اتاق های هتل یاس انزلی به قدری زیبا و دیدنی هستند که چشمان هر گردشگری محو تماشای آن می شود. در تمامی اتاق های این هتل شما می توانید چشم اندازی از دریا را مشاهده نمایید. این هتل نزدیک به 100 باب واحد اقامتی را برای میهمانان خود مهیا کرده که با بهترین امکانات رفاهی تجهیز شده اند.

اتاق های هتل یاس انزلی بسیار دلباز بوده و از روشنایی طبیعی برخوردار می باشند. اتاق های هتل شامل آپارتمان های 2 خوابه مناسب 4 نفر و آپارتمان های 3 خوابه مناسب 6 نفر می شود. این آپارتمان ها دارای امکاناتی فوق العاده هستند که می تواند اقامتی رویایی را برای میهمانان مقیم در هتل رقم بزند.

مقاله مرتبط: رستوران هتل یاس انزلی و غذاهایی خوشمزه

چه امکاناتی در داخل اتاق های هتل یاس انزلی وجود دارد؟

کلیه ی اتاق های زیبای هتل یاس انزلی مجهز به تلویزیون ال ای دی، یخچال به همراه خدمات روم سرویس، دستگاه چای ساز، سیستم سرمایش و گرمایش، سیستم تهویه مطبوع، حمام به همراه لوازم بهداشتی و ...تنها بخشی از امکانات داخل سوئیت های این هتل 4 ستاره بندر انزلی می باشند.

از دیگر امکاناتی که در داخل اتاق های این هتل وجود دارد می توان به کمد دیواری، سیستم برقی هوشمند، تخت هایی نرم، آباژور، مبل، دمپایی، پتو، بالشت و ... اشاره کرد. لازم به ذکر است تمامی اتاق های هتل یاس بندر انزلی مجهز به تراس می باشند که چشم اندازی به دریا دارند.

آگاه تر شوید: امکانات هتل یاس انزلی

آیا اتاق های هتل یاس بندر انزلی مدرن هستند؟

مدرن بودن و شیک بون اتاق های این هتل شهر انزلی زبان زد بوده و به جرات می توان گفت فوق العاده چشم نواز هستند. دکوراسیون مدرن و چیدمان به روز اتاق همراه با ترکیب رنگ فوق العاده پرده و مبل ها سبب شده تا فضایی بس خارق العاده در اتاق ها ایجاد شود. مسلماً با اقامت در اتاق های این هتل آرامشی وصف ناپذیر را تجربه خواهید کرد.

بیشتر بخوانید :
منابع :