هتل ترنج کیش برترین هتل 5 ستاره در جزیره کیش است که دارای سوئیت هایی با چشم انداز های متفاوت می باشد. سوئیت های هتل ترنج کیش 100 ویلا هستند که بر روی اسکله ی چوبی مقاوم ساخته و طراحی شده اند. سوئیت های هتل به قدری زیبا هستند که چشمان شما را در وهله اول به خود خیره می کنند.

همین الان هتل ترنج کیش را رزرو کنید

سوئیت های هتل ترنج کیش متراژ هایی بالغ بر 40 متری، 60 متری و 120 متری دارند که با توجه به سلیقه های میهمانان قابل رزرو می باشند. این اتاق با چشم انداز مختلف شامل دو تخته توئین رو به ترنج، دو تخته رویال رو به ترنج و 3 تخت رویال به رو ترنج می شوند. دو تخته رو به دریا و دو تخته رو به غروب از دیگر چشم انداز سوئیت های هتل می باشد.

سوئیت های هتل ترنج کیش
سوئیت های هتل ترنج کیش

سوئیت های هتل ترنج کیش که رو به دریا و غروب هستند شامل دو تخته رویال رو به ترنج، دو تخته رویال رو به غروب و دو تخته رو به دریا همراه سرویس اضافه می شوند. اما لوکس ترین سوئیت این هتل زیبای کیش امپریال نام دارد که فوق العاده گران ولی لوکس و مجلل می باشد.

چه امکاناتی در داخل سوئیت های هتل ترنج کیش است؟

سوئیت های دلباز هتل ترنج کیش چه آن هایی که رو به ترنج هستند و چه آن هایی که رو به دریا و غروب می باشند، خدماتی یکسان را به میهمان ارائه می کنند. در تمامی این سوئیت ها امکانات بسیار خوبی تعبیه شده تا رفاه میهمانان به بهترین نحو فراهم شود. همه این سوئیت ها نیز دارای تراس بوده و به خوبی می توان از برخورد نسیم دریایی با صورت لذت برد.

هتل ترنج کیش را آنی رزرو نمایید

​​سوئیت های هتل ترنج کیش
نمایی از سوئیت های هتل ترنج کیش

مقاله مرتبط: رستوران های هتل ترنج کیش و طعم لذیذ غذاها

سوئیت های رویال هتل ترنج کیش مجهز به اتاق خواب می باشند و فضای نشیمن آن ها به طور مجزا طراحی شده است. از امکاناتی که در داخل اتاق ها وجود دارد می توان به یخچال همراه مینی بار رایگان، حمام های لوکس، سشوار، سیستم خوشبو کننده هوا، سرویس بهداشتی، لوازم بهداشتی رایگان و ... اشاره نمود. نا گفته نماند کف تمامی اتاق های این هتل شیشه ای بوده و می توانید آبزیان خلیج فارس را مشاهده نمایید.

سوئیت امپریال هتل ترنج کیش، انتخابی برای خاص پسندان

سوئیت های فوق العاده هتل ترنج کیش تنها شامل سوئیت امپریال می شود که خاص ترین اتاق این هتل کیش می باشد. در سوئیت امپریال کیش حمام به همراه وان جکوزی وجود دارد و فضایی مجزا برای نشیمن طراحی شده است. تخت های لوکس و چیدمان مجلل اتاق ها سبب شده تا این هتل فوق العاده عالی باشد.

با هتل های ساحلی در جزیره اشنا شوید

سوئیت های هتل ترنج کیش
تراس های دنج از امکانات داخل اتاق ها

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل ترنج کیش و چشم اندازی متفاوت

اگر رزرو هر کدام از اتاق های هتل 5 ستاره ترنج کیش را انجام دهید خدمات رایگانی را دریافت خواهید کرد که در نوع خود فوق العاده لذت بخش می باشد. یکی از این موارد ترانسفر هتل ترنج کیش با دوج دورانگو است که برای تمامی میهمانان انجام می شود. میهمانان مقیم در هتل می توانند از صبحانه بوفه با تنوع بالا نهایت لذت را برده و صبحی با نشاط را آغاز کنند.

از دیگر خدمات رایگانی که در این هتل برای گردشگران مقیم در هتل ارائه می شود ارائه سرویس روزانه به مراکز خرید کیش است. استفاده از تفریحات هتل مانند سالن بدنسازی، مجموعه آبی، والیبال ساحلی و ... برای تمامی افرادی که در هتل اقامت دارند رایگان می باشد. با این تفاسیر در خواهید یافت که این هتل جزیره کیش بهترین انتخاب برای خاص پسندان می باشد.

بیشتر بخوانید :
هتل داریوش کیش و معماری آن
فیلم هتل بزرگ داریوش کیش
معرفی سوئیت های هتل پنج ستاره شایان در جزیره زیبای کیش
سوئیت های هتل پانوراما کیش، مجلل و زیبا
آیا امکانات هتل پانوراما کیش راضی کننده است؟
رستوران هتل پانوراما کیش، حس دلنشین چشیدن غذاهای لذیذ
رستوران های هتل ترنج کیش و طعم غذاهایی لذیذ
چرا ترانسفر هتل ترنج کیش با دیگر هتل های کیش تفاوت دارد؟
سوئیت های هتل ترنج کیش و چشم انداز های متفاوت
معماری هتل ترنج کیش
امکانات هتل ترنج کیش
مقایسه هتل ترنج کیش
میهمانان هتل ترنج کیش
ویوی هتل ترنج کیش
اتاق های هتل داریوش کیش
امکانات هتل داریوش کیش
مالک هتل داریوش کیش
تفاوت هتل داریوش کیش
رستوران های هتل داریوش کیش
عکس های هتل داریوش کیش
ویوی هتل داریوش کیش
اتاق های هتل مجلل آرامیس پلاس جزیره کیش
رستوران هتل جذاب آرامیس پلاس در جزیره کیش
امکانات هتل خیره کننده آرامیس پلاس در کیش
اتاق های هتل 5 ستاره ایران کیش
رستوران هتل بین المللی ایران کیش
امکانات هتل ایران جزیره کیش
اتاق های هتل مجلل مارینا پارک در کیش
رستوران هتل زیبای مارینا پارک در کیش
امکانات هتل مارینا جزیره کیش
رستوران هتل مجلل بین المللی کیش در کیش
امکانات هتل مجلل کیش در جزیره مرجانی کیش
هتل 5 ستاره کیش و اتاق هایی راحت