اتاق های هتل آزادی خزر چالوس یا همان پارسیان خزر چالوس در دو فاز جای گرفته اند که اقامتی دو جانبه را به میهمانان مقیم در این هت ارائه می دهد. این هتل چالوس دارای 163 اتاق زیبا می باشد که در 5 طبقه ساختمانی قرار گرفته اند. این هتل اتاق های خود را در 2 ضلع شرقی و غربی گنجانده است.

اتاق های هتل آزادی خزر چالوس که در ضلع شرقی قرار دارند از نظر چیدمان و تمیزی اتاق ها، بسیار قدیمی بوده و اقامتی نوستالژیک را به میهمانان هدیه می دهند. در داخل این اتاق ها امکانات بسیار محدودی قرار گرفته و همین امر سبب شده تا این اتاق ها از قیمت ارزان تری برخوردار باشند.

مقاله مرتبط: رستوران هتل آزادی خزر چالوس و غذایی لذیذ

اتاق های تمیز هتل آزادی خزر چالوس در ضلع غربی این هتل چالوس جای گرفته که فوق العاده مدرن بوده و از نظر امکانات رفاهی نیز بی نظیر می باشد. در ضلع غربی اتاق ها دلباز تر بوده و چشم اندازی رو به دریای کاسپین دارند. پس درخواهید یافت در زمان رزرو اتاق های هتل، باید هزینه ای گران تر از دیگر اتاق های ضلع شرقی بپردازید.

تنوع اتاق های هتل آزادی خزر چالوس

اتاق های جذاب هتل آزادی خزر چالوس به اتاق های 1 تخته، 2 تخته، 3 تخته، سوئیت جونیور و سوئیت رویال می شود. البته این دسته بندی اتاق ها شامل بال های غربی و شرقی این هتل می شود که در هزینه های رزرو تاثیر گذار است. پیشنهاد ما برای آن دسته از گردشگرانی که می خواهند اقامتی آرامش بخش داشته باشند سه تخته غربی رو به دریا و سوئیت های جونیور شرقی رو جنگل بهترین گزینه است.

بیشتر بخوانید: امکانات موجود در هتل پارسیان خزر چالوس

سوئیت های هتل پارسیان آزادی خزر چالوس از نظر متراژ بسیار بالا بوده و از نظر طراحی داخلی فوق اعاده زیبا می باشند. در سئیت های هتل شما می توانید از خدمات بیشتری بهره برده و از برخی تفریحات این هتل چالوس به صورت رایگان استفاده نموده و از خواص آن بهره مند شوید.

چه امکاناتی در داخل اتاق های هتل آزادی خزر وجود دارد؟ 

اتاق ها و سوئیت های هتل پارسیان خزر چالوس از امکانات رفاهی بسیار مطلوبی برخوردار می باشند که این امکانات جهت رفاه میهمانان تدارک دیده شده است. از جمله امکانات اتاق های ضلع شرقی می توان به سیستم سرمایش، حمام، سرویس بهداشتی، تلویزیون معمولی و ... اشاره نمود.

اما امکاناتی که در داخل اتاق های ضلع غربی هتل وجود دارد شامل سیستم تهویه مطبوع، مبلمان مدرن، حمام همراه لوازم بهداشتی، کمد دیواری، تلویزیون ال سی دی، صندوق امانات، یخچال همراه مینی بار و ... می شود. با اقامت در اتاق های این بال هتل می توانید آرامشی وصف ناپذیر را تجربه کنید. جهت رزرو این هتل چالوس با تخفیف می توانید به سایت پرشین هتل مراجعه کنید.

بیشتر بخوانید :
منابع :