هتل مارینا جزیره کیش با توجه به این که یک هتل 5 ستاره و مجلل است می تواند انتخابی شایسته برای افراد مشکل پسند باشد. زیرا در این هتل کیش علاوه بر اتاق هایی شیک و رستوران عالی، امکانات رفاهی بسیار خوبی نیز تدارک دیده شده تا رفاه میهمانان از هر جهت تامین شود.

تخفیف عالی برای رزرو هتل مارینا جزیره کیش

از امکانات هتل مارینا جزیره کیش می توان به بخش های مختلفی اشاره کرد. این بخش ها شامل مجموعه آبی، سالن اسپا، سالن بدنسازی و دیگر امکانات می شود که در عنوان های مختلفی به شرح هر کدام از امکانات این هتل کیش پرداخته می شود. پس برای اطلاعات تکمیلی همراه ما باشید.

هتل مارینا جزیره کیش و مجموعه آبی

همانطور که می دانید مجموعه آبی یکی از مهم ترین امکانات برای هتل های 5 ستاره محسوب می شود. از این رو هتل مارینا جزیره کیش با ساخت یک مجموعه آبی همراه با اجزای مختلف توانسته رضایت میهمانان خود را جلب کند. استخر سرپوشیده این هتل با طراحی مدرن ساخته شده و با دستگاه های تصفیه کننده قوی، مداوم ضدعفونی و تمیز می شود تا عاری از هرگونه میکروب و آلودگی شود.

هتل های ساحلی در جزیره کیش چه نام دارند؟

امکانات هتل مارینا پارک
محوطه سر سبز هتل مارینا در جزیره کیش

اتاق های هتل 5 ستاره مارینا در کیش

سونای خشک، سونای بخار و جکوزی نیز از دیگر اجزای مجموعه آبی هتل هستند که برای سلامت میهمانان بسیار توصیه می شود. زیرا گرفتن سونای خشک یا بخار کمک می کند تا سیستم تنفسی بهتر کار کند و از طریق تعریق؛ سموم از بدن دفع شود. جکوزی هتل مارینا جزیره کیش نیز برای گرفتگی عضلات و ریلکسیشن و تسکین درد ها پیشنهاد می شود.

سالن ماساژ از دیگر امکانات هتل مارینا جزیره کیش

ماساژ از دیرباز تا کنون مورد توجه حکیمان بوده و هست، پس چه بهتر که سلامتی خود را با مراجعه به سالن اسپا هتل مارینا جزیره کیش به دست آورید. سالن اسپا نیلوفر این هتل کیش تنها مرکز تخصصی ماساژ و اسپا در ایران بوده که انواع خدمات ماساژ و ریلکسیشن را به میهمانان و گردشگران ارائه می دهد.

امکانات هتل مارینا پارک
نمای دیگری از محوطه هتل مارینا پارک زیبا در کیش

در سالن اسپا نیلوفر ماساژ ها توسط افرادی حرفه ای و تخصصی از کشور تایلند انجام می شود که گواه بر بهترین بودن این سالن ماساژ است. ماساژ های سوئدی، فنلاندی، تمام بدن، ماساژ شیر و عسل و ماساژ سنگ داغ تنها بخش کوچکی از ارائه ماساژ ها در این هتل کیش می باشد.

هتل مارینا جزیره کیش و معرفی دیگر امکانات

یکی دیگر از امکانات این هتل کیش، فروشگاه می باشد که اجناس داخل آن انواع برندها را شامل می شود. یکی دیگر از امکانات خوب این هتل کیش آرایشگاه برای بانوان می باشد که می توانند اصلاح و پیرایش های خود را انجام دهند. تاکسی سرویس، خدمات لاندری، روم سرویس و کلوپ تفریحات دریایی از جمله امکانات این هتل کیش می باشد.

دانستنی هتل کیش و اطلاعاتی جامع

سالن کنفرانس این هتل کیش با بهترین امکانات صوتی و تصویری آماده برگزاری مجالس و همایش ها می باشد. در سالن کنفرانس هتل مارینا جزیره کیش 1000 نفر میهمان جای می گیرند که در نوع خود وسیع محسوب می شود. ویدیو پروژکتور، میکروفن و میز و صندلی های اداری تنها بخشی از امکانات سالن همایش هتل می باشند.

خدمات هتل مارینا جزیره کیش

با اقامت در این هتل کیش شما می توانید از خدمات ویژه جانبازان و معلولین، پارکینگ همراه دربان و ... استفاده نمایید. صندوق امانات نیز در هتل طراحی شده تا اشیاء قیمتی شما را محافظت کند. پذیرش 24 ساعته نیز از دیگر خدمات هتل است که می توانید در هر ساعت از شبانه روز در هتل مارینا پارک پذیرش شوید.

منابع :