به مرکز جامع رزرواسیون آنلاین رزرو هتل مشهد و هتل آپارتمان مشهد با هدف خدمت به زائران حضرت امام رضا در مشهد مقدس خوش آمدید

سفر به اصفهان و دیدنی های اصفهان

اصفهان شهر موزه ای بزرگ در مرکزی ترین نقطه کشور ایران بیشتر به عنوان مقصدی گردشگری و تفریحی انتخاب شده و رزرو هتل در اصفهان نیز بیشتر به همین منظور انجام می شود. اصفهان موفق ترین شهر ایران در جذب توریست از جای جای جهان می باشد این شهر بعد از تهران تولید کننده بیشترین محتوا مجازی گردشگری به زبان انگلیسی بوده و همین امر به علاوه تبلیغات گرم زبان به زبان گردشگران خارجی موجب رشد 850 درصدی در سال 1397 نسبت به سال 1394 در جذب توریست شده است.

هتل درویشی مشهد

خدمات هتل درویشی مشهد

هتل درویشی مشهد در سال 1390 هجری شمسی در زیباترین خیابان ایران یعنی خیابان امام رضا (علیه السلام) تاسیس شد در مقاله های قبلی که به معرفی هتل درویشی پرداختیم نقش هتل مجلل درویشی مشهد را در پیشتازی زیارت لوکس مشهد و پیشگامی این هتل برای گذران یک سفر رویایی در شهر مشهد مقدس را ذکر کردیم در این مقاله ما کوشش می کنیم ویژگی هایی  هتل درویشی را به شما معرفی کنیم .

سفر به شیراز و دیدنی های شیراز

شیراز باغ موزه ای بزرگ در مرکز ایران و کمی متمایل به جنوب بیشتر به عنوان مقصدی گردشگری و تفریحی انتخاب شده و رزرو هتل در شیراز نیز بیشتر به همین منظور انجام می شود. شیراز به دلیل فاصله اندک با اصفهان توریست خیز موفق ترین شهر ایران بعد از اصفهان در جذب توریست از جای جای جهان می باشد. این شهر از دیرباز و پیش از تهران تولید کننده بیشترین محتوا ادبی و شعرهای حافظ و سعدی و مولوی به زبان انگلیسی و سایر زبان ها بوده و همین امر به علاوه تبلیغات گرم زبان به زبان گردشگران خارجی موجب رشد زیادی برای جذب توریست در سالهای دور تا کنون داشته باشد.

هتل قصر طلایی مشهد

هتل قصر طلایی مشهد را بیشتر بشناسید

هتل قصر طلایی مشهد یکی از هتل های پنج ستاره تاپ این شهر می باشد که علاوه بر پنچ ستاره بودن نشان بین المللی را از آن خود کرده است و در جهان نیز شناخته شده است.این هتل در حاشیه خیابان امام رضا واقع است و تا حرم مطهر امام رضا بیست دقیقه پیاده روی نیاز دارد. این مسیر تا حرم امام رضا یکی از پرشور ترین مسیرهای پیاده روی مشهد می باشد.

 

سفر به یزد و دیدنی های یزد

یزد شهر موزه ای بزرگ در مرکزی ترین نقطه کشور ایران و نزدیک به بزرگترین کویر دنیا یعنی کویر لوت می باشد و  بیشتر به عنوان مقصدی گردشگری و تفریحی در بیابان انتخاب شده و رزرو هتل در یزد نیز بیشتر به همین منظور انجام می شود. یزد موفق ترین شهر کویری ایران در جذب توریست از جای جای جهان می باشد همچنین جهانی شدن و ثبت این شهر در آثار تاریخی یونسکو در سال اخیر باعث جذب چندین برابری توریست به ایت شهر شده است. این شهر با توجه به اینکه جهانی شده در حال حاضر اقدام تولید محتوا مجازی گردشگری به زبان انگلیسی کرده است به علاوه اینکه این وظیفه از سوی یونسکو نیز انجام می شود که تاثیر زیادی در شناخته شدن آن در جهان دارد.

هتل های اصفهان

اصفهان یا نصف جهان با شهرت جهانی خود گردشگران خارجی و ایرانی بسیار زیادی را در تمام ماههای سال به سوی می کشاند به همین دلیل به صویف برخی از هتل های دیدنی این شهر برای رزرو هتل اصفهان توسط گردشگران می پردازیم. این شهر بیشترین آثار از دوران صفوی را در خود دجای داده است زیرا زمانی پایتخت پادشاهان صفوی بوده است.

سفر به تهران و دیدنی های تهران

تهران شهر بزرگی که به دلیل مرکزیت سیاسی در کشور ایران بیشتر به عنوان مقصدی کاری و تحصیلی انتخاب و رزرو هتل در تهران نیز بیشتر به همین منظور انجام می شود. متاسفانه با توجه به جاذبه های گردشگری زیادی که این شهر شلوغ دارد اما به دلیل ترافیک بیش از حد و هزینه بالا رفت و آمد درون شهری کمتر شخصی این شهر و هتل های تهران را به عنوان اقامتگاهی تفریحی و گردشگری انتخاب می کند.

زیر مجموعه ها

هتل مشهد , رزرو هتل در مشهد , رزرو هتل مشهد, مشهد هتل , مشهد هتل رزرو, هتل در مشهد , هتل های مشهد

هتل آپارتمان های مشهد و هتل آپارتمان مشهد

هتل, هتلها , هتل ها , hotel 

رزرو هتل, رزرو هتل های ایران, هتل های ایران, هتل های کشور, رزرو آنلاین هتل

No Internet Connection