بهترین هتل های استانبول در قیمت ها و موقعیت مکانی های مختلفی قابل رزرو می باشند که گردشگران می توانند با توجه به درخواست خود از یک هتل و شرایط موجود، آن ها را انتخاب کنند. از این رو می توان گفت انتخاب هتل به منظور محلی برای اقامت در شهر استانبول، مهم ترین مسئله ای است که پیش از رزرو تور استانبول باید به آن توجه داشته باشید.

بهترین هتل های استانبول به دلیل وجود برخی از ویژگی های خود به این عنوان رسیده اند که این مزیت و ویژگی ها می توانند اقامتی ایده آل را برای گردشگران رقم زنند. حال آیا ویژگی که باعث استقبال و شلوغی هتل های استانبول می شود چیست و چه هتل هایی بیش از دیگر هتل های استانبول مورد محبوبیت قرار می گیرند؟ 

مهم ترین دانستی ها درباره هتل در شهر استانبول

در اکثر اوقات هتل هایی به عنوان بهترین هتل های لوکس استانبول به گردشگران پیشنهاد می شوند که در نزدیکی میدان تکسیم و یا واقع در همین میدان می باشند. از این رو می توان گفت یکی از مهم ترین مسائلی که یک هتل لوکس در استانبول را از هر لحاظ، ایده آل می کند؛ نزدیکی به میدان تکسیم می باشد. با توجه به این موضوع پرشین هتل در این مقاله، چند نمونه از بهترین هتل های استانبول در میدان تکسیم را به شما معرفی خواهد کرد. 

چرا بهترین هتل های استانبول در نزدیکی میدان تکسیم محبوب اند؟

دلیل محبوبیت بهترین هتل های جذاب استانبول در نزدیکی میدان تکسیم موضوعی است که در ابتدای این مقاله به آن پرداخته ایم. در واقع می توان گفت میدان تکسیم به عنوان قلب استانبول شناخته می شود که از هر سمت به تمامی نقاط مهم شهر به وسیله مترو دسترسی دارد. از این رو گردشگران ترجیح می دهند تا در نزدیکی این میدان و یا دل خود تکسیم اقامت داشته باشند تا بتوانند زمان و هزینه کمتری برای تردد در شهر را صرف کنند. 

علاوه بر این میدان تکسیم به عنوان قلب شهر، خود دارای تمامی مزیت ها و امکانات مانند رستوران های مختلف، کافه ها، فروشگاه های متنوع، پارک و ... نیز می باشد. با توجه به این موضوع گردشگرانی که در این منطقه اقامت می کنند و از محدودیت زمانی در طول سفر برخوردار می باشند، می توانید بدون نیاز به طی مسافت طولانی، تمامی کار های خود را در میدان تکسیم انجام دهید و از مزیت های آن استفاده کنید. 

هتل سی وی کی پارک بسفر تکسیم استانبول

یکی از بهترین هتل های ایده آل استانبول که درست در قلب میدان تکسیم واقع گردیده است، هتل سی وی کی پارک تکسیم استانبول می باشد. این هتل در 18 اکتبر 2010 به عنوان یک هتل پنج ستاره در این میدان احداث گردیده و مجهز ترین و بهترین امکانات را در خود ایجاد کرده است. استخر، سالن ماساژ، سونا، رستوران با کیفیت، اتاق هایی شیک و مجهز و ... از جمله امکاناتی هستند که در این هتل ایجاد شده اند و اقامتی ایده آل را برای شما رقم می زنند. 

هتل گزی بسفروس تکسیم، یکی از بهترین هتل های استانبول نزدیک تکسیم

هتل گزی بسفروس تکسیم استانبول همانطور که از نامش پیدا است از بهترین هتل ها در استانبول در نزدیکی تکسیم می باشد. این هتل در 24 سپتامبر 2010 فعالیت خود را به عنوان یک هتل پنج ستاره آغاز نمود و اکنون دارای مجهز ترین امکانات در فضای خود می باشد. اتاق هایی شیک و متنوع در هتل گزی بسفور تکسیم، حق انتخاب بر اساس سلیقه و بودجه خود را برای شما آزاد گذاشته اند و اقامتی خاطره انگیز را فراهم می کنند. 

آیا هتل الیت ورد استانبول جزء بهترین هتل های استانبول است؟

هتل الیت ورلد استانبول نامی است که اغلب در میان لیست بهترین هتل های استانبول آن را خواهید شنید. این هتل در میدان تکسیم واقع گردیده و سال ساخت آن به 30 دسامبر 2009 باز می گیردد. در این هتل شما می توانید هنگام استراحت در اتاق مورد نظر خود، از امکانات ویژه ای نیز استفاده نمایید و ساعت ها وقت خود را در آن سپری کنید. اینگونه تنها زمان کوتاهی برای قدم زدن در میدان تکسیم صرف خواهید کرد و در وقت و هزینه های شما صرفه جویی می شود.  

هتل پوینک تکسیم استانبول 

از دیگر هتل هایی که می توان به عنوان یکی از بهترین هتل های استانبول آن را معرفی کرد، هتل پوینت تکسیم استانبول است. این هتل نیز با کیفیت بالایی که دارد، اقامتی دلخواه را برای شما عزیزان رقم خواهد زد و می تواند با توجه به انتظارات شما، خدماتی عالی را ارائه دهد. علاوه بر خدمات مجموعه آبی و امکانات ویژه، افرادی که نیاز دارند در طول سفر به ورزش های بدنسازی ادامه دهند می توانند از سالن بدنسازی در این هتل نیز استفاده نمایند. 

هتل دیوان استانبول

هتل دیوان استانبول در فاصله اندک از میدان تکسیم واقع گردیده و با کمی پیاده روی دسترسی گردشگران به این میدان را فراهم می کند. این هتل از بهترین هتل های زیبای استانبول است که نسبت به دیگر هتل ها، قیمت مقرون به صرفه تر را نیز ارائه می دهد. اتاق هایی با طراحی شیک و مرتب به همراه پذیرایی عالی پرنسل، بی شک حس خوبی را در هنگام استراحت برای شما ایجاد خواهد کرد که رضایت را به طور کامل کسب می کند. 

بهترین هتل های استانبول نزدیک تکسیم با لِول چهار ستاره 

اگرچه نمی توان هتل های چهاره را به عنوان بهترین هتل های مجمود در استانبول دانست، اما برخی از آن ها در حد هتل های پنج ستاره خدمات و کیفیت خود را ارائه می دهند. از این رو می توان جایگزین هتل های پنج ستاره، هتل هایی با این لِول را نیز رزرو نمود که هم قیمتی پایین تر را طلب می کنند و هم انتظارات شما را همانند هتل های برتر شهر بر طرف خواهند کرد. در ادامه مطلب چند نمونه از بهترین هتل های چهار ستاره در نزدیکی تکسیم را به شما معرفی خواهیم کرد. 

هتل تایتانیک سیتی تکسیم استانبول

هتل تایتانیک سیتی استانبول از جمله هتل هی چهار ستاره ای است که کیفیتی مشابه با هتل های پنج ستاره دارد و اغلب با این هتل ها نیز مقایسه می شود. این هتل در نزدیک ترین فاصله به میدان تکسیم قرار گرفته و از نظر امکانات بسیار کامل می باشد. به گونه ای که استخر، سونا، سالن بدنسازی، سالن ماساژ به همراه رستوران بی نظیر و ... تمامی در این هتل ایجاد شده اند. شما می توانید تور استانبول را به همراه انتخاب این هتل مورد رزرو قرار دهید و از اقامت خود نهایت لذت را ببرید. 

هتل آوانتگارد تکسیم استانبول

در لیست بهترین هتل های چهار ستاره استانبول، هتل آوانتگارد استانبول در صدر دیگر هتل ها قرار می گیرد که تا میدان تکسیم تنها 50 متر فاصله دارد. این هتل در 30 دسامبر 2009 احداث گردید و با خدمات و کیفیتی عالی توانست خود را هم قیاص با هتل های پنج ستاره کند. در این هتل نیز علاوه بر امکانات رفاهیف امکاناتی ویژه وجود دارد که در کنار اتاق هایی مجهز، می توانند اقامتی بدون مشکل و یا نیاز را برای شما فراهم کنند.

هتل الیت ورلد پرستیژ استانبول

هتل الیت ورلد پرستیژ استانبول نیز از جمله هتل های استانبول است که در در لِول چهار ستاره فعالیت خود را از 3 سپتامبر 2009 آغاز نمود و اکنون به عنوان یکی از بهترین هتل های استانبول نزدیک به میدان تکسیم شناخته می شود. از این هتل تا ایستگاه مترو تکسیم حدود 200 متر می باشد که در چند دقیقه زمان به صورت پیاده می توانید به مترو دسترسی پیدا کنید و پس از آن به نقاط مختلف و مهم شهر بروید.

بیشتر بخوانید :
منابع :