امکانات هتل ونوس پلاس چالوس فوق العاده بالا بوده و تمامی امکانات رفاهی را برای میهمانان خود در نظر گرفته است. در این هتل 5 ستاره چالوس هرآنچه مد نظر یک گردشگر باشد تامین شده تا میهمانان مقیم در آن بتوانند سفری به یادماندنی و جذاب را تجربه نمایند. در ادامه به معرفی امکانات این اقامتگاه جنگلی خواهیم پرداخت.

امکانات هتل ونوس پلاس چالوس
استخر از مهم ترین امکانات هتل ونوس پلاس چالوس

امکانات هتل ونوس پلاس چالوس شامل مجموعه آبی (استخر، سونا و جکوزی)، سالن بدنسازی و ایروبیک فوق پیشرفته، سالن بیلیارد، اینترنت رایگان، اتاق چمدان، صندوق امانات و ... می شود که در ادامه به شرح مختصری از این امکانات خواهیم پرداخت تا شما با دیدی وسیع، رزرو این هتل در شهر شمالی چالوس را انجام دهید.

مقاله مرتبط: رستوران تمیز هتل ونوس پلاس چالوس و غذاهایی خوشمزه

امکانات هتل ونوس پلاس چالوس
استخر زیبای هتل ونوس پلاس چالوس

مجموعه آبی از دیگر امکانات هتل ونوس پلاس چالوس به شمار می رود که برای استراحت و ریلکس کردن بهترین مکان است. استخر این هتل با غریق نجات هایی ماهر و وسایلی مجهز، تدارک دیده شده تا میهمانان مقیم در هتل بتوانند از آن بهره مند شوند. سونا و جکوزی نیز در دسترس شما خواهد بود.

سالن بدنسازی، یکی از امکانات هتل ونوس پالاس چالوس

از دیگر امکانات رفاهی هتل ونوس پلاس چالوس می توان به سالن تناسب اندام آن اشاره کرد. در این سالن بدنسازی، پیشرفته ترین دستگاه های تناسب اندام مانند تردمیل، دمبل و هالتر و ... قرار گرفته تا افراد مقیم در هتل بتوانند مشغول پرورش عضلات خود شوند و صبحی با نشاط را آغاز کنند. در سالن فیتنس این هتل تمامی تجهیزات مانند دوش و حمام، صندوق وسایل، سیستم تهیه مطبوع و ... تعبیه شده است.

بیشتر بدانید: اتاق های هتل ونوس پلاس چالوس

امکانات هتل ونوس پلاس چالوس
تردمیل های پیشرفته در سالن بدنسازی از دیگر امکانات هتل ونوس پلاس چالوس

دیگر امکانات هتل ونوس پلاس چالوس را بشناسید

اینترنت رایگان، خدمات خشک شویی یا همان لاندری، سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، لابی فوق العاده شیک و دیدنی، سالن بیلیارد، سالن همایش و ... از دیگر امکانات هتل ونوس پلاس چالوس می باشند. خدمات رفت و برگشت فرودگاهی به هتل نیز شامل هزینه می شود. نمازخانه نیز در این هتل وجود دارد که برای اقامه نماز اول وقت بهترین مکان می باشد.

بیشتر بخوانید :
منابع :