اتاق های هتل کارتون استانبول با تِم شخصیت های کارتونی مشهور دنیا طراحی شده است. این تِم باعث شده تا هتل کارتون تفاوتی خاص از دیگر هتل های شهر استانبول داشته باشد. چنین سبک طراحی، مهمانان کوچک این هتل استانبول را شگفت زده و خوشحال می کند. اینگونه هتل کارتون رضایت تمام گروه های سنی را در بر خواهد داشت.

بهترین قیمت هتل کارتون استانبول

دیزاین متفاوت اتاق های هتل نوین کارتون استانبول

اتاق های هتل کارتون استانبول مکان مطلوبی برای استراحت و اقامتی چند روزه می باشد، چرا که دیزاین دکوراسیون همه واحد های اقامتی جذاب و دیدنی بوده که به طور منظم با هماهنگی منحصر به فردی در کنارهم جای گرفته اند. همچنین به کارگیری رنگ های روشن درون اتاق ها، آرامش بیشتری را به میهمانان منتقل می کند.

اتاق های هتل کارتون استانبول
اتاق توئین هتل کارتون استانبول

مقاله مرتبط: رستوران هتل کارتون استانبول

اتاق های هتل کارتون استانبول علاوه بر زیبایی های نمای داخلی از تجهیزات فوق پیشرفته ای برخوردار می باشد. این اتاق ها متنوع ترین تجهیزات را با کارایی های مورد استفاده میهمانان را در خود جای داده تا ثابت کند برای راحتی گردشگران از ارائه هیچ کاری دریغ نمی کند.

تجهیزات اتاق های هتل بی نظیر کارتون استانبول

تجهیزاتی که در اتاق های لاکچری هتل کارتون گذاشته شده رفاه میهمانان را به خوبی تامین می کند. سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی با دیواره های شیشه ای از جمله تجهیزات داخل اتاق های این هتل استانبول می باشند.

از دیگر امکانات داخل اتاق های این هتل می توان به تلویزیون صفحه تخت با کانال های ماهواره ای، تابلوهای کارتونی، اینترنت رایگان، مبلمان، آباژور، مینی بار، کمد، تخت، رخت آویز، صندوق امانات و ... اشاره کرد.

هتل 4 ستاره کارتون استانبول را راحت رزرو کنید

اتاق های هتل کارتون استانبول
اتاق ویژه هتل 4 ستاره کارتون استانبول

سوئیت های هتل فوق العاده کارتون استانبول برای میهمانان، تعداد تخت های کافی را در نظر گرفته، تا با هرتعداد نفراتی که هستند بتوانند در این مجموعه اقامت گزینند. اتاق های هتل کارتون شامل دو تخته دابل رو به دریای مدیترانه، دو تخته دابل رو به شهر، دو تخته توئین رو به دریای مدیترانه، دوتخته توئین رو به شهر، تریپل رو به دریا، تریپل رو به شهر، اتاق های خانوادگی رو به دریا، سوئیت های رو به شهر می شوند.

بیشتر بخوانید: امکانات هتل کارتون استانبول

اتاق های هتل خاص کارتون استانبول چه چشم انداز هایی دارد؟

تمامی واحد های اقامتی هتل کارتون شهر استانبول چشم انداز های مطلوبی دارند. این چشم انداز ها روبه دریای مدیترانه و سطح شهر است. دیدن آب های دریا در اندک فاصله ای، لذت بخش بوده و حس دلنشینی را منتقل می کند. نگریستن سطح شهر از پنجره برخی اتاق ها نیز عالی است، اینگونه می توان با نحوه زندگی ترک ها و خیابان های استانبول بیشتر آشنا شد.

رزرو هتل کارتون استانبول با قیمتی استثنایی

سایت پرشین هتل برای اتاق های هتل 4 ستاره کارتون استانبول تخفیفات ارزنده ای را در نظر گرفته است. گردشگرانی که تمایل دارند به شهر استانبول سفر کنند با جست و جوی این سایت و تنها با چند کلیک ساده می توانند اتاقی در این هتل رزرو کرده و اطلاعات بیشتری درباره آن کسب نمایند.

بیشتر بخوانید :
منابع :