سوئیت های هتل میراژ کیش از 177 واحد اقامتی تشکیل شده اند. این سوئیت ها و اتاق ها در 8 طبقه این هتل جای داده شده اند که هر کدام از آن ها دارای امکاناتی بسیار فوق العاده هستند. میهمانان می توانند در این هتل جزیره کیش مطابق با هر سلیقه و نیازی که دارند واحد اقامتی خود را انتخاب کنند. زیرا این اتاق ها و سوئیت ها از تنوع بالایی برخوردار هستند و هرکدام خصوصیات و امکاناتی جداگانه دارند.

سوئیت های هتل میراژ کیش در تمامی اتاق های خود دکوراسیون مدرن و شیکی را طراحی کرده است. با قرار گیری مجهز ترین امکانات رفاهی در این اتاق ها، اقامتی راحت و آرام برای مهمانان به ارمغان خواهد آمد. اتاق های این هتل شامل 2 تخته، 3 تخته، سوئیت جونیور همراه با بالکن های دنج و کوچک شامل دو نوع رو به جزیره و رو به دریا، سوئیت های کابانا یا همان اتاق های ساحلی می باشد.

بیشتر بخوانید: هتل میراژ کیش را بیشتر بشناسید

سوئیت های هتل میراژ کیش به گونه ای طراحی شده که با خیالی آسوده و بدون هیچ نگرانی می توانید آن ها را انتخاب کنید. نظافت و خدمات دهی در اتاق ها به طور کامل و به بهترین شکل انجام می شود که تمامی میهمانان را از خود راضی نگه می دارد. در ادامه با انواع این اتاق ها آشنا خواهید شد.

سوئیت های هتل میراژ کیش و تنوع آن ها

سوئیت های ساحلی، یکی از بهترین اتاق های این هتل کیش است که در محوطه هتل قرار گرفته اند. این سوئیت های فوق العاده از وسعت بیشتری نسبت به بقیه اتاق ها برخوردار می باشد. بنابر این با توجه به تمامی امکانات و خدمات عالی و بی نظیری که در این سوئیت ها لحاظ شده، مکانی مناسب برای خانواده ها و یا جمعی از دوستان و عزیزان است. اگر به همراه خانواده با تور کیش راهی جزیره شده اید، پیشنها ما به شما سوئیت ساحلی می باشد.

خواهید پسندید: امکانات هتل میراژ کیش

اتاق های کابانا هتل میراژ کیش از نظر قیمت مناسب هستند و در محوطه بیرونی هتل جای گرفته اند. امکانات رفاهی در حد نیاز میهمانان در این اتاق ها لحاظ شده که خدمات عالی با کیفیت مناسب را به میهمانان ارائه می گردد. پس جای هیچگونه نگرانی وجود ندارد و یک اقامت راحت و دلنشین را برای مهمانان به ارمغان خواهد آورد.

شما عزیزان می توانید با مراجعه به وب سایت پرشین هتل، رزرو سوئیت های هتل میراژ کیش را با تخفیف رزرو کنید. علاوه بر این می توانید تفریحات تخفیف خورده کیش را نیز از همین سایت تهیه کرده و برنامه ریزی سفر خود را به صورت دقیق تر انجام دهید. این امر سبب می شود تا همراه دوستان یا خانواده خود لذت بیشتری از سفر ببرید.

بیشتر بخوانید :
منابع :