تل چهار ستاره آدینا یک هتل بسیار لوکس یک هتل چهار ستاره که در عید قربان سال 1397 افتتاح شده این هتل بسیار زیبا میباشد تمامی اتاق های این هتل دارای سشوار و گاوصندوق میباشد .این هتل دارای هشت عدد اتاق وی ای پی دارای 2 اتاق خواب با پنج نفر ظرفیت و سونا و جکوزی میباشد متراژ حداقلی اتاق های این هتل 15 متر میباشد تمامی اتاق های این هتل سرویس بهداشتی فرنگی میباشد ولی اتاق های وی ای پی سرویس ایرانی هم دارد

مرداد 18, 1397

هتل همامشهد

هتل هما مشهد علاوه بر اینکه هتلی بسیار بی نظیر در مشهد می باشد دارای فروشگاه هایی است که در آن برند های معروف جهان به فروش می رسد .این هتل در نزدیکی بازارهای لوکس مشهد قرار دارد.هتل هما مشهدردر مشهد دارای دو شعبه میباشد که هردو در بهترین نقاط مشهد واقع شده است.

  • فاصله تا مجتمع الماس شرق (۴ کیلومتر و ۹۲۱ متر)
  • فاصله تا بازار بین المللی سپاد (۴ کیلومتر و ۹۲۳ متر)

هتل ذاکرمشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از هتل های سه ستاره مشهد می باشد.هتل ذاکر در سال 1395 در خیابان امام رضا 18 با فاصله 15 دقیقه ی حرم در 5طبقه  با 40 واحد اقامتی و ظرفیت 105 نفر افتتاح گردیده است.میهمانانی که قصد سفر به شهر مشهد و زیارت بارگاه ملکوتی امام هشتم (ع) را دارند می توانند به راحتی در منزل خود اتاق مورد نظر از هتل ذاکر را انتخاب و با چند کلیک و با بهره مندی از تخفیف های رزرو اینترنتی هتل خود را رزرو نمایند.

هتل حلما سه ستاره مشهد در سال 1394 در فاصله 15 دقیقه ای از حرم  در خیابان امام رضا واقع شده است که دارای 70اتاق در 7 طبقه می باشد.هتل حلما مشهد دارای 70 اتاق در تیپ های دو تخته،سه تخته،چهارتخته می باشد.از امکانات اتاق های هتل حلما  می توان  به یخچال،آی پی تی وی،سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی ،مینی بار اشاره کرد.هتل حلما دارای لابی بسیار زیبا و شیک بوده ومحل مناسبی  جهت اوقات فراغت  میهمانان می باشد.

هتل روتانا مشهد که شعبه اسلامی هتل روتانا در امارات متحده عربی (دبی) است و هم اکنون در مشهد در حال ساخت است و جزء هتل های ۵ ستاره بزرگ مشهد و در فاصله بسیار نزدیک قرار گرفته است

ارديبهشت 13, 1397

هتل رفاه مشهد

هتل رفاه مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی از  هتل های چهارستاره مشهد می باشد . هتل رفاه در سال 1397 و با فاصله 650 متری از حرم مطهر  امام رضا (ع)  در خیابان  امام رضا 8  خیابان  حنایی  احداث گردید. هتل رفاه مشهد در  16 طبقه  شامل : 9 طبقه  اقامتی ،2 طبقه  رستوران و 4 طبقه  پارکینگ طبقاتی  بنا گردیده.هتل رفاه مشهد دارای امکاناتی  چون رستوران (مرکزی،سنتی)،کافی شاپ،روف گاردن(مشرف به حرم  مطهر) و سالن همایش می باشد .

هتل آپارتمان رزطلایی یکی از هتل آپارتمان های مشهد و هتل آپارتمان های چهارستاره مشهد می باشد که بافاصله بسیار  کم از حرم  امام رضا (ع) واقع شده است.هتل آپارتمان  رز طلایی  در سال  1395  افتتاح گردید و در حال  خدمت  رسانی به زائرین امام هشتم  می باشد . هتل آپارتمان رز طلایی  دارای اتاق  های دو تخته .سه تخته و  چهارتخته  می باشد.

ارديبهشت 08, 1397

هتل ایثار رضوی

هتل ایثار رضوی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره می باشد که دارای 54 تخت و 18 کاناپه شامل اتاق های دوتخته و چهار تخته می باشد. هتل ایثار رضوی  مشهد و حدود 8دقیقه با حرم مطهر فاصله دارد.
هتل ایثار رضوی مشهد یکی از هتل های مشهد و هتل‌های سه ستاره مشهد می باشد که دارای 80 تخت می باشد.

ارديبهشت 03, 1397

هتل نورنجف مشهد

هتل نورنجف مشهد یکی از هتل های مشهد و یکی  از هتل های سه ستاره مشهد می باشد. هتل نورنجف در  فاصله  بسیار  کم از حرم  مطهر امام رضا   در اسفند سال 1396 افتتاح گردیده است. هتل نورنجف در  خیابان  اندرزگو در محیطی آرام  و با فضایی زیبا  در 7 طبقه بنا شده است.هتل نورنجف در طراحی  و ساخت  هتل  ،معلولین و افراد  مسن را از یاد  نبرده  و ویلچر و کالسکه مورد نیاز این عزیزان را فراهم نموده است. فاصله تا حرم: 3 دقیقه با ماشین (۰٫۷ کیلومتر)

هتل آپارتمان مجید مشهد یکی از هتل آپارتمان های مشهد می باشد که در بهترین نقطه مشهد و با فاصله کمتر از 700 متر از بارگاه ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا (ع) قرار دارد. سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی و حمام، كاناپه تخت خوابشو، سیستم تصویری و شبكه های خبری ماهواره، سیستم گرمایشی و سرمایشی .