اتاق های هتل داریوش کیش از نمای بیرونی و داخلی بسیار زیبایی تشکیل شده اند که چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. اتاق های این هتل متفاوت و جذاب است چرا که از چیدمان و دیزاین خاصی تشکیل شده که اوج خوش سلیقه بودن را می توان با نگاهی ساده در آن یافت.

بافت تمامی اتاق های هتل مجلل داریوش کیش به بهترین شیوه پیش بینی شده و به آن پرداخته شده است. همین امر سبب شده تا افراد زیادی از سرتا سر کشور عزیزمان این مجموعه را برای اقامتی لوکس ترجیح دهند.

با آسان ترین راه رزرو هتل داریوش کیش را انجام دهید

اتاق های هتل داریوش کیش
سوئیت های لوکس هتل داریوش کیش

اتاق های هتل داریوش کیش برای رفاه و راحتی میهمانان برترین امکانات و تجهیزات را در خود قرار داده است. چرا که آسایش آن ها برای مدیریت این هتل بسیار پر اهمیت بوده و هر تلاشی می کند تا در راحتی کاملی قرار بگیرند و دچار هیچ نارضایتی نشوند. تمامی تجهیزات اتاق ها باعث شده تا رزرو کنندگان از اقامت خود نهایت رضایت را داشته و برای تهیه احتیاجات خود به بیرون از هتل رجوع نکنند.

تنوعی متفاوت در اتاق های هتل داریوش کیش

اتاق های هتل داریوش کیش تنوع و کیفیت بالایی دارند. هر خانواده تا سقف 6 نفر می توانند دراین هتل اسکان داشته باشند. تنوع اتاق های هتل داریوش شامل کابانا دو تخته، کابانا دو تخته با حمام سانروف، دو تخته استاندارد رو به باغ، دو تخته برای یک نفر رو به باغ، دو تخته لوکس رو به باغ، دو تخته استاندارد رو به دریا، اتاق های کابانا سه تخته، کابانا سه تخته با حمام سانروف، سوئیت استودیو لوکس رو به باغ و ... می شود.

هتل های ساحلی جزیره کیش را بشناسید

اتاق های هتل داریوش کیش
اتاق های 3 تخته رو به باغ هتل داریوش کیش

از اتاق های دیگر هتل لوکس داریوش جزیره کیش، می توان به اتاق های کابانا سه تخته رو به دریا، دو تخته لوکس رو به دریا، دو تخته استاندارد روبه باغ با سرویس اضافه، سوئیت دوتخته آتوسا لوکس رو به باغ، سوئیت دوتخته آتوسا لوکس رو به دریا، سوئیت رویال لوکس چهارتخته رو به باغ، سوئیت رویال لوکس چهارتخته رو به دریا اشاره کرد.

 رزرو هتل داریوش کیش با تخفیف ویژه

در اتاق های هتل دیدنی داریوش هر خانواده 6 نفره تنها می توانند درون اتاق های سوئیت لوکس رویال با سرویس اضافه ساکن شود. در غیر این صورت الباقی اتاق ها خدمات نفراضافه را ارائه نمی دهند. هتل داریوش از 3 طبقه ساختمانی با 190 واحد اقامتی تشکیل شده است. در کلیه اتاق های این هتل لوازمی لوکس و پرزرق و برق به کاربرده شده تا هر فرد میهمان از وجود این همه تجهیزات پیشرفته شگفت زده شود و رضایت کافی را داشته باشد.

اتاق های هتل داریوش کیش
اتاق دابل هتل داریوش کیش

سوئیت های استودیو لوکس خاص ترین اتاق در هتل داریوش کیش

در سوئیت استودیو لوکس هتل داریوش کیش که بسیار خاص است، تجهیزاتی فوق پیشرفته وجود دارد. برای مثال سیستم های صوتی تصویری حرفه ای با سینما خانواده و نوین ترین نوع امکانات در این اتاق ها قابل مشاهده است.

این امکانات مدرن سبب شده کمی هزینه گران تری نسبت به دیگر هتل ها داشته باشد. هر فردی که تمایل به رزرو این اتاق هتل داریوش دارد، باید از چند روز قبل به رزرو آن بپردازد چرا که ممکن است خیلی زود پر شده و اووِر شوند.

اتاق های هتل داریوش کیش
اتاق های ماه عسل هتل داریوش کیش

اتاق های ساحلی هتل داریوش کیش با حمام های آفتابی

اتاق های کابانا ( اتاق های ساحلی ) هتل داریوش نیز از امکانات ویژه ای همانند حمام سانروف برخوردارند. میهمانان این نوع اتاق ها می توانند با خیال راحت برای کسب آرامش بیشتر از این سبک حمام استفاده کنند و حمام آفتاب بگیرند.

هتل 5 ستاره داریوش کیش را به راحتی رزرو کنید

گرفتن دوش در زیر آفتاب فوایدی دارد که باعث: روحیه بهتر، خواب راحت تر، تسکین درد عضلات، کمک به سلامت قلب، سوزاندن کالری های اضافه، دفع سرما خوردگی، کم شدن حساسیت پوستی و ... می شود.

چشم انداز رویایی اتاق های هتل بزرگ داریوش

پنجره اتاق های هتل زیبای داریوش کیش زیباترین چشم انداز های طبیعی را به تصویر می کشد. هتل داریوش ساحلی بوده و اکثر اتاق های آن رو به ساحل و دریا باز می شود. تصور کنید در هنگام خواب و استراحت صدای امواج آب را می شنوید.

اتاق های هتل داریوش کیش
سوئیت های کابانا هتل داریوش کیش و حمام سانروف

همچنین صدای خوش نواز پرنده های دریایی با صدای موج های دریا تلفیق شده و حس آرامش را به شما می دهند. در هنگام گرگ و میش شدن آسمان پاک جزیره کیش نیز خواب را از شما می گیرد و وادارتان می کند به کنار ساحل رفته و ساعتی را به خلوت با خود بگذرانید.

ویوی رو به دریا اتاق های هتل ساحلی داریوش کیش سبب شده صبحتان را پر انرژی آغاز کرده و به سمت وان حمام بروید. با وجود جکوزی حمام آب گرم خود را کامل کنید تا روحیه شاد تری نصیبتان شود، بعد از آن از صبحانه متنوع هتل در کنار همسفرانتان لذت ببرید. اینگونه بر انرژیتان افزوده شده تا در جزیره مرجانی کیش حسابی خوش بگذرانید.

اتاق های هتل داریوش کیش
سوئیت های لوکس هتل داریوش کیش

تجهیزات روز دنیا در اتاق های هتل مجلل داریوش

اتاق های هتل داریوش از تجهیزات مدرنی شکل گرفته اند، تا مبادا هیچگونه کم و کسری وجود داشته باشد و باعث آزرده خاطری میهمان ها شود. این تجهیزات شامل: سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، مبلمان، آباژور، مینی بار، کمد، تخت، رخت آویز، صندوق امانات، چای ساز، میز تحریر، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی می باشد.

اتاق های هتل داریوش کیش
اتاق دبل هتل داریوش کیش

بیشترین تخفیف رزرو هتل داریوش کیش

اتاق های شیک هتل داریوش تلفیقی از زیباترین رنگ هایی است که در کاغذ دیواری اتاق ها، پرده ها، مبلمان، قالیچه ها، رو تختی ها و ... به کار برده شده که سبب آرامش هرچه بیشتر میهمان می شود. کاغذ دیواری در اتاق ها با ترکیب رنگ های سرد و گرم هستند و با قشنگ ترین ظاهر سبک روز دنیا انتخاب شده و روی دیواره های اتاق ها اعمال شده اند.

اتاق های هتل داریوش کیش
اتاق های لوکس هتل داریوش کیش

تخفیف استثنائی اتاق های هتل داریوش کیش در سایت پرشین هتل

اتاق های جذاب هتل داریوش با قیمت های استثنائی و ویژه بر روی سایت پرشین هتل به نمایش گذاشته شده اند، تا در بهتر دیده شدن و رزرو بیشتر اتاق ها سرعت بیشتری انجام شود. این سایت در بین هموطنان ایرانی از معروفیت خاصی برخوردار بوده و تخفیف های زیادی را برای افراد علاقمند به این هتل قائل شده است.

در سایت پرشین هتل تمامی اطلاعات جامع و صحیح بوده که این امر بیانگر صداقت این سایت می باشد. با رزرو تور کیش هتل داریوش کیش از سایت پرشین هتل آفرهای ویژه ای را دریافت خواهید کرد که لذت سفر را برای شما دوچندان خواهد کرد.