هتل لیلیوم کیش از قیمت مناسب ترین هتل های کیش است که می توانید با قیمتی بسیار پایین، خدماتی مطلوب را نیز دریافت کنید. در مقاله ای جدا به معرفی اتاق و رستوران هتل لیلیوم کیش پرداختیم و حال زمان آن رسیده که با امکانات هتل 4 ستاره لیلیوم جزیره کیش آشنا شوید.

با قیمت باورنکردنی هتل لیلیوم کیش را رزرو نمایید

آیا هتل لیلیوم جزیره کیش مجموعه آبی دارد؟

در هتل زیبای لیلیوم کیش امکاناتی مطلوب تعبیه شده تا میهمانان رفاه خوبی را در این هتل کیش تجربه کنند. اما متاسفانه این هتل جزیره مرجانی کیش فاقد مجموعه آبی می باشد که شاید در وهله اول، نقص محسوب شود. از آنجایی که هتل لیلیلوم 4 ستاره است، مسئله ای طبیعی بوده و این هتل بدون مجموعه آبی نیز محبوب است.

امکانات هتل لیلیوم کیش
سالن کنفرانس هتل لیلیوم کیش

از امکانات هتل لیلیوم کیش می توان به سالن همایش و کنفرانس آن اشاره کرد که با به روز ترین سیستم های صوتی و تصویری، مبلمان اداری شیک و ... آماده پذیرایی از همایش ها و سمینارهای علمی، فرهنگی و هنری می باشد. منوی عصرانه نیز با تنوعی بالا در اختیار میزبان قرار می گیرد تا حق انتخابی آزاد، برای پذیرایی داشته باشد.

با اتاق های هتل 4 ستاره لیلیلوم در جزیره آشنا گردید

دیگر امکانات هتل زیبای لیلیوم جزیره کیش چیست؟

از امکاناتی که در هتل لیلیوم کیش می توان به آن ها اشاره نمود، نمازخانه می باشد که برای انجام فریضه نماز میهمانان تدارک دیده شده است. آسانسور نیز از دیگر امکانات این هتل کیش محسوب می شود. اتاق چمدان برای نگهداری وسایل میهمانان در زمان ورود یا خروج تعبیه شده و اینترنت رایگان هم در لابی و هم در اتاق ها در دسترس است.

امکانات هتل لیلیوم کیش
پذیرش هتل لیلیوم کیش

فروشگاه نیز برای خرید سوغاتی میهمانان در نظر گرفته شده تا در زمان اقامت، دچار مشکل رفت و آمد به بازار را نداشته باشند. پارکینگ، خدمات روم سرویس و تاکسی سرویس، لاندری یا همان خدمات خشک شویی، سیستم اطفاء و اعلان حریق و ... از دیگر خدمات و امکانات ارائه شده در این هتل کیش هستند.

رزرو آنلاین هتل جذاب لیلیوم در جزیره

البته پرشین هتل به شما پیشنهاد می دهد برای اقامت در هتل های کیش، اول آگاهی خود را بالا ببرید و سپس نسبت به بودجه و علاقه خود، اقدام به رزرو نمایید. اما برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هتل های کیش به دانستنی های هتل کیش و برای آگاهی از هتلی بهتر، امکانات هتل ترنج کیش را مورد بررسی قرار دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :