هتل پانوراما کیش دارای سوئیت ها و اتاق های بسیار مجلل و شیکی می باشد که نظر هر مهمانی به آن ها جلب می شود. این اتاق ها و سوئیت ها شامل اتاق های 2 تخته و 3 تخته، سوئیت های 2 تخته رو به دریا و جزیره، سوئیت های 3 تخته رو به جزیره، سوئیت کانکت و اتاق کانکت می باشند.

سوئیت های هتل پانوراما کیش به تمامی امکانات رفاهی مجهز هستند و خدمات دهی عالی را ارائه می دهند. این امکانات شامل سیستم تهویه مطبوع، کولر گازی، تخت های نرم با روکش شیک و بسیار تمیز، حمام با در نظر گرفتن تمامی نکات بهداشتی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، یخچال، مبل و ... می باشد. تمامی این امکانات بی نظیر باعث شده تا مهمانان پس از خارج شدن از این هتل احساس رضایت داشته باشند.

آگاه تر شوید: شرح کامل اطلاعات هتل پانوراما کیش

سوئیت های هتل پانوراما کیش با ایجاد دکوراسیونی لوکس و مدرن، حسی دلنشین و بی نظیر را به میهمانان هدیه می دهد. چیدمان بی نظیر و رنگ بندی فوق العاده ای که در این اتاق و سوئیت ها به کار رفته زیبایی را به چشم می کشد. اقامتی راحت و آرامش بخش، از مزیت های اتاق این هتل است.

آیا سوئیت های هتل پانوراما کیش متنوع است؟

سوئیت های هتل پانوراما کیش از تنوع بالایی برخوردار نمی باشد و تقریبا اکثر اتاق ها شبیه هم هستند. اما چیدمان عالی و دکوراسیون بسیار شیکی که در اتاق ها طراحی شده، دست کمی از سوئیت های لوکس ندارد. اتاق های 2 تخته، 3 تخته و اتاق های کانکت برای اقامت مهمانان عزیز و گرامی در این هتل دردسترس می باشد که شما می توانید بنا بر تعداد و نیاز خود رزرو هرکدام از این اتاق ها را به راحتی انجام دهید.

مقاله مرتبط: رستوران هتل پانوراما کیش

هتل پانوراما کیش دارای سوئیت های 3 تخته و سوئیت های رو به دریا و جزیره کیش است تا مهمانانی که علاقه مند به چشم انداز دریا هستند بتوانند از این منظره زیبا لذت ببرند. بنابر این اگر می خواهید اقامتی در یک واحد اقامتی با چشم انداز زیبای ساحل دریا را داشته باشید پیشنهاد می کنم در سوئیت های 2 تخته و 3 تخته هتل پانوراما اقامت گزینید.

اقامت در سوئیت های هتل پانوراما کیش علاوه بر راحتی و حس دلنشینی که هنگام استراحت به شما منتقل می کند، آرامشی وصف نشدنی را با شنیدن صدای امواج دریا و نمای بی نظیر برای شما به ارمغان می آورد. پیشنهاد می کنیم این سوئیت های بی نظیر در هتل جذاب پانوراما کیش را از دست ندهید تا بتوانید به راحتی از این خصوصیات نهایت لذت را ببرید.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل پانوراما کیش

خدمات دهی در سوئیت های هتل 5 ستاره پانوراما کیش بسیار بالا بوده و در سریع ترین زمان کارمندان نیاز میهمانان را رفع می کند. زمانی که شما وارد اتاق های این هتل شوید، حس تازگی و نوساز بودن آن را به خوبی دریافت خواهید کرد. زیرا این هتل در اردیبهشت ماه سال 1398 به بهره برداری رسید و در همین مدت کم توانست تیبدیل به یک رقیب جدی برای دیگر هتل های 5 ستاره کیش شود.

بیشتر بخوانید :
منابع :