هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد را بیشتر بشناسید

هتل قصر طلایی مشهد را بیشتر بشناسید  اکنون رزرو کنید

یکی از هتل های پنج ستاره تاپ این شهر می باشد که علاوه بر پنچ ستاره بودن نشان بین المللی را از آن خود کرده است و در جهان نیز شناخته شده است.

این هتل در حاشیه خیابان امام رضا واقع است و تا حرم مطهر امام رضا بیست دقیقه پیاده روی نیاز دارد. این مسیر تا یکی از پرشور ترین مسیرهای پیاده روی مشهد می باشد.

 

هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد

موقعیت هتل قصر طلایی 

  • در مجاورت فروشگاههای زیاد و تردد زائرین با حال و هوای عالی ، حس نشاط را به هر عابری منتقل می کند. مسافرانی که سلانه سلانه و سرگرم فروشگاهها و هیاهوی خیابان خود را به حرم میرسانند، حس خوبی به این خیابان بخشیده اند.
    به دلیل واقع شدن در یکی از خیابانهای شلوغ مشهد و تعدد هتلهای دیگر مکان بسیار مناسبی برای اقامت گردشگران بدون وسیله نقلیه می باشد.
  • دقیقا روبروی ایستگاه اتوبوس های بی ار تی واقع است که برای رفتن هر نقطه شهر مشکلی نخواهید داشت. همچنین ایستگاه مترو نیز بسیار نزدیک به این هتل می باشد که با استفاده از آن می توانید به بسیاری از بوستان ها و اماکن دیدنی شهر دیدن نمایید.
  • هتل با بازار تاریخی رضا مشهد نیز تنها بیست دقیقه به طور پیاده فاصله دارد. بازار رضا مشهد نیز بسیار مورد توجه گردشگران و توریست ها قرار دارد. بیشتر از معماری قدیمی آن و طولانی بودن این بازار، شباهت این بازار به بازار ادویه استانبول و شور حال مردم در آن برای گردشگران جذاب می باشد. همچنین چیدمان اجناس در این بازار هر شخصی را به وجد می آورد.

  • همچنین این هتل به بازار سنتی فرش فروش ها نزدیک است و می توانید از این کوچه بازار قدیمی دیدن نمایید. این راسته بازار بیشتر گردشگران خارجی را مجذوب خود نموده است. تنوع رنگ در فرش های دست بافت ایرانی و سراهای گنبدی لنز دوربین هر گردشگری را به سمت خود میکشاند.

هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد   هتل قصر طلایی مشهد


هتل قصر طلایی به دلیل موقعیت مکانی خوبی که دارد به گردشگران فرصت حضور چند روز پر از بازدید از امکان دیدنی و شبهایی پرشور بدون سفر به نقاط دیگر شهر را میدهد.این هتل نزدیک به کوچه بازار شلوغ و با نشاط سرشور می باشد. سرشور نیز بدین معناست که در قدیم در این مکان قمه زن ها سر خود را در این کوچه شست و شو میدادند. سرشور مکانی شلوغ و پرشور برای بازدید از فرهنگ تمام اقوام ایرانی که به مشهد آمده اند و فرهنگ چانه زنی آنها می باشد.

همچنین نزدیک به حمام شاه یا مهدی قلی بیک می باشد. این حمام متعلق به سران دوره تیموریان بوده است اما بعد از وقف به آستان قدس تعلق گرفت. همینک حمام رضوی نام دارد و تبدیل به موزه مردم شناسی گشته است. این بنا ثبت ملی شده است. و بعد از گذر از کوچه بازار فرش فروش ها این موزه را رویت خواهید کرد.

هتل قصر طلایی مشهد همچنین نزدیک به موزه ها و خانه های تاریخی دیگری می باشد که دیدن آنها برای گردشگران جذاب خواهد بود. همچنین کلیسای انجلیو مسروپ مقدس بیست دقیقه با این هتل فاصله دارند.