هتل لیلیلوم کیش یک هتل 4 ستاره است که با خدمات دهی خوب خوب توانسته یکی از بهترین انتخاب ها، برای رزرو هتل کیش باشد. موقعیت مکانی خوب این هتل کیش از دیگر مزیت های هتل ذکر شده در جزیره کیش می باشد. در این مطلب قصد داریم شما را با اتاق های هتل لیلیوم کیش آشنا نماییم تا در زمان اقامت، نهایت استفاده را ببرید.

رزرو آنی هتل لیلیوم کیش با تخفیف

هتل لیلیوم کیش و اتاق هایی تمیز

اتاق های هتل 4 ستاره لیلیوم کیش شامل 154 اتاق تمیز می شود که با بهترین طراحی ساخته شده اند. در داخل تمامی این اتاق ها، امکاناتی در نظر گرفته شده تا در زمان اقامت میهمانان هیچ کمبودی وجود نداشته باشد. نا گفته نماند که این اتاق ها در 8 طبقه ساختمانی جای گرفته اند.

اتاق های هتل لیلیوم کیش
امکانات در داخل اتاق های هتل لیلیوم کیش

تمامی پروتکل های بهداشتی در داخل اتاق های هتل زیبای لیلیوم در جزیره کیش رعایت می شود که از ویژگی های آن به شمار می رود. نظافت روزانه اتاق ها هم به خوبی در تمامی سوئیت های هتل انجام می شود که همین امر سبب رضایت گردشگران تور کیش از این هتل کیش شده است.

تنوع اتاق های هتل لیلیوم کیش چگونه است؟

هتل لیلیوم کیش متاسفانه از تنوع اتاقی بسیار بالایی برخوردار نیست، اما همان اتاق های زیبا نیز با بهترین امکانات مهیای پذیرایی از گردشگران شده اند. اتاق های این هتل شامل اتاق های 2 تخته، 3 تخته و سوئیت 1 خوابه رو به دریا می شود. زیبایی، نظافت و سرویس دهی مطلوب کارکنان از شاخصه های این هتل کیش هستند.

اتاق های هتل لیلیوم کیش
اتاق دو تخته معمولی هتل لیلیوم کیش

در اتاق های هتل قیمت مناسب لیلیوم کیش می توانید از امکاناتی نظیر حمام، سرویس بهداشتی، سشوار، یخچال با مینی بار (هزینه دارد) و ... برخوردار شوید. تخت های نرم، کمد دیواری، آینه دراور، ملزومات بهداشتی، مبل و ... از دیگر امکاناتی هستند که در اتاق های این هتل کیش یافت می شود.

امکانات هتل قیمت مناسب لیلیوم جزیره کیش

چگونه هتل زیبای لیلیلوم در کیش را با بهترین قیمت رزرو کنیم؟

جهت رزرو هر کدام از اتاق های هتل لیلیوم کیش می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کنید و یا با شماره ی 021،43000020 تماس حاصل فرمایید. البته اگر می خواهید هتل بهتری را برای اقامت انتخاب نمایید، توصیه می کنیم مطلب اتاق های هتل داریوش کیش را حتماً بخوانید.

اتاق های هتل لیلیوم کیش
اتاق های چهار تخته هتل لیلیوم کیش
بیشتر بخوانید :
منابع :