مجموعه رستوران های رضایی - تا 70% تخفیف هتل های مشهد

۲۳:۲۵:۲۸۱۳۹۶بهمن۳

به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل های مشهد و هتل آپارتمان های مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

Back شما اینجا هستید: hotel رستوران و کافی شاپ رستوران های ایرانی و سنتی مجموعه رستوران های رضایی

رستوران و کافی شاپ

مجموعه رستوران های رضایی

گروه رستوران های رضایی

شعبه آبکوه

شعبه 1(مرکزی) گروه رستوران های رضایی از سال 1366 در خیابان آبکوه فعالیت خود را آغاز کرد. این شعبه با 3 سالن مجزا و ظرفیت 640 نفر پذیرای شما و مهمانان گرامیتان می باشد. ساعت کار این شعبه از ساعت 11 الی ۱۶ و 19:30الی ۲۳ در محیطی گرم و زیبا همراه با غذاهای لذیذ میزبان شما عزیزان می باشد. در این شعبه همه روزه ظهر و شب میز اردور برقرار است و شما می توانید در صورت تمایل از این میز متنوع و خاطره انگیز استفاده نمایید. خدمات غذای بیرون بر و پیک موتوری همه روزه به جز جمعه شبها در خدمت شما عزیزان است.

شعبه آزادی

 

دومین شعبه گروه رستوران های رضایی در سال 1388 افتتاح گردید. این شعبه فاقد سالن غذا خوری است و کترینگ مجموعه رضایی می باشد. این کترینگ با برند جوجیکو، بر اساس اصول بسته بندی مناسب غذا و تحویل سریع برنامه ریزی شده است. در واقع جوجیکو تعریف جدیدی از کترینگ بوده و کترینگ رضایی از این نظر در مشهد پیشرو می باشد. بسته بندی هوشمندانه غذا، میزان کالری غذا بر اساس علم تغذیه و نیز کامل و خوش پخت بودن آن، مهمترین نکاتی است که این برند سعی در استاندارد کردن آن داشته است. ساعت کار این شعبه از ساعت 11 تا 15 و 19:30 تا 23 می باشد. این مجموعه شنبه شبها تعطیل است.

 

شعبه خیابان خاکی (آخوند خراسانی)

 

سومین شعبه گروه رستوران های رضایی در سال 1386، در خیابان آخوند خراسانی، با هدف سرویس دهی به زائرین رضوی، کار خود را آغاز کرد. خدمت بهتر به زائرین و توجه به توریسم خارجی که از کشورهای اسلامی به مشهد مقدس می آیند، انگیزه افتتاح این شعبه بوده است. این مجموعه با سالن غذا خوری با ظرفیت 150 نفر در خدمت مشتریان عزیز می باشد. خدمات غذای بیرون بر و پیک موتوری همه روزه ظهر و شب به جز شنبه شبها در خدمت شما عزیزان است.

 

شعبه میدان صدا و سیما

 

شعبه پنجم، با دو سالن بزرگ، واقع در میدان صدا و سیما در سال 1393 خدمات برند رضایی را تکمیل نمود. هدف ویژه این شعبه برگزاری مجالس بزرگ با ارائه تشریفات و پذیرایی مدرن است که دارای ویژگی های منحصر به فردی در ارائه خدمات به مجالس در سطح شهر مشهد می باشد. مجموعه صدا و سیما دارای 2 سالن مجزا با ظرفیت 500 نفر می باشد که پذیرای شما مشتریان گرامی است. بام مجموعه نیز دارای سالن شیشه ای با چشم انداز 360 درجه است که بزودی آماده خدمت رسانی بصورت VIP به شما مشتریان مشکل پسند خواهد شد. در آینده ای نزدیک پذیرای شما، جهت صرف صبحانه نیز هستیم. در این شعبه از خدمات ویژه سالاد بار و دسرجات تخصصی بهره مند خواهید شد. ساعت کار شعبه همه روزه از ساعت 12 الی 15 و 20 الی 23 می باشد. خدمات غذای بیرون بر و پیک موتوری همه روزه به غیر از یکشنبه شبها در اختیار شما مشتریان گرامی می باشد. 

 

شعبه وکیل آباد

شعبه ششم رستوران رضایی با متد جدید در پذیرایی و ارائه خدمات، بهمن ماه 1394 در بلوار وکیل آباد افتتاح گردید این شعبه با منوی فرنگی در صبحانه و شام و منوی ایرانی در ناهار در خدمت شما عزیزان می باشد ساعت کار شعبه: 7/30 - 10/30 جهت صرف صبحانه 12-15/30 جهت صرف ناهار 19/30 - 23/30 جهت صرف شام

پیگیری رزرو هتل مشهد
پیگیری تور مشهد