اتاق های هتل اسپیناس آستارا در 5 طبقه ساختمانی گنجانده شده اند. می توان گفت حدود 116 باب اتاق و واحد اقامتی در این هتل آستارا وجود دارد که مهمانان هتل می توانند با رزرو این اتاق ها اقامتی راحت را در طول سفر خود سپری کنند. قطعا این واحد های اقامتی با امکانات عالی که دارند رضایت و خشنودی شما را تضمین خواهند کرد.

هتل اسپیناس آستارا را الان رزرو کن

اتاق های های هتل چهار ستاره اسپیناس آستارا شامل اتاق دو تخته محوطه، اتاق دو تخته دریاچه، اتاق سه تخته محوطه، اتاق سه تخته رو به دریاچه، سوئیت رو به محوطه چهار نفره، سوئیت رو به دریاچه چهار نفره می شود. تنوع بالا در اتاق ها این امکان را برای شما فراهم می کند تا بنا به هر سلیقه و تعداد نفرات بتوانید رزرو خود را در این هتل به راحتی انجام دهید.

اتاق های هتل اسپیناس آستارا
نمایی از داخل اتاق های هتل اسپیناس آستارا

بیشتر بخوانید: رستوران های هتل اسپیناس آستارا

دکوراسیون و طراحی اتاق های هتل اسپیناس آستارا

اتاق های هتل زیبای اسپیناس آستارا با دکوراسیون فوق العاده و طراحی های داخلی منحصر به فرد زیبایی خاصی را دارا می باشد. چیدمان تخت ها، مبلمان، تلویزیون و ... همگی سبب شده است تا این اتاق ها زیبایی را به چشم بکشند و حسی دلنشین را به مهمانان عزیز هدیه دهند.

در نمای اتاق های هتل اسپیناس آستارا علاوه بر طراحی زیبا، تم رنگ های شاد و جذاب به کار رفته است. این رنگ بندی زیبا باعث می شود تا مهمانان از اقامت در این اتاق ها انرژی دلنشینی را دریافت کنند. همچنین ناگفته نماند که قرار گیری پنجره های بزرگ رو به دریاچه و جنگل نقش موثری بر زیبایی و دلباز بودن این واحد های اقامتی ایفا می کند.

اتاق های هتل اسپیناس آستارا
اتاق های دابل هتل اسپیناس آستارا

رزرو هتل اسپیناس آستارا با تخفیف های عالی

در بین اتاق های هتل درجه یک اسپیناس آستارا می توانید به سلیقه خود و با توجه به هزینه های در نظر گرفته شده، منظره رو به دریاچه را انتخاب کنید. اتاق های رو به دریاچه قطعا فضایی زیبا تر و فوق العاده تر را دارا می باشند که اکثر افراد اقامت در این اتاق ها را ترجیح می دهند.

مقاله مرتبط: امکانات هتل اسپیناس آستارا

در اتاق های هتل اسپیناس آستارا چه امکاناتی در نظر گرفته شده است؟

در اتاق های هتل زیبای اسپیناس آستارا امکانات رفاهی بسیار عالی در نظر گرفته شده است. قطعا وجود امکانات و خدمات عالی در این اتاق ها نشان می دهند که پرسنل این هتل سعی بر جلب رضایت و خشنودی شما عزیزان دارند. بنابراین بدون شک با اقامت در اتاق های این هتل می توانید بدون بروز مشکلی و با خیال آسوده سفری بی نظیر را سپری کنید.

اتاق های هتل اسپیناس آستارا
اتاق 3 تخته تل اسپیناس آستارا

هتل 5 ستاره اسپیناس آستارا با قیمتی باورنکردنی

امکانات در اتاق های هتل فوق العاده اسپیناس آستارا از جمله تلویزیون صفحه تخت، حمام با تمامی ملزومات بهداشتی برای هر فرد مجزا، تلفن در اتاق، یخچال، صبحانه، آباژور، روم سرویس، میز تحریر، سیستم تهویه مطبوع، سیستم گرمایش و سرمایش، سرویس بهداشتی فرنگی و ایرانی و ... می باشند.

در اتاق های هتل بی نظیر اسپیناس آستارا خدمات مینی بار نیز با پرداخت هزینه اضافه در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین مهمانان این هتل می توانند از بالکن دنج و جذاب اتاق ها استفاده کنند و از چشم انداز زیبای کوه، جنگل و دریاچه لذت ببرند.

بیشتر بخوانید :
منابع :