مالک هتل داریوش کیش آقای حسین ثابت بکتاش بوده است. این فرد یکی از ثروتمند ترین اشخاص ایران است که در مشهد متولد شده و تمامی عمر خود را صرف تجارت های بین المللی و ساخت و ساز هتل کرده است. حسین ثابت بکتاش، متولد خردادماه 1313 است که در جزایر قناری، دارای 9 هتل لوکس و مجلل می باشد.

رزرو آنی هتل داریوش کیش

حسین ثابت مالک هتل داریوش کیش تصمیم گرفت که یکی از آرمان های همیشگی خود را به سر منزل مقصود برساند. از این رو تصمیم می گیرد در خاک بکر جزیره کیش و در وطن خود مبادرت به ساخت هتل نماید. همین تصمیم موجب شد تا اقدام به ساخت تخت جمشید کوچک (هتل داریوش کیش) با هزینه ای بالغ بر 125 میلیون دلار در جزیره مرجانی کیش بگیرد.

مالک هتل داریوش کیش
نمای شب هتل داریوش کیش

مالک هتل داریوش کیش صاحب چند هتل بود؟

مالک هتل داریوش کیش علاوه بر این هتل، پنج هتل دیگر نیز در جزیره ساخته که می توان به هتل های (هلیا، لاله، تماشا، آریان و پانیذ) اشاره کرد. این هتل ها از سال ۱۳۸۸ طی دو یا سه مرحله به فروش رسیدند.

با هتل های ساحلی جزیره آشنا شوید

شرکت تجارت بین ‌المللی ثابت و مجموعه پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان اشاره کرد. این مجموعه های بی نظیر مساحتی بالغ بر 65 هکتار دارند. کلنگ هتل کوروش کیش به عنوان هتل سبز توسط حسین ثابت زده شد که بنا به دلایلی در سال 89 ساخت این هتل متوقف گردید.

ایجاد کورس های اسب دوانی با تاسیس شرکت اسب ایرانیان از دیگر پروژه های حسین ثابت بود که آن هم ناتمام ماند. او همچنین ۲۵٪ از سهام گروه هتل های لاله را به عبدالرضا موسوی، مالک ایرلاین زاگرس در سال 94 فروخت. این فرد در تمام عمر خود به ایرانی بودن خود افتخار کرده و یکی از کارآفرینان برتر و مشهور ایران می باشد.

هتل داریوش کیش با تخفیف رزرو کن

مالک هتل داریوش کیش
نمادهای هخامنشی از ایده های مالک هتل داریوش کیش

شکست قرارداد گروه هتل های لاله توسط مالک هتل داریوش کیش

حسین ثابت مالک هتل داریوش کیش اقدام به خرید هتل های لاله در شهر تهران، سرعین و یزد از شرکت توسعه گردشگری ایران نمود. اما پس از مدتی به دلیل عدم پرداخت تعهدات حسین ثابت، شرکت توسعه گردشگری ایران ضمانت نامه 5 میلیاردی او را ضبط کرد و مزایده خاتمه یافت.

مالک هتل داریوش کیش به دلیل بدهی هایی که داشت، مجبور به فروش هتل داریوش کیش، پارک دلفین های کیش و باغ پرندگان کیش شد. علاقه شدید آقای حسین ثابت بکتاش به ایران سبب شد تا برای جوانان کشور، کارآفرینی هایی را ایجاد کند تا چرخ اقتصاد ایران بچرخد و جوانان مشغول به کار شوند.

مالک هتل داریوش کیش
محوطه سرسبز هتل داریوش کیش

آیا حسین ثابت همچنان مالک هتل داریوش کیش است؟

در پاسخ به سوال مطرح شده باید بگوییم خیر، آقای حسین ثابت پس از فروش هتل ها و مجموعه های تفریحی خود به شرکت هواپیمایی زاگرس، تصمیم به ساخت هتل دردیگر نقاط ایران گرفت که اطلاعات موثقی از ایشان در دسترس نیست. آقای عبدالرضا موسوی که ید طولانی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارند، مالک شرکت هواپیمایی زاگرس، هتل داریوش کیش، هتل های لاله، پارک دلفین و باغ پرندگان کیش می باشند.

رزرو هتل 5 ستاره داریوش کیش با قیمتی ویژه

بیوگرافی مالک جدید هتل داریوش کیش

مالک جدید هتل داریوش کیش آقای موسوی یکی از بزرگ ترین میلیارد های ایران و خاور میانه می باشد. ایشان صاحب هتل داریوش، هتل های لاله، شرکت هواپیمایی زاگرس، پارک دلفین های کیش، مدیر گروه  شرکت فولاد ایران و عضو سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال هستند. آقای موسوی به دلیل اینکه جزئی از سپاه پاسداران کشور می باشند، اطلاعات دقیقی از ایشان را نمی توان در هیچ سایتی یافت.

مالک هتل داریوش کیش
نماد داریوش کبیر از دیگر ایده های مالک هتل داریوش کیش

جناب آقای موسوی شرکت فولاد را به ارزش 1360 میلیارد تومان خریداری کرده اند. ایشان در شرکت هواپیمایی خود (زاگرس) 27 هواپیما را به مبلغ 300 میلیون تومان خریداری نمود تا تعداد ایرلاین خود را افزایش دهد. اینگونه توانسته پرواز های بیشتری در ایرلاین مربوطه داشته باشد و هواپیماهای قدیمی را از رده خارج کند تا به سطح ایمنی مسافران بیفزاید و حافظ جان آن ها باشد.

مالک کنونی هتل داریوش کیش آقای موسوی ثروت نا مشخصی داشته و از مشهور ترین افراد ثروتمند کشورمان هستند. کارمندان و پرسنلی که ایشان در اموال خود به استخدام در آورده اینقدر تعدادشان زیاد است که آمار قابل ذکری در دسترس نیست. شما عزیزان با نظرات و پیام های خود می توانید ما را در بهتر شدن یاری کنید، پس این مقاله را با دیگران به اشتراک گذاشته و نظرات خود را صراحتاً بیان نمایید.