در هتل عباسی اصفهان مجموعا 225 سوئیت و آپارتمان است که شامل اتاق هایی در درجه معمولی یک یا دو تخت، پردیس و چشم انداز، سوئیت های معمولی، قاجار، صفوی، سبز و آپارتمان های دو خوابه و سه خوابه می شود. همگی این اتاق ها به سیستم های ایمنی مجهز بوده و طبق استاندارد های روز جهانی ساخته شده اند. جهت رزرو تور یا رزرو هتل دیگر در شهر اصفهان به سایت پرشین هتل مراجعه کنید.

اتاق های هتل عباسی اصفهان دارای منظره ی زیبای باغ می باشند که وجود گنبد فیروزه ای مدرسه چهار باغ، باعث شده این زیبایی از اتاق های مشرف به دید باغ قابل مشاهده باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد اتاق های این هتل سبک معماری آن است که شامل صفوی و قاجار می شود.

اتاق های هتل عباسی اصفهان
اتاق پردیس هتل عباسی اصفهان

اتاق های هتل عباسی اصفهان مخصوصاً در سوئیت های ویژه، عناصری به کاربرده شده که گران قیمت و عتیقه می باشند. سبک معماری و طراحی داخلی این سوئیت ها به گونه ای است که شاید در کمتر هتل جهان بتوان یافت. در ادامه به شرح اتاق ها و سوئیت های مجلل این هتل 5 ستاره اصفهان پرداخته ایم.

بیشتر بدانید: دانستنی هتل های اصفهان

اتاق استاندارد هتل عباسی، انتخابی به صرفه

اتاق استاندارد هتل عباسی اصفهان، دید بسیار زیبایی به شهر اصفهان دارد که به امکانات رفاهی بسیار خوبی مجهز می باشد. سرویس بهداشتی و حمام، اینترنت پر سرعت، تلویزیون صفحه تخت، سشوار، صندوق امانات، سرویس چای و قهوه، مینی بار، سیستم اعلام و حریق و ...از جمله امکانات اتاق می باشند. تم اتاق از رنگ زرد ملایمی استفاده شده که آرامش روحی و درعین حال سادگی را به  مسافر منتقل می کند.

اتاق های هتل عباسی اصفهان
سوئیت قاجاری مهمانسرای عباسی

اتاق چشم انداز و پردیس هتل 5 ستاره عباسی

اتاق های چشم انداز و پردیس هتل عباسی اصفهان در فضای باغ و با صفای هتل قرار گرفته که امکان اضافه کردن تختی را ندارد. همچنین در دیزاین این اتاق از سادگی و رنگ ملایم سبز استفاده شده که فضایی آرامش بخش را برای مهمان فراهم می کند و تمامی امکانات رفاهی را در خود جای داده است.

اتاق پردیس هتل عباسی چیدمانی لوکس دارد و رنگ قرمز نصبتاً شلوغی در آن به کار رفته است. البته این رنگ، زیبایی مدرنی را به اتاق داده و همچنین دید مشرف به باغ باعث شده تا مهمان به راحتی از زیبایی فضای بیرون باغ لذت ببرد. تمامی امکانات رفاهی در اتاق پردیس اعمال شده و امکان استفاده از تخت اضافه را ندارد.

خواهید پسندید: رستوران های هتل 5 ستاره عباسی اصفهان

سوئیت قاجار هتل عباسی و زندگی شاهانه

در این سوئیت از سبک معماری قاجاری استفاده شده است به این حالت که دیواره های آن از کاشی کاری ها و مقرنس کاری های زیبا، تزئین شده و فضایی خیال انگیز را برای مهمان فراهم می کند. این اتاق همچنین دید مشرف به فضای باغ را دارد و امکانات رفاهی که در بالای مطلب ذکر شد را دارا می باشد. با انتخاب این اتاق زندگی به سبک شاهانه را به خوبی تجربه خواهید کرد.

اتاق های هتل عباسی اصفهان
سوئیت صفوی مهمانسرای عباسی و اقامتی با شکوه

سوئیت صفوی و اقامتی با شکوه

سوئیت صفوی هتل عباسی اصفهان شامل دو اتاق خواب دو نفره است که سبک و سیاق آن به زمان صفوی بر می گردد. در تمامی مقرنس کاری ها، کاشی کاری ها، تلفیق گچ بری ها و ... به خوبی هنر معماری صفوی قابل مشاهده است. همین عوامل سبب شده فضایی منحصر به فرد که در کمترین هتلی دیده می شود، برای مهمان فراهم شود. با اقامت در سوئیت صفوی، احساس شکوه و جلال خواهید داشت.

بیشتر بخوانید :
منابع :