اتاق های هتل پوینت تکسیم استانبول از لحاظ ظاهری بسیار زیبا هستند که چشم هر بیننده ای را به خود جذب می کند. اتاق های این هتل 5 ستاره از چیدمان منحصر به فردی شکل گرفته اند که نهایت سلیقه خوب را بیانگر است. سالانه افراد زیادی تصمیم به اقامت در این هتل را دارند.

رزرو آنی هتل پوینت تکسیم استانبول

اتاق های هتل پوینت تکسیم کلیه تجهیزات رفاهی میهمانان را دارا بوده تا آن ها بتوانند روزهای اقامت شان را به بهترین نحو سپری کنند. این هتل تمام این تجهیزات را تنها برای آسایش گردشگران گردآوری کرده و اینکه در جدول رتبه بندی هتل های 5 ستاره استانبول در اولویت قرار بگیرد.

اتاق های هتل پوینت تکسیم استانبول
سوئیت های هتل پوینت تکسیم استانبول

ترکیب رنگبندی خاص اتاق های هتل 5 ستاره پوینت تکسیم استانبول

اتاق های هتل پوینت تکسیم استانبول رنگ های جالبی را در کاغذ دیواری اتاق ها، رو تختی ها، پرده ها، قالیچه ها، پارکت ها، مبلمان و ... به کار برده، تا اسباب آرامش میهمانان را فراهم کند. این ترکیب رنگ بندی سبب شده تا چشم انداز زیبایی از اتاق ها را به تصویر بکشد.

مقاله مرتبط: امکانات هتل پوینت تکسیم استانبول

اتاق های هتل مجلل پوینت تکسیم استانبول چشم اندازهای جذابی نیز دارد، این چشم انداز ها در برخی اتاق ها رو به دریای زلال مدیترانه یا همان تنگه بسفر می باشد و برخی از اتاق های دیگر، نمایی از خیابان شهر دیده می شود. اتاق هایی که پنجره رو به دریا دارد گرانتر از اتاق های رو به شهر است.

اتاق های هتل پوینت تکسیم استانبول
نمای داخلی اتاق های هتل مجلل پوینت تکسیم استانبول

تخفیف ویژه هتل پوینت تکسیم استانبول در پرشین هتل

تنوع اتاق های هتل پوینت تکسیم شهر استانبول

این هتل تنوعی در اتاق هایش لحاظ کرده که می توان به: واحد های اقامتی دو تخته دابل، واحد های اقامتی دو تخته توئین، واحد های اقامتی تریپل (سه تخته) و اتاق های خانوادگی اشاره نمود. اکثر توریست ها کم جمعیت سفر می کنند، به همین دلیل هتل پوینت تکسیم انتخابی برتر است.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل پوینت تکسیم استانبول

اتاق های هتل پوینت تکسیم استانبول
تجهیزات داخلی سوئیت های هتل شیک پوینت تکسیم

تجهیزات اتاق های هتل فوق العاده پوینت تکسیم استانبول

تجهیزات سوئیت های هتل پوینت تکسیم شهر استانبول: سیستم سرمایشی، سیستم گرمایشی، سیستم تهویه مطبوع، حمام اختصاصی، سرویس فرنگی، سرویس ایرانی، تلویزیون صفحه تخت، اینترنت رایگان، مبلمان، آباژور، مینی بار، کمد، تخت، رخت آویز، صندوق امانات، تلفن ، میز تحریر، امکانات بهداشتی و دیگر امکانات رفاهی می باشد.

هتل پوینت تکسیم استانبول را به آسانی رزرو کنید

اتاق های هتل 5 ستاره پوینت تکسیم دارای نرخ های متعددی است که به چشم اندازها و تعداد تخت در اتاق وابسته است. افراد مشتاق می توانند برای رزرو اتاق در هتل پویت به سایت پرشین هتل مراجعه کنند. همچنین این سایت قیمت های پایینی را برای چنین هتلی در نظر گرفته است.

بیشتر بخوانید :
منابع :