مرداد 18, 1397

هتل همامشهد

هتل هما مشهد علاوه بر اینکه هتلی بسیار بی نظیر در مشهد می باشد دارای فروشگاه هایی است که در آن برند های معروف جهان به فروش می رسد .این هتل در نزدیکی بازارهای لوکس مشهد قرار دارد.هتل هما مشهدردر مشهد دارای دو شعبه میباشد که هردو در بهترین نقاط مشهد واقع شده است.

  • فاصله تا مجتمع الماس شرق (۴ کیلومتر و ۹۲۱ متر)
  • فاصله تا بازار بین المللی سپاد (۴ کیلومتر و ۹۲۳ متر)

هتل ذاکرمشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل ذاکر در سال 1395 در خیابان امام رضا 18 با فاصله 15 دقیقه ی حرم در 5طبقه  با 40 واحد اقامتی و ظرفیت 105 نفر افتتاح گردیده است.میهمانانی که قصد سفر به شهر مشهد و زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را دارند می توانند به راحتی در منزل خود اتاق مورد نظر از هتل ذاکر را انتخاب و با چند کلیک و با بهره مندی از تخفیف های رزرو اینترنتی هتل خود را رزرو نمایند.

هتل آپارتمان رزطلایی یکی از هتل آپارتمان های مشهد و هتل آپارتمان های چهارستاره مشهد می باشد که بافاصله بسیار  کم از حرم  امام رضا (ع) واقع شده است.هتل آپارتمان  رز طلایی  در سال  1395  افتتاح گردید و در حال  خدمت  رسانی به زائرین امام هشتم  می باشد . هتل آپارتمان رز طلایی  دارای اتاق  های دو تخته .سه تخته و  چهارتخته  می باشد.

ارديبهشت 08, 1397

هتل ایثار رضوی

هتل ایثار رضوی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره می باشد که دارای 54 تخت و 18 کاناپه شامل اتاق های دوتخته و چهار تخته می باشد. هتل ایثار رضوی  مشهد و حدود 8دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد.
هتل ایثار رضوی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره مشهد می باشد که دارای 80 تخت می باشد.

ارديبهشت 03, 1397

هتل نورنجف مشهد

هتل نورنجف مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی  از هتل های سه ستاره مشهد می باشد. هتل نورنجف در  فاصله  بسیار  کم از حرم  مطهر امام رضا   در اسفند سال 1396 افتتاح گردیده است. هتل نورنجف در  خیابان  اندرزگو در محیطی آرام  و با فضایی زیبا  در 7 طبقه بنا شده است.هتل نورنجف در طراحی  و ساخت  هتل  ،معلولین و افراد  مسن را از یاد  نبرده  و ویلچر و کالسکه مورد نیاز این عزیزان را فراهم نموده است. فاصله تا حرم: 3 دقیقه با ماشین (۰٫۷ کیلومتر)

هتل آپارتمان مجید مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در بهترین نقطه مشهد و با فاصله کمتر از 700 متر از بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) قرار دارد. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام، كاناپه تخت خوابشو، سیستم تصویری و شبكه های خبری ماهواره، سیستم گرمایشی و سرمایشی .

هتل آپارتمان ثقلین مشهد واقع در خیابان سرشور 12 با فاصله 5دقیقه تا حرم مطهر یکی از بهترین هتل آپارتمان های مشهد مقدس می باشد. این هتل با امکانات رفاهی کامل و با کیفیت مطلوب آماده پذیرایی از زائرین عزیز می باشد. هتل آپارتمان ثقلین شامل سوئیت های 2 تخته و 3 تخته می باشد و  همچنین در این هتل صبحانه به صورت منو بوفه و ناهار و شام منو انتخابی می باشد.

هتل آبشار مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره می باشد که دارای 54 تخت و 18 کاناپه شامل اتاق های دوتخته و چهار تخته می باشد. هتل آبشار مشهد و حدود 12 دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد.هتل آبشار مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد. هتل آبشار در سال 1396 در خیابان اما رضا 5 درشش طبقه احداث گردیده است. 

هتل آتور مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره می باشد که دارای 54 تخت و 18 کاناپه شامل اتاق های دوتخته و چهار تخته می باشد. هتل آتور مشهد و حدود 12 دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد.هتل آتور مشهد یکی ازهتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل آتور مشهد در سال 1396 در خیابان امام رضا  با مسافت کوتاهی به حرم  در 6 طبقه  احداث گردیده است.

هتل آفتاب شرق مشهد در سال 95 با فاصله ی بسیار کمی از حرم مطهر امام رضا(ع) برای خدمت رسانی به زائرین عزیز افتتاح گردید.هتل آفتاب شرق مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از  هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل آفتاب شرق مشهد  در سال 1394 در میدان  بیت المقدس خیابان شیخ طوسی با فاصله  بسیار کم از حرم در 6 طبقه  افتتاح گردیده است.