امکانات هتل میراژ کیش سبب می شود تا اقامتی راحت و با آرامش را سپری کنید. خدمات دهی عالی به بهترین شکل و امکانات فراوان موجب محبوبیت این هتل در جزیره زیبای کیش شده است. این امکانات برای رضایت هرچه بیشتر میهمانان در تمام اتاق ها و بخش های مختلف هتل لحاظ شده است.

شما می توانید با رزرو هتل میراژ کیش از سایت پرشین هتل اقامتی آرام و بدون نگرانی را در تور کیش داشته باشید. امکانات هتل میراژ کیش در داخل اتاق ها به این شرح می باشد. مبلمان، میز تحریر، کمد لباس، حمام، مینی بار، سرویس بهداشتی فرنگی، روم سرویس و ... از این امکانات هستند.

بیشتر بخوانید: هتل میراژ کیش و هرآنچه درباره این هتل مجلل باید بدانید

همچنین از دیگر امکانات هتل میراژ کیش می توان به تلفن، تلویزیون، یخچال، چای ساز، اینترنت، صبحانه، صندوق امانات و سیستم تهویه مطبوع اشاره کرد. این امکانات باعث شده است تا واحد های اقامتی این هتل، میهمانان را از هرچیزی بی نیاز کند و اقامتی راحت را برای آن ها به ارمغان آورد.

پارکینگ و مجموعه آبی هتل میراژ کیش

هتل میراژ کیش برای آن دسته از میهمانانی که با خودروی شخصی به جزیره کیش سفر کرده اند پارکینگ اختصاصی ایجاد کرده است. میهمانانی که این هتل را به عنوان مقصدی برای اقامت و استراحت خود انتخاب کرده اند می توانند خودروی خود را در پارکینگ اختصاصی این هتل که محدود می باشد به صورت رایگان قرار دهند.

مقاله مرتبط: سوئیت های هتل میراژ کیش

از دیگر امکانات هتل میراژ کیش می توان به خدمات تاکسی سرویس اشاره کرد که برای میهمانان فاقد خودرو در نظر گرفته شده است. از دیگر امکاناتی که در این هتل در نظر گرفته شده می توان به مجموعه آبی آن اشاره کرد. استخر زیبای این هتل بهترین مکان برای آب تنی می باشد.

سونا هتل نیز می تواند سموم را از بدن شما دفع کند. به این گونه که با تعریق زیاد، تمامی سم ها از بدن بیرون می ریزد. جکوزی نیز عضلات شما را از خستگی و کوفتگی می رهاند. سالن ماساژ این هتل نیز می تواند آرامش روحی و جسمی شما را تامین کند. ماسورهای حرفه ای در سالن ماساژ هتل ارائه خدمت می کنند.

سالن بیلیارد و سالن اجتماعات هتل میراژ کیش

اگر در این هتل کیش دنبال سرگرمی هستید، پیشنهاد می کنیم سالن بیلیارد این هتل را فراموش نکنید. در سالن بیلیارد این هتل می توانید اسنوکر بازی کنید و با دوستان خود ساعاتی خوش را سپری کنید. خدمات خشکشویی و لاندری هتل به گونه ای است که می توانید لباس های خود تمز و مرتب دریافت کنید.

سالن اجتماعات این هتل کیش برای آن دسته از گردشگرانی مناسب است که می خواهند ضیافت ها و مراسم های خود را به بهترین نحو انجام دهند. بهترین و مدرن ترین سیستم های صوتی و تصویری، در سالن اجتماعات این هتل کیش تعبیه شده تا از رقیبان خود پیشی بگیرد. جهت رزرو ان هتل با قیمت مناسب می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کرده و با تخفیف رزرو این هتل را انجام دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :