به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

×

هشدار

Joomla\CMS\Cache\Storage\FileStorage::_deleteFolder حذف با شکست 1bb003c3d42b7282d48ccf5c9a950600-cache-page-4b5837e7e8ee2d69b6f71f56fd0400d7.php
عکس هتل ارگ

عکس هتل ارگ

عکس هتل ارگ به همراه عکسهایی از خیابان ها و آثار تاریخی اطراف راهنمای خوبی برای گردشگران می باشد. که بزرگترین باغ اسلامی در زمان قاجار بود، سرای عزیز الله اف که مالک آن یک تاجر یهودی بود،خانه های راه مخفی با نشان ستاره یهود همگی در این خیابان قابل رویت می باشند.

تلفن هتل آرمان مشهد

تلفن هتل آرمان مشهد

تلفن هتل آرمان مشهد مورد دلخواه شما در گوگل بود؟ روی کلمه هتل آرمان مشهد کلیک نمایید تا با یک تماس و به  راحتی اتاقی با تخفیف ویژه در این هتل بسیار شیک رزرو نمایید. این هتل در خیابان نواب صفوی مشهد واقع شده است و تنها 5 دقیقه تا حرم فاصله دارد. از پنجره اتاقتان بارگاه امام رضا به راحتی قابل رویت است.     

 

 

آدرس هتل آرمان

آدرس هتل آرمان مشهد را  این چنین می توانید پیدا کنید : ابتدا نام هتل آرمان مشهد را در جست و جوگر سرچ می کنید و سپس مستطیل سمت راست صفحه که در مقابل شما قرار دارد محتوی شماره تلفن و آدرس هتل آرمان مشهد است که می توانید از آن استفاده کنید .

 

 

تلفن هتل کوثر ناب

تلفن هتل کوثر ناب

تلفن هتل کوثرناب مد نظر شماست؟ هتل کوثر ناب در خیابان وحدت، امیرالمومنین مشهد قرار دارد. خیابان امیرالمومنین منتهی به خیابان نوساز شارستان می باشد. در این خیابان حسینیه ها و خانه های تاریخی زیادی وجود دارد و شانس دیدن آنها را با اقامت در این هتل خواهید داشت. به عنوان مثال خانه ای مربوط به دوران قاجار در محدوده همین هتل واقع است.

تلفن هتل مدینه الرضا

تلفن هتل مدینه الرضا  جست و جو شما بود؟ روی کلمه هتل کلیک نمایید تا به راحتی اتاقی با تخفیف در رزرو نمایید. این هتل در خیابان شیرازی مشهد واقع شده است و تنها دو دقیقه تا فاصله دارد. از پنجره اتاقتان بارگاه امام رضا به راحتی قابل رویت است.

آدرس هتل مدینه الرضا

آدرس هتل مدینه الرضا در مکانی واقع شده که نزدیکترین رستوران به آن رستوران لیالی اللبنان بوده که غذا های عربی فوق العاده لذیذی را طبخ و ارائه می نماید .این رستوران از هتل مدینه الرضا  هفت دقیقه فاصله دارد .

عکس هتل مدینه الرضا مشهد

عکس هتل مدینه الرضا و دگیر عکسهای موجود، مربوط به نمای خارجی و فضای داخلی سالن و اتاق ها و استخر می باشد. اما بازارها و مجتمع هایی همچون مجتمع تجاری توس، ونک، سارینا، امید در خیابان شیرازی مشهد نزدیک به می باشند.

عکس هتل حلما

عکس هتل حلما به همراه عکسهایی از خیابان ها و آثار تاریخی اطراف راهنمای خوبی برای گردشگران می باشد. که بزرگترین باغ اسلامی در زمان قاجار بود، که مالک آن یک تاجر یهودی بود، بازار ارزان و تاریخی عباسقلی خان، خانه های راه مخفی با نشان ستاره یهود همگی در این خیابان قابل رویت می باشند.

آدرس هتل کوثر ناب مشهد

آدرس هتل کوثر ناب

آدرس هتل کوثر ناب که از و می باشد در بلوار وحدت است . نزدیکترین هتل به پارک وحدت است و با ده دقیقه پیاده روی به پارک وحدت می رسید .

آدرس هتل حلما

آدرس هتل حلما مشهد باعث شده به راحتی و در کمترین زمان بتوانید به اماکن تاریخی همچون محله یهودی ها و کلیمی ها، خانه های راه مخفی تاریخی، کاروانسرا و بازار عباسقلی خان، سرای عزیز الله اف، حمام لوی یا اسلام، خانه غفوری ها دسترسی داشته باشید.