیر آبی تقسیم می شوند که هرکدام از آن ها به اندازه خود دارای هیجان خاص هستند و می توانند آدرنالین خون شما را بالا برند. به عنوان مثال سافاری کیش از جمله تفریحات غیر آبی در کیش است که مجموعه ای از بازی های هیجان انگیز را در خود جای داده و شادی و نشاط را به مراجعه کنندگان هدیه می دهد. 

سافاری کیش، یکی از مهیج ترین تفریحات غیر آبی در کیش

سافاری کیش یکی از مهیج ترین تفریحات غیر آبی کیش محسوب می شود که در آن مجموعه ای از بازی ها و تفریح های مختلفی وجود دارد. در تور سافاری شرکت کنندگان توسط انواع چهار پایان، خوردو و موتور های طی مسیری مشخص از مکان های جذاب و دیدنی بازدید می کنند.

مهیج ترین تفریحات کیش
سافاری کیش

معروف ترین انواع سافاری کیش، تور سافاری صحرایی است که که موقعیت و مسیر حرکت آن نقاط بیابانی و صحرایی می باشد. در این نوع تور شما به وسیله خودرو های دو دیفرانسیل و چهار محور مانند لندرور، تویوتا لندکروز و ... این مسیر را طی می کنید و به دلیل سرعت به همراه پستی و بلندی ها، هیجان را احساس خواهید کرد. 

قلعه وحشت کیش، یکی از مهیج ترین تفریحات کیش با چاشنی ترس 

قلعه وحشت کیش یکی دیگر از تفریحات مهیج کیش در دسته غیر آبی جزیره کیش می باشد که ترس را همراه با هیجان به گردشگران منتقل می کند و از نظر فضا، با دیگر تفریحات کیش تفاوت دارد. در زمان ورود به این قلعه ابتدا یک مربی جهت راهنمایی همراه با شما خواهد آمد و سپس وارد آن می شوید.

آشنایی با جُنگ های شبانه کیش و رزرو بلیط

مهیج ترین تفریحات کیش
قلعه وحشت کیش

پس از ورود به قلعه باید مسیری را طی کنید، موانعی ترسناک و خوف آور سر راه شما قرار خواهند گرفت و در انتها نیز فردی با اره برقی به دست، به دنبال شما می آید که باید از آن فرار کنید و راه خروج را خود یافت نمایید. هیجان با چاشنی ترس حس و حالی عجیب می باشد که اکثر افراد به آن علاقه مند هستند و می خواهند برای یک بار هم که شده تجربه کنند.

تم پارک آبی اوشن، مجموعه آبی روباز در جزیره

تم پارک آبی اوشن از جمله مهیج ترین تفریحات در کیش است که نام آن در لیست تفریحات آبی قرار نمی گیرد، اما دارای محبوبیت بالایی می باشد. این مجموعه، بزرگترین پارک آبی در سطح کشور به شمار می رود که در آن راید های پر هیجان و تند و تیز و متنوع، استخر ها و جکوزی ها و ... ایجاد شده و با طراحی خاصی، هیجان و شادی را به شما عزیزان هدیه می دهد. 

مهیج ترین تفریحات کیش
پارک ابی اوشن کیش

تم پارک آبی اوشن علاوه بر خصوصیت رو باز بودن خود، دارای ویژگی های دیگر نیز می باشد که باعث شده نظر گردشگران به سمت آن جلب شود. به عنوان مثال امکان مراجعه بانوان علی رقم روی باز پارک وجود دارد و روز هایی در هفته نیز به آن ها اختصاص داده شده است تا بتوانند از حمام آفتاب و بازی های مهیج آن استفاده نمایند.

بانجی جامپینگ کیش

یکی دیگر از هیجان انگیز ترین تفریحات کیش که در لیست تفریحات غیر آبی قرار می گیرد، بانجی جامپینگ کیش نام دارد. اگر ترس از ارتفاع و سقوط از آن را ندارید این ورزش می تواند گزینه خوبی برای ایجاد هیجان به شمار رود. شما در بانجی جامپینگ به یک طناب متصل می شوید و سپس از ارتفاع زیاد به سمت پایین پرتاب خواهید شد. تجهیزات مجهز و طناب قوی در اختیار شرکت کنندگان قرار داده می شود و جای نگرانی وجود ندارد. ضمن اینکه تنها یک بار امکان پرتاب وجود دارد و برای هر دفه باید بلیطی جدید خریداری کنید.

مهیج ترین تفریحات کیش
بانجی جامپینگ کیش

بانجی شوتینگ کیش 

تا به حال بازی کامپیوتری انگری بردز را انجام داده اید یا با آن آشنایی دارید؟ بانجی شوتینگ کیش یکی از تفریحات کیش است که درست شبیه این بازی انجام می گیرد. به گونه ای که شما در یک جای مخصوص قرار می گیرد و به وسیله طناب کش مانند تا حد امکان و تا ارتفاع 60 متر به بالا پرتاب خواهید شد. این تفریح در سافاری کیش می باشد و برای شرکت در آن باید به سافاری مراجعه نمایید. 

درباره کشتی های تفریحی کیش بیشتر بدانید

مهیج ترین تفریحات کیش
بانجی شوتینگ کیش

کدام تفریحات آبی در کیش جزء مهیج ترین تفریحات کیش محسوب می شوند؟

جزیره کیش همانطور که می دانید از مقاصد گردشگری در جنوب ایران می باشد و متصل بودن آن به دریای نیلگون خلیج فارس باعث شده است تا آرامشی عجیب در این جزیره حاکم باشد. علاوه بر این به دلیل وجود دریا در دور تا دور جزیره، امکان انجام تفریحاتی مختلف وجود دارد که در چند سال اخیر بسیار ایجاد شده اند و به عنوان تفریحات هیجان انگیز معرفی می شوند. در ادامه چند نمونه از آن ها را معرفی خواهیم کرد.

شاتل، یکی از مهیج ترین تفریحات آبی کیش

اگر به خواهیم یکی از مهیج ترین تفریحات جزیره کیش در لیست تفریحات آبی را به شما معرفی کنیم، می توانیم از شاتل کیش نام ببریم. این تفریح با یک تیوپ و قایق تند رو صورت می گیرد که به وسیله طناب بهم متصل شده اند و با سرعت زیاد بر روی موج های دریا شما را شناور خواهند کرد. جلیقه نجات به همراه لوازم مورد نیاز برای انجام این تفریح در اختیار شرکت کنندگان قرار می گیرد و جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد.

مهیج ترین تفریحات کیش
شاتل سواری کیش

بنانا، تفریح مهیج کیش به صورت دست جمعی 

در لیست مهیج ترین تفریحات کیش، بنانا کیش از تفریحات دسته جمعی محسوب می شود که چندان فرق زیادی با شاتل ندارد. در این نوع تفریح شما سوار بر یک تیوپ به شکل موز خواهید شد و امکان سواری نفرات بیشتری نسبت به شاتل وجود دارد. البته حفس تعادل بر روی بنانا به دلیل شکل ظاهری که دارد، کمی سخت است و قطعا شما را به آب پرتاب خواهد کرد که البته این یک ویژگی برای بالا رفتن هیجان در این نوع تفریح محسوب می شود.

مهیج ترین تفریحات کیش
بنانا سواری کیش

فلای بورد کیش    

فلای بورد کیش را می توان یکی از جدید ترین و بروز ترین تفریحات کیش دانست که بیش از هر تفریح دیگر مورد محبوبیت قرار دارد. فلای بورد وسیله ای است که توسط شلنگ های بزرگ به جت اسکی متصل شده و افراد پس از سوار شدن بر روی آن با فشار زیاد آب بالا می روند. 

پارک دلفین های کیش و آشنایی با بخش های آن

مهیج ترین تفریحات کیش
فلای بورد کیش

شما می توانید هنگام استفاده از این تفریح حرکات نمایشی و یا شیرجه در آب را انجام دهید و همانند دلفین ها زیر آب و بالای آب حرکت کنید. البته نا گفته نماند که حفظ تعادل با این وسیله ورزشی کمی سخت می باشد که این به دلیل معلق بودن شما در میان دریا و آسمان است. قطعا فلای بورد می تواند یکی از مهیج ترین تفریحات کیش محسوب شود که همواره پیشنهاد می شود در سفر به کیش آن را از دست ندهید.  

جت فلایر کیش

جت فلایر کیش همانند فلای برد کیش عمل می کند و شما را با فشار آب بر روی دریا و آسمان معلق خواهد کرد. تنها تفاوت این دو تفریح این است که در جت فلایر شما جلیقه ای بر تن خواهید کرد که از پشت لوله آب متصل است و با فشار شما را به بالا می برد که تعادل در آن نسبت به فلای بورد بیشتر خواهد بود و راحت تر می توانید حرکت کنید؛ اما در فلای برد فشار آب از زیر پای شما می باشد.

مهیج ترین تفریحات کیش
مهیج ترین تفریحات کیش در یک قاب

پاراسل کیش و یا چتر بازی میان دریا و آسمان

یکی دیگر از مهیج ترین تفریحات کیش که می توان به آن اشاره نمود، پاراسل کیش است که در واقع به نوعی چتر بازی در میان آسمان و دریا گفته می شود. در این تفریح شما سوار بر چتر پاراسل می شوید و توسط یک قایق تند رو که به وسیله طناب به چتر متصل است، بر روی آب های دریای نیلگون خلیج فارس کشیده خواهید شد. این چتر ها تا ارتفاع 150 تا 300 متر از سطح دریا بالا خواهند رفت؛ به گونه ای که شما جزیره کیش را در زیر پای خود مشاهده می کنید.

مهیج ترین تفریحات کیش
عکس پاراسل سواری

غواصی، یکی از مهیج ترین تفریحات کیش در زیر آب 

غواصی کیش یکی از مهیج ترین تفریحات جزیره است که درست بلعکس موارد ذکر شده در بالای مقاله، به طور کامل در زیر آب صورت می گیرد. این تفریح در مدت زمان 2 ساعت انجام می گیرد که شما در ابتدا به وسیله یک قایق مسافت زیادی از ساحل دور می شوید و پس آموزش های لازمه توسط مربیان و پوشیدن لباس های مجهز به داخل آب هدایت خواهید شد. 

آشنایی با شهر زیر زمینی کاریز تنها با یک کلیک

مهیج ترین تفریحات کیش
عکس تفریحات آبی

در غواصی کیش حدود 45 دقیقه زیر آب خواهید بود که با وجود مربی همراه شما، جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد. پس از آن خود را همانند ماهی می دانید که می توانید موجودات دریایی را از نزدیک مشاهده کنید که این حسی بسیار هیجان انگیز و دلنشین محسوب می شود. اگرچه قیمت غواصی نسبت به دیگر تفریحات جزیره کمی گران تر است، اما قطعا ارزش یک بار امتحان را نیز دارد. 

اسکوتر دریایی کیش

اسکوتر دریایی کیش نوعی دیگر از مهیج ترین تفریحات می باشد که در زیر آب انجام می گیرد و همانند غواصی به منظور مشاهده موجودات دریایی ایجاد شده است. این تفریح تنها با کلاهکی انجام می گیرد که به دلیل بسته بودن آن نیاز به اکسیژن ندارد و می توان به راحتی با آن به زیر دریا رفت. یک موتور حرکت دهنده نیز به آن وصل می باشد که دیگر نیاز به شنا در زیر آب را ندارد؛ از این رو می توان گفت این نوع تفریح نسبت به غواصی برای کودکان مناسب تر و راحت تر می باشد.

مهیج ترین تفریحات کیش
غواصی از دیگر تفریحات آبی کیش

کیبل اسکی کیش

کیبل اسکی کیش به عنوان بزرگترین کیبل اسکی جهان، یکی از مهیج ترین تفریحات کیش است که به عنوان پارک کیبل اسکی در کیش شناخته می شود. همانطور که از نامش پیدا است، در این تفریح نوعی اسکی سوار بر روی آب می باشد که در زیر پای شما یک تخته اسکی قرار می گیرد و پس از آن طنابی را در دست می گیرید. سپس به وسیله قایق موتوری که متصل بر طناب می باشد روی آب کشیده می شوید و با موج سواری نهایت هیجان را احساس می کنید.

کریزی بوت کیش یا قایق دیوانه 

کریزی بوت کیش از مهیج ترین تفریحات در جزیره کیش به شمار می رود که به قایق دیوانه معروف است و اغلب افراد آن را به این صفت می شناسند. این تفریح و یا به اصطلاح کیزی بوت انواع مختلفی دارد که با تعداد نفرات مشخصی سوار بر قایق های تندرو صورت می گیرد و با سرعت زیاد حرکات سریع و خیره کننده را انجام می دهد. سرعت بالای قایق به همراه نفرات زیاد و ترس از پرت شدن در آب می توان هیجانات تکرار نشدنی را به شما منتقل کند که قطعا فراموش نخواهید کرد.

مهیج ترین تفریحات کیش
کریزی بوت از مهیج ترین تفریحات کیش

قیمت تفریحات کیش به چه صورت است؟

قطعا هر فردی علاقه مند است تمامی مهیج ترین تفریحات کیش را تجربه کند که در این صورت هزینه بالایی را باید پرداخت نماید. قیمت تفریحات کیش بر اساس تجهیزات و محبوبیت آن ها در نظر گرفته شده است و نمی توان اکنون قیمت مشخصی برای تمامی آن ها اعلام کرد. اما با این وجود اگر می خواهید پایین ترین نرخ برای خرید بلیط تفریحات مورد علاقه را پرداخت نمایید، رزرو از پرشین هتل با تخفیفات ویژه را انجام دهید. 

هتل های کیش در نزدیکی مهیج ترین تفریحات کیش

آن دسته از گردشگرانی که تنها به منظور تفریح و ایجاد هیجان به جزیره کیش سفر کرده اند و می خواهند تمامی وقت خود در این جزیره را صرف تجربه تفریحات کنند، می توانند در هتل کیش نزدیک به این تفریحات اقامت داشته باشند. البته برخی از آن ها از یکدیگر پراکنده هستند، اما محبوب ترین ها در جزء اسکله تفریحی کیش و سافاری کیش به شمار می روند. 

به عنوان مثال هتل های نزدیک به اسکله تفریحی کیش مانند هتل شایان کیش، هتل هلیا کیش و هتل بین المللی کیش می توانند گزینه مناسبی برای اقامت محسوب شوند. همچنین هتل های نزدیک به پارس سافاری کیش شامل هتل آنا کیش، هتل گامبرون کیش، هتل شایلی کیش و .... می شوند که با قیمت مناسب در اختیار شما عزیزان قرار گرفته اند.

شماره تفریحات کیش + قیمت تفریحات کیش

جهت به دست آوردن اطلاعات درباره تفریحات کیش، بهتر است با شماره تفریحات کیش 021،43000020 تماس بگیرید تا از وضعیت جوی کیش، کنسلی تفریحات و قیمت تفریحات کیش با خبر شوید. اگر به دنبال گرانترین تفریحات کیش هستید جایروکوپتر، پارک آبی اوشن کیش، فلای بورد کیش و ... در دسته گران ترین و بهترین تفریحات کیش قرار می گیرند.

بیشتر بخوانید :
منابع :