اتاق های هتل آوانی دیره دبی با طراحی منحصر به فرد و بسیار زیبا، بهترین انتخاب برای اقامت گردشگران تور دبی می باشد. از آنجایی که هتل آوانی دیره یکی از بهترین هتل های پنج ستاره در شهر دبی محسوب می شود، اتاق ها و واحد های اقامتی در این هتل نیز، بسیار لوکس و مدرن می باشند. به جهت بازگو کردن بهتر، پرشین هتل قصد دارد در این مطلب از مجله گردشگری به شرح آن بپردازد.

اتاق های هتل آوانی دیره دبی با تنوع بالا در اختیار مهمانان عزیز قرار دارند، به گونه ای که هر فردی می تواند با هر سلیقه و یا نیازی اتاق مد نظر خود را رزرو کند. اگر به دنبال یک اقامت لوکس و مجلل هستید، هتل آوانی دیره دبی را در لیست انتخاب های خود قرار دهید. ما در این مقاله  توضیحی جامع را درباره تمامی اتاق های این هتل بین کرده ایم. اگر قصد اقامت در هتل آوانی دیره دبی را دارید این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

معرفی دانستنی های هتل دبی

تنوع در اتاق های هتل آوانی دیره دبی چگونه است؟

اتاق های هتل پنج ستاره آوانی دیره دبی همانطور که گفته شد تنوع بالایی را دارا می باشند. مهمانانی که این هتل را به عنوان مقصدی برای اقامت در شهر دبی میان دیگر های هتل های دبی برمی گزینند، حق انتخاب گسترده ای خواهند داشت. وجود همین تنوع در واحد های اقامتی هتل، یکی از دلایل جذب گردشگران به سمت آن به حساب می آید.

اتاق های هتل آوانی دیره دبی شامل اتاق کینگ جونیسور، سوئت آوانی اکسکیوتیو، سوئیت کینگ اسکیوتیو، سوئیت آوانی سوپریر، سوئیت آوانی جونیور اتاق آوانی می شوند. شما می توانید با دیدن عکس های با کیفیت از این اتاق ها در سایت پرشین هتل، واحد اقامتی مد نظر خود را رزرو نمایید. قطعا اقامت در اتاقی مطابق با تمامی سلایق مهمانان، می تواند حسی دلنشین را در هنگام استراحت به آن ها هدیه دهد. 

دکوراسیون و نمای اتاق های هتل آوانی دیره دبی

اتاق های هتل آوانی دیره دبی از هر نظر، فوق العاده بودن خود را ثابت می کند. دکوراسیون زیبا و چیدمان عالی در این اتاق ها و واحد های اقامتی یکی دیگی از ویژگی های منحصر به فرد آن ها به شمار می رود. طراحی ساده اما بسیار لوکس نمایی زیبا را از فضای این اتاق ها به چشم می کشد.

رستوران هتل آوانی دیره دبی

از نکات جالب توجه در طراحی اتاق های هتل آوانی دیره در دبی می توان به نور پردازی طبیعی در آن ها اشاره نمود. فرش هایی با طرح ساده اما شیک به همراه مبلمان راحتی بسیار مدرن، زیبایی اتاق ها را دو چندان کرده است. البته ناگفته نماند که چشم اندازه فوق العاده رو به فضایی شهری نیز، تأثیر بسزایی بر زیبایی نمای اتاق ها ایفا می کند.

چه امکاناتی در اتاق های هتل آوانی دیره دبی وجود دارد؟

در اتاق های هتل آوانی دیره دبی تمامی امکانات مورد نیاز برای مهمانان عزیز فراهم شده است. مدیریت این هتل با در نظر گرفتن تمامی مسائل رفاهی در واحد های اقامتی هتل، رضایت و خشنودی مهمانان خود را تضمین می کند بنابراین دیگر جای نگرانی برای مهمانان عزیزن و همراهان ارجمند در این هتل وجود نخواهد داشت.

محبوب ترین هتل های دبی را بشناسید

از جمله امکاناتی که می توان در اتاق های هتل آوانی دیره دبی به آن ها اشاره داشت سیستم تهویه مطبوع، تلویزیون صفحه تخت به همراه شبکه های ماهواره ای، آباژور های زیبا، دستگاه چای ساز و قهوه ساز، مبلمان راحتی و.... می باشند. همچنین شما با اقامت در سوئیت های این هتل می توانید از امکاناتی همچون ترانسفر رایگان و دسترسی آسان به سالن اجتماعات هتل برخوردار شوید. 

بیشتر بخوانید :
منابع :