هتل  آپارتمان حیات شرق (سارا)  مشهد

رزرو هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

درجه هتل  آپارتمان حیات شرق (سارا)  مشهد

شروع قیمت : 200,000 تومان

تخفیف : 0%

امتیاز کاربران :

آدرس : مشهد ابتدای خیابان نواب صفوی

نزدیکی به حرم : پنج دقیقه

نزدیکی به فرودگاه : 25 دقیقه

نزدیکی به راه آهن : 15 دقیقه

درباره هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد

یکی از هتل آپارتمان های عالی مشهد می باشد که در خیابان نواب صفوی واقع شده است . این هتل از بهترین گزینه ها در بین هتل آپارتمان های مشهد می باشد که علی الخصوص کسانی که تمایل دارند در مدت حضور در مشهد در نزدیکی حرم مطهر امام هشتم اقامت نمایند ، این هتل را انتخاب می کنند .

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - اتاق ها

با 332 واحد اقامتی در هشت طبقه سال 1395 افتتاح شد . واحد های اقامتی این هتل شامل آپارتمان های یک خوابه ، دو خوابه و سه خوابه می باشد که تمامی آن ها دارای سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی هستند . سیستم تهویه مطبوع و سیستم اطفاء حریق در اتاق ها موجود است . واحد های اقامتی این هتل با احتساب ظرفیت اضافه از دو تا هشت نفر ظرفیت دارند بنابراین خانواده هایی با این تعداد به راحتی می توانند واحد اقامتی مورد نظر خود را در این هتل انتخاب نمایند . فاصله کم این هتل از حرم مطهر سبب شده تا از پنجره اتاق ها شاهد منظره دلنشین بارگاه تابناک حضرت رضا(ع) باشید .

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - رستوران

مجهز به رستورانی می باشد که در آن انواع غذا های ایرانی و فرنگی طبخ می شود . رستوران این هتل صبحانه ، ناهار و شام را به صورت منو بوفه سلف سرویس سرو می نماید . کافی شاپ هتل نیز انواع نوشیدنی های سرد و گرم ، کیک و بستنی ارائه می کند و محل مناسبی برای میل نمودن یک عصرانه خانوادگی است .

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - امکانات

دسترسی به اینترنت هتل را در تمام بخش های آن اعم از لابی و اتاق ها امکان پذیر ساخته است . آسانسور ، دستگاه واکس کفش ، اتاق چمدان ، لابی و کافی شاپ از امکانات این هتل به شمار می رود و از جمله خدماتی که این هتل ارائه می کند می توان به خدمات لاندری ، باربری ، تهیه بلیط و بیدارباش اشاره نمود . پارکینگ سرپوشیده هتل با ظرفیت بالا و به صورت رایگان برای استفاده مسافرانی که با خودرو شخصی به مشهد مقدس سفر می کنند تدارک دیده شده است . فروشگاه هتل این امکان را فراهم نموده تا در کمترین زمان بتوانید سوغاتی های مشهد را خریداری کرده و درعوض فرصت بیشتری برای زیارت و سیاحت در مشهد را داشته باشید .

نویسنده :


ادامه مطلب

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - امکانات

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - نرخ اتاق ها

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - فیلم

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - مکان

  • نزدیکی به حرم مطهر :5 دقیقه پیاده روی
  • نزدیکی به فرودگاه :20 دقیقه
  • نزدیکی به راه آهن : 10 دقیقه

هتل آپارتمان حیات شرق (سارا) مشهد - نظرات میهمانان