1. خانه
 2. رزرو هتل
 3. هتل محمودآباد
 4. هتل فانوس دریا محمودآباد
 • اطلاعات
 • نقشه
 • لیست اتاق ها
 • نظرات

تخفیف تا

٪۰

هتل فانوس دریا محمودآباد

۰۲۱۲۵۹۱۷۳۱۳

تصویر نقشه هتل فانوس دریا محمودآباد
آدرس : محمودآباد، خیابان آزادی، دو راهی شرکت نفت، حدفاصل دریا ۴۶ و ۴8
۵ از ۵ عالی ۱ نظر
آرامش محیط
نظافت
ارزش خرید
قابلیت دسترسی
کیفیت غذا
۵ از ۵ بیشترین امتیاز نظافت
ثبت نظر مشاهده نظرات
امکانات هتل فانوس دریا محمودآباد
مشاهده کامل
 • صندوق امانات
 • رستوران
 • پارکینگ در هتل
 • اینترنت در لابی

رزرو تور های خارجی پرشین هتل

معرفی هتل فانوس دریا محمودآباد
هتل فانوس دریا محمودآباد یکی دیگر از هتل های بی نظیر در شهر محمود آباد است. این هتل در سال 1360 احداث گردید و در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل به دلیل ساحل اختصاصی که ایجاد کرده است مورد محبوبیت بسیاری در بین گردشگران قرار می گیرد. گردشگرانی که هتل فانوس دریا محمودآباد را به عنوان مقصدی برای اقامت خود انتخاب می کنند می توانند در ساحل اختصاصی از تفریحات آبی از جمله اسکی روی آب، جت اسکی، غریق نجات و... بهره مند شوند. فاصله این مجموعه تا پارک ملت 11 دقیقه می باشد و همچنین تا پارک توریستی سرزمین رویاها 16 دقیقه با خودرو فاصله را دارا است. اتاق های بسیار ساده و تمیز در هتل فانوس دریا محمودآباد در هتل زیبای فانوس دریا محمودآباد حدود 46 ...
قیمت اتاق های فانوس دریا محمودآباد
اتاق دو تخته | اقامت با صبحانه %NAN تخفیف

اتاق دو تخته
۲ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۰ ۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق سه تخته | اقامت با صبحانه %NAN تخفیف

اتاق سه تخته
۳ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۰ ۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

اتاق چهار تخته | اقامت با صبحانه %NAN تخفیف

اتاق چهار تخته
۴ نفر صبحانه نفر اضافه
۱ شب ۰ ۰ تومان
تعداد اتاق + ۱ -
جزییات اقامت

درباره هتل فانوس دریا محمودآباد

هتل فانوس دریا محمودآباد یکی دیگر از هتل های بی نظیر در شهر محمود آباد است. این هتل در سال 1360 احداث گردید و در سال 1395 مورد بازسازی قرار گرفت. این هتل به دلیل ساحل اختصاصی که ایجاد کرده است مورد محبوبیت بسیاری در بین گردشگران قرار می گیرد.
گردشگرانی که هتل فانوس دریا محمودآباد را به عنوان مقصدی برای اقامت خود انتخاب می کنند می توانند در ساحل اختصاصی از تفریحات آبی از جمله اسکی روی آب، جت اسکی، غریق نجات و... بهره مند شوند. فاصله این مجموعه تا پارک ملت 11 دقیقه می باشد و همچنین تا پارک توریستی سرزمین رویاها 16 دقیقه با خودرو فاصله را دارا است.

اتاق های بسیار ساده و تمیز در هتل فانوس دریا محمودآباد

در هتل زیبای فانوس دریا محمودآباد حدود 46 اتاق برای اقامت مهمانان وجود دارد. دکوراسیون و نمای اتاق ها بسیار ساده و تمیز طراحی شده اند تا مهمانان بتوانند اقامتی آرام را تجربه کنند. امکانات رفاهی نیز در این اتاق ها برای راحتی بیشتر مهمانان در نظر گرفته شده است. از جمله این امکانات می توان به روم سرویس، حمام، تلویزیون، چای ساز و ... اشاره کرد. همچنین این اتاق ها بالک دنج و زیبایی را نیز دارا هستند.

آیا در هتل فانوس دریا امکانات رفاهی و رستوران در نظر گرفته شده است؟

هتل جذاب فانوس دریا محمود آباد در خود یک رستوران را با ظرفیت 250 نفر ایجاد کرده است. مهمانان هتل می توانند برای صرف غذا به این رستوران که درست در ورودی هتل قرار گرفته است مراجعه کنند. این رستوران انواع غذاهای ایرانی و دریایی را به صورت موی انتخابی به مهمانان عزیز ارائه می دهد.
امکانات رفاهی در هتل فانوس دریا محمود آباد برای راحتی بیشتر مهمانان ایجاد شده است. مهمانان می توانند از زمین ورزش این هتل نیز استفاده کنند. امکاناتی نظیر تاکسی سرویس، پارکینگ، پذیرش 24 ساعته، نمازخانه، فضای سبز در این هتل وجود دارد. شما می توانید اقامتی آرام را در طول سفر خود با هتل فانوس دریا سپری کنید.

هتل های پیشنهادی کاربران پرشین هتل
نظرات فانوس دریا محمودآباد

برای ثبت نظر و امتیازدادن به این هتل روی دکمه زیر کلیک کنید

۵ از ۵
نظافت۵/۵
قابلیت دسترسی۵/۵
آرامش محیط۵/۵
کیفیت غذا۵/۵
ارزش خرید۵/۵
۱۱ شهریور ۱۳۹۹

خیلی خوب بود

۰۲۱-۲۵۹۱۷۳۱۳