اتاق های هتل ونوس پلاس چالوس با معماری و طراحی داخلی بسیار جذابی ساخته شده است. چیدمان خاص داخل اتاق های هتل چشم هر بیننده ای را مجذوب خود می کند. این اتاق ها از بهترین ترکیب رنگ های متفاوت و زیبایی تشکیل شده و حس آرامش میهمانان هتل را چند برابر خواهد کرد.

هتل ونوس پلاس چالوس دارای 104 اتاق  بوده و تمامی آن ها امکانات و تجهیزات پیشرفته ای را شامل می شود. اتاق های هتل ونوس پلاس دارای تراس هایی می باشند که چشم انداز شگفت انگیزی از جنگل های سرسبز شمالی را به میهمانان هدیه می دهد. میهمانان می توانند با ورود به این تراس ها از هوای تمیز و مرطوب نمک آبرود لذت ببرند و نفسی تازه کنند. این ویوی بسیار عالی سبب شده تا افراد زیادی هتل ونوس پلاس را ترجیح دهند و اقامت طولانی داشته باشد.

مقاله مرتیط: امکانات هتل ونوس پلاس چالوس

اتاق های هتل ونوس پلاس چالوس
اتاق دو تخته دابل هتل ونوس پلاس

امکانات اتاق های هتل ونوس پلاس چالوس چیست؟

اتاق های هتل ونوس پلاس چالوس از امکانات و تجهیزات مدرن زیادی تشکیل شده و همین امر سبب می شود تا میهمانان هتل احساس راحتی داشته باشند. همه این تجهیزات رفاه گردشگران را تضمین کرده تا احتیاجات آن ها را برآورده کند. اتاق های این هتل با توجه به عالی بودن پرسنل خانه داری تمیز بوده و تمامی پروتکل های بهداشتی رعایت می شود.

اتاق های هتل ونوس پلاس چالوس این امکان را برای میهمانان فراهم کرده تا هر زمان نیاز به نظافت داشته باشند با یک شماره داخلی بتوانند از خدمات نظافت برخوردار شوند و درخواست شارژ مجدد امکانات بهداشتی و مینی بار یخچال را داشته باشند.

 

سیستم تهویه مطبوع، سیستم سرمایش و گرمایش، حمام های تمیز، لوازم بهداشتی فردی، اینترنت رایگان، تلویزیون صفحه تخت، کمد، تخت، آباژور، امکانات بهداشتی و ... از جمله امکانات داخل اتاق های هتل هستند.

بیشتر بخوانید: رستوران هتل ونوس پلاس چالوس

انواع اتاق های هتل بزرگ ونوس پلاس چالوس

اتاق های مدرن هتل ونوس پلاس چالوس تنوع بالایی داشته که همانند: دوتخته تویین رو به جنگل، دو تخته دابل، سه تخته، کانکت چهار تخته و سوئیت یک خوابه چهار تخته رویال می باشد. کلیه این اتاق ها تجهیزات لوکس و شیکی را دارند که وجود آن ها به ارتقاء سطح هتل کمک می کند.

اتاق های هتل 5 ستاره ونوس پلاس چالوس کیفیت بالایی داشته و اوج خوش سلیقه ای در آن ها دیده می شود. در صورت تمایل میهمانان، صبحانه در اتاق نیز سرو می شود و پرسنل هتل، وسایل میل کردن صبحانه را بر روی میز موجود در تراس می چینند تا گردشگران هنگام خوردن صبحانه آب و هوایی تازه استشمام کنند.

اینگونه می توانند از طعم خوب صبحانه خود در کنار هم سفرانشان بیشتر لذت ببرند. نحوه آراستگی اتاق ها و رفتار مؤدبانه پرسنل، مدت اقامت هر فردی را قطعا دلپذیرتر خواهد کرد. پیشنهاد ما برای زوج های جوان این است که سوئیت رویال هتل را رزرو کرده و با دیزاین خاص گل و شمع، شبی رویایی و رمانتیک را برای خود رقم بزنند.

بیشتر بخوانید :
منابع :