امکانات هتل رادیسون بلو شیشلی در خور یک هتل پنج ستاره بی نظر ایجاد شده اند. این هتل با امکانات عالی که در اختیار مهمانان خود قرار می دهد می تواند اقامتی فوق العاده و به یاد ماندنی را در شهر استانبول برایتان رقم زند. اگر به دنبال یک هتل پنج ستاره عالی هستید پیشنهاد می کنم اقامت در این هتل استانبول را از دست ندهید.

آنلاین هتل رادیسون بلو استانبول را رزرو کنید

امکانات هتل زیبای رادیسون بلو شیشلی این امکان را برای مهمانان ارجمند مقیم در این هتل فراهم کرده تا بتوانند اقامتی بدون دغدغه و کمبودی را تجربه کنند. وجود این امکانات یکی از دلایل مهم برای جذب گردشگر به سمت این هتل شده است که سبب می شود محبوبیت زیادی در بین دیگر هتل های پنج ستاره به دست آورد.

بیشتر بخوانید: رستوران هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول

آیا هتل پنج ستاره رادیسون بلو شیشلی دارای امکانات ویژه است؟

امکانات هتل جذاب رادیسون بلو شیشلی با توجه به عنوان پنج ستاره بودن این هتل به طور کامل ایجاد شده است. این امکانات شامل امکانات اصلی و امکانات ویژه می باشند که به بهترین شکل و کیفیت بالا در اختیار شما عزیزان قرار خواهند گرفت. سالن بار، استخر مجهز و سالن اسپا از جمله امکانات ویژه در این هتل محسوب می شوند. 

مجموعه آبی هتل رادیسون بلو شیشلی، مجهز و عالی

مجموعه آبی هتل پنج ستاره رادیسون بلو شیشلی یکی از امکانات ویژه در این هتل به حساب می آید. همچنین می توان گفت وجود این مجموعه آبی و استخر عالی در هتل از ویژگی های است که توجه گردشگران را برای انتخاب این هتل جلب می کند. این مجموعه آبی دارای بخش های متعددی می باشد که از جمله این بخش ها می توان به سونا، جکوزی، حمام ترکی، استخر کودک و .... نام برد.

رزرو هتل رادیسون بلو استانبول با بیشترین تخفیف

سونا و جکوزی یکی از امکانات هتل بی نظیر رادیسون بلو شیشلی می باشد می توان گفت از لازمه های یک هتل پنج ستاره محسوب می شود. گاهی برخی از افراد به دلیل طول راه یا مشکلات کوچک و بزرگ دچار بهم ریختگی ذهنی می شوند که جکوزی می تواند کمک به سزایی به آن ها کند.

مقاله مرتبط: اتاق های هتل رادیسون بلو شیشلی استانبول

سالن اسپا و سالن بار در هتل رادیسون بلو استانبول، مکانی برای نشاط و سلامتی

سالن اسپا یکی دیگر از امکانات هتل رادیسون بلو در شیشلی با خدمات عالی و مجهز به بهترین دستگاه های پیشرفته آماده خدمات دهی به مهمانان این هتل می باشد. شما می توانید به راحتی از این سالن مجهز و بسیار تمیز بهره مند شوید. البته لازم به ذکر است برای استفاده از این سال در هتل نیاز به تعیین وقت قبلی است.

سالن بار در هتل فوق العاده رادیسون بلو شیشلی نیز یک مکان عالی برای شادی و نشاط مهمانان عزیز می بشد. مهمانان گرامی می تواند با مراجعه به این سالن در کنار عزیزان به رقص و شادی بپردازند. در این سالن موسیقی های شاد و عالی پخش می شود که حسی نشاط آور را به شما منتقل خواهد دارد.  همچنین نوشیدنی های الکلی و غیر الکلی نیز به شما ارائه می شود که می توانید به درخواست خود از آن ها استفاده کنید.

هتل 5 ستاره رادیسون بلو استانبول با کمترین نرخ

امکانات اصلی در هتل رادیسون بلو شیشلی

امکانات هتل درجه یک رادیسون بلو شیشلی همانطور که گفته شد به طور کامل و عالی در فضای این هتل ایجاد شده اند. مدیریت این هتل با در نظر گیری تمامی نیاز های مهمانان خود سعی دارد تا رضایت آنان را تضمین کند. از این رو انتخاب این هتل خیال شما را از هر لحاظ راحت خواهد کرد. 

امکانات هتل رادیسون بلو شیشلی شامل  شاتل فرودگاهی، تاکسی سرویس، اینترنت رایگان و پر سرعت، لابی مجهز،  پارکینگ، پذیرش 24 ساعته، اتاق های خانوادگی، کافی شاپ، رستوران و .... می شوند. وجود این امکانات به شما کمک می کند تا با رضایت خاطر، اقامتی دلچسب را در کنار عزیزانتان به ارمغان آورید. 

بیشتر بخوانید :
منابع :