امکانات هتل یاس انزلی به گونه ای کامل طراحی شده تا میهمانان مقیم در هتل هیچ کمبودی نداشته باشند. در این هتل 4 ستاره امکانات به گونه ای فراهم می باشدکه در وهله اول با خود خواهید گفت در یک هتل 5 ستاره پا گذاشته اید. البته نبود مجموعه آبی در این هتل مثل استخر، سونا و جکوزی سبب شده تا لول 5 ستاره را به خود اختصاص ندهد.

امکانات هتل یاس انزلی اینترنت وای فای رایگان را در تمام اماکن هتل ارائه می دهد. این اینترنت نامحدود بوده و می توان به آسانی از آن استفاده نمود. از دیگر امکانات این هتل زیبای یاس انزلی می توان به نمازخانه آن اشاره کرد که برای ادای فریضه نماز و میهمانان مقید به نماز اول وقت، گزینه ای مهم به شمار می رود.

مقاله مرتبط: رستوران هتل یاس انزلی

چه امکاناتی در هتل یاس انزلی ارائه می شود؟

از دیگر امکانات هتل یاس انزلی می توان به اتاق چمدان برای نگهداری وسایل میهمانان، خدمات آژانسی همچون خرید بلیط، تاکسی سرویس برای رفت و آمد آسان تر و ... اشاره نمود. خدمات پزشکی در این هتل ارائه می شود که برای میهمانان سالمند مقیم هتل، از اوجب واجبات می باشد.

هتل یاس بندر انزلی برای نگهداری از اشیاء گران قیمت میهمانان صندوق امانات ارائه می دهد. پارکینگ روباز و خانه داری در این هتل عرضه می گردد. آسانسور و سالن بیلیارد از دیگر امکانات هتل به شمار می رود که سالن بیلیارد برای سپری کردن اوقات فراغت میهمانان بهترین گزینه است.

بیشتر بخوانید: اتاق های هتل یاس انزلی

آیا در هتل یاس انزلی فضا برای کودکان وجود دارد؟

فضای بازی از دیگر امکانات هتل یاس انزلی محسوب می شود که برای کودکان تعبیه شده است. این فضا سبب سرگرمی اطفال شده و خاطره ای خوش برای آنان رقم می زند. فروشگاه نیز در داخل هتل طراحی شده تا میهمانان بتوانند سوغاتی تهیه کنند و نیازی به خارج شدن از هتل نداشته باشند.

هتل یاس بندر انزلی سالن همایش، سالن اجتماعات و تالار پذیرایی نیز در خود ایجاد کرده تا مراسم های شما را با شکوهی خاص برگزار کند. حال که با تمامی امکانات این هتل آشنا شده اید، وقت آن رسیده بر روی کلمه هتل مورد نظر کلیک کنید تا رزرو این هتل بندر انزلی را انجام دهید.

بیشتر بخوانید :
منابع :