اتاق های هتل گلدن ایج استانبول با طراحی زیبا و منحصر به فردی که دارند یکی از بهترین گزینه ها برای استراحت می باشد. در این واحد های اقامتی تجهیزات متنوع و لوکسی وجود داشته که برای اسکان میهمانان بسیار کار آمد هستند. این اتاق ها سطح هتل گلدن ایج را ارتقاء بخشیده و باعث شده همواره بهترین باشد.

بهترین تخفیف برای رزرو هتل گلدن ایج استانبول

اتاق های هتل گلدن ایج استانبول لحظات شادی را برای میهمانان به ارمغان آورده و باعث می شود تا در سفرهای بعدی شان باز هم این هتل استانبول را برای اقامت خود انتخاب کنند. اتاق های هتل 4 ستاره گلدن ایج از نمای داخلی زیبا و ترکیب رنگ بندی جذابی تشکیل شده اند.

اتاق های هتل گلدن ایج استانبول
اتاق توئین هتل گلدن ایج شهر استانبول

آیا اتاق های هتل بزرگ گلدن ایج به خوبی تمیز می شوند؟

اتاق های هتل گلدن ایج استانبول متعدد بوده و به عالی ترین شیوه ضد عفونی می شوند، قسمت کادر خدماتی هتل، با تلاش های بسیاری که در زمینه نظافت دارند، هیچ کدام از لوازم اتاق ها را از قلم نینداخته و همه لوازم را به خوبی تمیز می کنند. سوئیت های  هتل گلدن ایج با ترکیب رنگبندی خاص و منحصر به فردی که دارد، گردشگران شهر استانبول را مجذوب خود کرده است.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل گلدن ایج استانبول

تجهیزات سوئیت های هتل گلدن ایج شهر استانبول

اتاق های هتل مجلل گلدن ایج استانبول تجهیزاتی از قبیل: سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، اینترنت رایگان، مبلمان، آباژور، مینی بار، کمد، تخت، رخت آویز، صندوق امانات، تلفن ، میز و صندلی، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی را دارا می باشد.

اتاق های هتل گلدن ایج استانبول
اتاق 3 تخته از دیگر اتاق های هتل گلدن ایج قسطنطنیه

با یک کلیک رزرو هتل گلدن ایج استانبول را انجام دهید

تنوع سوئیت های هتل گلدن ایج استانبول در: اتاق های دو تخته دابل رو به دریا و شهر، اتاق های دوتخته توئین رو به دریا و شهر و اتاق های خانوادگی رو به دریا و شهر است. افراد می توانند با هر تعدادی که هستند در این واحد های اقامتی ساکن شوند و از تجهیزات آن استفاده کنند.

مقاله مرتبط: رستوران هتل گلدن ایج استانبول

چشم انداز اتاق های هتل گلدن ایج استانبول

برخی از پنجره اتاق های هتل 4 ستاره گلدن ایج منظره کوچکی از دریای مرمره را به نمایش گذاشته و بعضی دیگر از پنجره اتاق ها، نمایی از آسمان خراش ها و خیابان های شهر استانبول را به تصویر می کشد. دیدن این مناظر و شیوه زندگی شهروندان ترکی در نوع خود دیدنی و جذاب است.

اتاق های هتل گلدن ایج استانبول
اتاق دابل در هتل گلدن ایج استانبول

بهترین قیمت هتل گلدن ایج استانبول

قیمت اتاق های هتل شیک گلدن ایج استانبول در سایت پرشین هتل پایین ترین نرخ ها را دارد. چرا که این سایت تخفیفات ویژه ای را برای هتل گلدن ایج تدارک دیده است. گردشگران می توانند هم به صورت آنلاین و هم به صورت گفتگو با کارشناسان پرشین هتل اقدام به رزرو اتاق مورد علاقه خود در این هتل کنند. 

بیشتر بخوانید :
منابع :