هتل بین المللی کیش همانطور که بارها ذکر کردیم یکی از هتل های 5 ستاره عالی در جزیره دیدنی کیش است. در مقاله های پیشین به معرفی رستوران هتل بین المللی کیش پرداختیم که انواع غذا ها را سرو می کند و در همین مقاله قصد داریم به شرح اتاق های این هتل کیش بپردازیم.

با بهترین قیمت هتل بین المللی کیش را رزرو کنید

اتاق های هتل 5 ستاره کیش در جزیره از نظر تنوع مطلوب بوده و پاسخگوی هر نوع سلیقه ای است. این هتل کیش از معدود هتل هایی می باشد که دارای اتاق سینگل می باشد، زیر در برخی از هتل های کیش چنین اتاقی وجود ندارد. اتاق های این هتل کیش علاوه بر سینگل به دو تخته رو به دریا، دو تخته رو به جزیره، سه تخته رو به دریا، سه تخته رو به جزیره و سوئیت 4 تخته دسته بندی می شوند.

امکانات داخل اتاق های هتل 5 ستاره کیش

هتل 5 ستاره بین المللی در جزیره کیش با توجه به این که اتاق هایی لوکس و زیبا دارد، مطمئناً به امکاناتی عالی نیز اتاق های خود را مجهز نموده است. در داخل اتاق های این هتل کیش شما می توانید استراحتی کامل همراه با بیشترین امکانات رفاهی را تجربه کنید. در ادامه با برخی از امکانات آشنا می شوید.

معرفی امکانات هتل مجلل کیش در جزیره کیش

در داخل اتاق های هتل مجلل بین المللی کیش امکاناتی همچون سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایشی، تخت هایی راحت، لوسترهایی شیک، یخچال و ... وجود دارد. از دیگر امکاناتی که در داخل اتاق های این هتل کیش تعبیه شده می توان به سشوار، حمام به همراه ملزومات بهداشتی، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، خدمات روم سرویس و ... اشاره کرد.

آیا نظافت روزانه در اتاق های هتل 5 ستاره کیش انجام می شود؟

به دلیل شرایط فعلی (ویروس کرونا) مسلماً این هتل کیش خود را موظف می داند با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی، سلامت میهمانان خود را تضمین کند. از این و مطمئن باشید هتل مجلل بین المللی کیش هم به خوبی نظافت روزانه اتاق ها را انجام داده و با رعایت پروتکل های بهداشتی از شما پذیرایی می کند.

با دانستنی های هتل کیش آگاه تر شوید

حال که با اتاق های این هتل کیش آشنا شده و از نظافت آن اطمینان دارید می توانید با یک کلیک رزرو این هتل کیش را انجام دهید. سایت پرشین هتل با قیمت هایی بسیار مقرون به صرفه، این هتل و دیگر هتل های کیش را برای شما رزرو می کند و آفرهای ویژه ای را به کاربران خود عرضه می کند. اگر هم می خواهید اطلاعات دیگری درباره اتاق های هتل دیگر در کیش کسب کنید، پیشنهاد می کنیم مطلب اتاق های هتل شایان کیش را بخوانید.

منابع :