هتل ترنج کیش به تازگی ترانسفر را متمایز از دیگر هتل های کیش انجام می هد. از دیرباز تا کنون خدمات ترانسفر برای بسیاری از گردشگران تور کیش حائز اهمیت بوده است که رفت و آمد ایشان را آسان می کند. با توجه به اهمیت موضوع سعی کردیم در این مطلب به شرح ترانسفر چیست؟ و ترانسفر به چه کاری می آید بپردازیم تا شما بدانید تفاوت ترانسفر عمومی با ترانسفر هتل ترنج کیش در چیست؟ همراه ما در ادامه باشید.

ترانسفر هتل ترنج کیش قبلا با وَن انجام می گرفت که البته این امر برای دیگر هتل های کیش نیز صدق می کند. اما تشریفات وی آی پی و سی آی پی  با ماشین های مدل بالا در هتل 5 ستاره ترنج کیش انجام می گیرد که در حال حاضر، این ترنسفر فرودگاهی با خودرویی فوق العاده بی نظیر و کمیاب انجام می شود که در عنوان های بعدی به آن اشاره می شود.

رزرو آنی هتل ترنج کیش

مقاله مرتبط: سوئیت های هتل ترنج کیش و امکاناتی عالی

ترانسفر چیست و چه کاربردی دارد؟

ترانسفر در معنی کامل به معنی خدمات  رفت و آمد با خودرو است که می تواند اتوبوس، وَن یا دیگر خودرو های عمومی باشد. ترانسفر یا همان خدمات فرودگاهی بیشتر برای هتل ها کاربرد دارد. زیرا هتل ها به دلیل تعداد بالای مسافر ترجیح می دهند با ون به دنبال مسافران خود بروند تا رفت و آمد را برای آنان سهل و آسان کند.

ترانسفر چقدر مورد نیاز است؟ آیا استفاده از ترانسفر در این زمان (ویروس کوید 19) کاری عاقلانه است؟ سوال های ذکر شده برای بسیاری از گردشگران پیش می آید و ما وظیفه داریم به شما پاسخ دهیم. بدون شک ترانسفر در زمان سفر، بسیار حائز اهمیت است، اما انتخاب هتل در جزیره کیش تاثیر به سزایی در این امر دارد.

بیشتر بخوانید: رستوران های هتل ترنج کیش و طعم لذیذ غذاها

اما استفاده از ترانسفر عمومی در زمان ویروس کوید 19، کار درستی نیست. زیرا در این زمان امکان انتشار ویروس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، باز هم امکان پذیر می باشد. پس با این حال درخواهید یافت بهتر است هتلی در جزیره کیش را انتخاب کنید که ترانسفر ویژه و رایگان را در اختیار میهمانان هتل خود قرار می دهد.

با انتخاب تور هتل ترنج کیش ترانسفر با دوج دورانگو را تجربه کنید

همانطور که در بالا ذکر کردیم ترانسفر هتل ترنج کیش با دیگر هتل ها متمایز می باشد و آن وجود خودروی دوج دورانگو می باشد. این خودروی غول پیکر آمریکایی، به تازگی آماده خدمت رسانی به میهمانان تور هتل ترنج کیش شده است. این هتل کیش که معماری آن فوق العاده خاص می باشد، با این ترانسفر ویژه توانسته محبوبیت خود را بیش از پیش در میان گردشگران افزایش دهد.

زمانی که تور هتل ترنج کیش را رزرو کنید، می توانید ترانسفر با دوج دورانگو را تجربه نمایید. در زمان رسیدن به فرودگا کیش، خودروی دوج دورانگو منتظر شما است تا شمار ا به هتل برساند. حتی در این خودروهای لوکس تمامی پروتکل های بهداشتی نظیر ضد عفونی و ... انجام می شود تا سلامت مسافران این هتل دریایی به خطر نیوفتد. لازم به ذکر است، هتل ترنج کیش تنها هتلی است که ترانسفر با این خودرو را انجام می دهد.

هتل  ترنج کیش را با بیشترین تخفیف استفاده کنید

بیشتر بخوانید: امکانات هتل ترنج کیش و رفاهی بی نظیر

دوج دورانگو چگونه خودرویی است؟

دوج دورانگو یکی از خودرو های شاسی بلند همه کاره به شمار می رود. دوج دورانگو تنها د جزیره کیش و به تعداد محدود وجود دارد. دوج دورانگو 5 تا 7 نفر ظرفیت سرنشین داشته که کابین آن بسیار بزرگ و راحت می باشد. این خودروی غول پیکر ساخت آمریکا بوده و یکی از قدرتمند ترین شاسی ها در دنیا به شمار می رود.

دوج دورانگو 6 سیلندر می باشد که نوع آن خورجینی و 3.6 لیتری است. قدرت موتور این خودرو 293 اسب بخار می باشد که در سخت ترین نقاط پست و ناهموار، آرامش به سرنشینان خود هدیه می دهد. مصرف سوخت خودروی دوج دورانگو در هر 100 کیلومتر 10.5 لیتر می باشد که نسبت به قدرت بالای موتور، کم مصرف به شمار می رود. حال که با این خودرو آشنا شده اید ترجیح می دهید کدام هتل در کیش را انتخاب کنید؟

تور هتل ترنج کیش با قیمت مناسب از کجا تهیه کنیم؟

حال که مشتاق شده اید هتل ترنج کیش را رزرو نمایید، اما از هزینه های بالای هتل کمی نگران هستید به این بخش خوب دقت کنید. تور هتل ترنج کیش با قیمت مناسب، نسبت به دیگر سایت ها، در  سایت پرشین هتل قابل رزرو بوده که خدمات دیگری علاوه بر رزرو هتل نظیر گشت جزیره و تخفیف ویژه برای تفریحات کیش را دریافت خواهید کرد. جهت اطلاعات بیشتر  درباره تخفیف تفریحات کیش با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

منابع :