هتل مارینا پارک کیش تنها هتل در جزیره دیدنی کیش است که مارینا می باشد. مارینا به معنی بندرگاه اختصاصی بوده که در شهر دبی چنین هتل هایی وجود دارند. از این رو این هتل کیش جایگاه ویژه ای نزد گردشگران داشته و همین امر سبب شده تا در بیشتر فصل سال، اتاق های هتل مارینا پارک کیش مملو از گردشگر باشد.

رزرو آنی هتل مارینا پارک کیش با یک کلیک

اتاق های هتل مارینا پارک
اتاق های زیبای هتل مارینا پارک کیش

اتاق های هتل مارینا پارک کیش به دلیل تنوع بالا و امکانات بسیار عالی که دارند مورد توجه همگان می باشد. پس مهم است که بدانید در داخل اتاق های این هتل کیش چه امکاناتی وجود دارد و چه خدماتی در آن ها عرضه می شود. در این مطلب می خواهیم به زوایا دقیق تر سوئیت های هتل مربوطه بپردازیم.

تعداد اتاق های مارینا پارک کیش چقدر است؟

هتل 5 ستاره مارینا پارک در کیش دارای 190 اتاق و سوئیت لوکس و زیبا می باشد که با بهترین امکانات رفاهی مهیای پذیرایی از گردشگران تور کیش می باشد. در داخل اتاق های این هتل شما می توانید آرامشی وصف نشدنی را تجربه کرده و با آرامش خاطر اقامتی خوش را سپری کنید.

اتاق های هتل مارینا پارک
نمایی از سوئیت 2 خوابه هتل مارینا پارک کیش

اتاق های این هتل کیش به سوئیت های دو تخته رو به دریا، دو تخته رو به جزیره، سوئیت های جونیور رو به دریا، سوئیت 2 خوابه، سوئیت 1 خوابه 3 تخته و رو به پارک ... دسته بندی می شوند که هر کدام با سلیقه هر نوع گردشگری عَجین می شود. در ادامه امکانات اتاق ها را خواهید شناخت.

هتل مارینا پارک کیش و امکانات اتاق ها

در داخل اتاق های این هتل کیش شما می توانید از امکاناتی نظیر سیستم سرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، میز تحریر، دستگاه چای ساز و ... بهره مند شوید. وسایل دیگری همچون دستگاه چای ساز، رخت آویز، سشوار، ملزومات بهداشتی، حوله و دمپایی در داخل اتاق های هتل به چشم می خورد.

برترین هتل های ساحلی کیش را بشناسید

اتاق های هتل مارینا پارک کیش
اتاق ریلکس کردن هتل مارینا پارک جزیره کیش

امکانات هتل ساحلی مارینا پارک در کیش

حمام های مجهز به وان جکوزی در سوئیت های 1 خوابه و 2 خوابه لوکس، کمد لباس، آینه دراور، سرویس بهداشتی فرنگی، اینترنت نامحدود رایگان و ... تنها بخش های کوچکی از امکانات داخل اتاق های این هتل هستند. ترکیب رنگ عالی در چیدمان اتاق (هارمونی رنگ میان مبل و پرده ها) سبب شده تا میهمانان در زمان اقامت، نهایت لذت را ببرند.

اتاق های هتل مارینا پارک
سوئیت های لوکس هتل مارینا پارک کیش

از این که تا این بخش از مطلب همراه ما بوده اید سپاسگذاریم، امیدواریم با نظرات و پیشنهاد های سازنده خود در هرچه بهتر شدن این مقاله پرشین هتل را یاری نمایید. اگر هم به می خواهید با اتاق های هتل دیگری آشنا شوید، توصیه می کنیم مطلب اتاق های هتل ایران کیش را مطالعه نمایید. با اشتراک گذاری مطلب و ثبت نام در سایت پرشین هتل می توانید از تخفیف های خوبی برای رزرو هتل یا تور استفاده نمایید.

منابع :