۰۵:۴۶:۴۵۱۳۹۷خرداد۳۰

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل مشهد و هتل آپارتمان های مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

Back شما اینجا هستید: hotel مراکز تفریحی و گردشگری پارک ها و بوستان ها باغ گلهای مشهد

پارک ها و بوستان ها

باغ گلهای مشهد

 

باغ گلهای مشهد

باغ گلها:
#باغ_گل‌ها مجموعه‌ای است با وسعت 7/2 هکتار؛ با طراحی برگرفته از گل بنفشه که در مرکز آن برکه و اطراف آن مجموعه‌های فضای سبز شامل: فصلی، پاییزی، پوششی، باغ صخره‌ای و رز قرار گرفته‌اند. پیشنهاد می‌کنیم تمام عاشقان گل و گیاه و تمام کسانی که نیم نگاهی هم به گل و گیاه دارند؛ این باغ زیبا را از دست ندهند.

معرفی قسمتهای مختلف مجموعه باغ گلها:
 
باغ صخره ای: در این قسمت گونه های گیاهان صخره ای که نمایی از طبیعت را ارائه می نمایند، کاشته شده است.
باغ رز: در قسمتی از باغ، باغچه هایی به منظور کشت انواع رز در ایران در نظر گرفته شده است.
باغ گیاهان دارویی و معطر: این مجموعه از انواع گیاهان دارویی و معطر موجود در مناطق مختلف ایران می باشد که بر اساس یک سری مطالعات، انتخاب و نسبت به کشت آن اقدام شده است.
باغ گیاهان پیازی: این مجموعه نیز با انواع گیاهان پیازی شکل گرفته، همچنین سعی شده با استفاده از تعداد قابل توجهی از گونه هایی که با شرایط آب و هوایی مشهد سازگاری دارند، منظره زیبایی به نمایش گذاشته شود.
باغ گلهای فصلی: در این مجموعه سعی شده است با انواع گلهای فصلی که با شرایط آب و هوایی مشهد سازگاری دارند، منظره زیبایی به نمایش گذاشته شود.
محوطه مخصوص بازی کودکان و لابیرانت: در این محوطه با استفاده از انواع پرچینها طرحی پیش بینی گردیده است که بچه ها بتوانند با گریز و اختفاء ساعاتی از وقت خود را در باغ بگذرانند.
آمفی تئاتر روباز: در بخشی از باغ گلها به منظور برگزاری نمایشگاههای مختلف و مراسم جشن و سخنرانی ، فضایی به شکل آمفی تئاتر پیش بینی شده است.
گلخانه آموزشی: به منظور استفاده دانشجویان و دانش پژوهان، گلخانه آموزشی نیز در مجموعه پارک گلها پیش بینی شده است.
آدرس: بلوار معلم، بین معلم ۷۱ و ۷۳

عکس های بیشتر

باغ گلهای مشهد

باغ گلهای مشهد

باغ گلهای مشهد

پیگیری رزرو هتل مشهد
پیگیری تور مشهد

 

jtemplate.ru - free extensions Joomla