اتاق های هتل آرامیس پلاس کیش مطمئناً با توجه به نوساز بودن این هتل کیش، بسیار تمیز و زیبا هستند. در اتاق های هتل شما می توانید اقامتی بسیار ایده آل را تجربه کنید. زیرا تمامی وسایل و دکوراسیون داخلی آن جدید و به روز، همچنین با بهترین امکانات رفاهی مهیای پذیرایی از میهمانان شده است.

تعداد اتاق های هتل آرامیس پلاس جزیره کیش

اتاق های هتل آرامیس پلاس کیش با توجه به 5 ستاره بودنش، دارای 171 واحد اقامتی می باشد که در 9 طبقه پراکنده شده اند. تمامی این واحد های اقامتی بسیار زیبا بوده و از متراژهای متفاوتی برخوردار می باشند. این اتاق ها شامل دو تخته لوکس و سه تخته لوکس، سوئیت دو تخته رو به دریا و سوئیت دو تخته رو به جزیره می شود.

دانستنی هتل های کیش و اطلاعاتی دقیق

تنوع اتاق های این هتل کیش باعث می شود تا شما بتوانید با هرسلیقه و بودجه ای در هتل ذکر شده اقامت کنید. طراحی داخلی مدرن، امکانات بسیار پیشرفته و دیگر موارد به خوبی در داخل اتاق های هتل تعبیه شده تا رفاه میهمانان بیش از پیش تامین شود و اقامتی عالی را تجربه نمایند.

هتل آرامیس پلاس جزیره کیش و امکانات داخل اتاق ها

از امکانات داخل اتاق های این هتل کیش می توان به پنجره های وسیع با چشم انداز دریا و جزیره زیبای کیش اشاره کرد. سیستم تهویه مطبوع و سیستم سرمایشی هم برای رفاه بیشتر میهمانان تعبیه شده است. حمام همراه ملزومات بهداشتی، سرویس بهداشتی، آباژور، تلفن در حمام و اتاق، یخچال و مبلمان تنها بخش کوچکی از امکانات داخل اتاق های این هتل کیش هستند.

تلویزیون صفحه تخت، کمد لباس، دستگاه چای ساز، یخچال، مینی بار با هزینه، مبلمان راحتی، تخت های راحت و استاندارد، سرویس بهداشتی فرنگی، خدمات روم سرویس و ... از دیگر امکانات داخل اتاق های این هتل می باشند. فضای مناسب در داخل اتاق این امکان را به شما می دهد تا بتوانید اقامتی دلنشین در جزیره کیش را تجربه نمایید.

آیا قیمت اتاق های این هتل کیش گران است؟

اتاق های هتل 5 ستاره و زیبای آرامیس پلاس در جزیره کیش به نسبت دیگر هتل های 5 ستاره مناسب تر می باشد. اما در سایت پرشین هتل، رزرو هتل ذکر شده با بهترین قیمت ها گذاشته شده تا کاربران و گردشگران بتوانند با هر بودجه و متناسب با سلیقه خود، دست به انتخاب اتاق بزنند.

جهت رزرو این هتل کیش یا دیگر هتل های کیش با تخفیف ویژه می توانید به با شماره های 09198906504 و 021،25917313 تماس حاصل نموده تا کارشناسان مجرب سایت پرشین هتل بهترین مشاوره را به شما دهند.

منابع :