تور مشهد با هواپیمایی ماهان و ایران ایر

و قطار فدک،  تور مشهد ارزان لحظه آخری همراه اقامت در هتل های سه ستاره، چهار ستاره و پنج ستاره نزدیک حرم مطهر امام رضا(ع)، انواع تور هوایی مشهد، تور مشهد با قطار، تور مشهد زمینی، تور مشهد ویژه دی و بهمن 97 با پشتیبانی 24 ساعته، ترانسفر و گشت درون شهری رایگان به همراه بلیط موج های آبی مشهد

تور مشهد در نوروز بیشترین آمار جست و جو


بیشتر گردشگران تور مشهد در سال 97 مربوط به نوروز 98 می باشد . عده ی زیادی از گردشگران تور مشهد برای اینکه سال تحویل را در کنار امام رضا (ع) باشند به این شهر سفر کردند. برای اینکه گردشگران در سفر تور مشهد با مشکل مواجه نشوند با مراجعه به سایت ای پرشین هتل با آنچه که مد نظرشان بود و حتی آفر های ویژه در این زمان پیک رو به رو شدند . گردشگران تور مشهد توانستند از طریق این سایت به رزرو تور مشهد هوایی و هتل مشهد بپردازند تا با مشکل تکمیل ظرفیت بودن هتل ها در این فصل شلوغ مواجه نشوند و سفر خوبی را تجربه کنند . عده ای از گردشگران بدون کسب اطلاعات در زمینه ی پروازی و هتل مشهد اقدام به سفر کردند و هنگام ورود به این شهر باعث شد به آنچه که مد نظرشان است دست پیدا نکنند و از نظر اقامت با مشکل مواجه شوند .

تور مشهد قطار بهترین انتخاب خانواده ها

اگر تصمیم به سفری خانوادگی گرفته اید تورمشهد قطار بهترین گزینه برای انتخاب می باشد. قیمت تور مشهد قطار انتخابی مناسب برای سفری ایمن به مشهد است. ولی مهم تر از قیمت تور مشهد، رزرو هتل مشهد در اولویت قرار دارد. زیرا بعد از طی کردن راهی طولانی هیچ چیزی بهتر از اقامت در هتل مشهد نیست. زیرا خستگی سفر با تور مشهد قطار را می توان با صرف یک فنجان چای یا قهوه از تن بیرون کرد. از مهم ترین دلایلی که خانواده ها رغبت بیشتری به رزرو تور مشهد قطار را دارند این است که می توانند یک کوپه در بست را در اختیار بگیرند و از دور هم بودن خود لذت ببرند. اصولا قطار های درجه 1 چهار تخته و قطار های درجه 2 شش تخته می باشند.خانواده ها بسته به تعداد جمعیت خودشان می توانند از طریق رزرو تور مشهد قطار کوپه های مورد نظر خود را دریافت کنند.اگر شماهم به خاطر قیمت تور مشهد قطار دغدغه ای دارید دیگر نگران نباشید زیرا کارشناسان مجرب ما بهترین قیمت تور مشهد قطار و رزرو بهترین هتل مشهد را در اختیار شما می گذارند. تعداد بسیاری هم دلیل دیگری برای انتخاب تور مشهد قطار دارند یکی از این دلایل ، ترس از پرواز می باشد. پیشنهاد ما برای کسانی که می خواهند خدمات یک هواپیما را در تور مشهد قطار تجربه کنند، انتخاب قطار های لوکس 4 ستاره و 5 ستاره فدک می باشد.

تور مشهد بصورت ترکیبی می تواند گزینه ای مناسب باشد

سفر به مشهد یکی از انتخابهای هر گردشگری است . اهمیت تور مشهد به دلیل جنبه ی زیارتی و تفریحی که این کلان شهر در خود جای داده می باشد. عده ای از گردشگران تور مشهد این سفر را به دوصورت زمینی تور مشهد قطاری و تور مشهد هوایی تجربه می کنند . برخی گردشگران نیز هستند که به دلیل مشغله ی کاری یا هر چیز دیگری مسیر رفت به مشهد را با رزرو تور مشهد هوایی ترجیح می دهند در زمان صرف جویی کنند و در مسیر برگشت به رزرو تور قطار مشهد اقدام می کنند . سفر ترکیبی می تواند از نظر قیمتی مناسب باشد و مهم اینکه با انتخاب بهترین خطوط ریلی گردشگران تور مشهد می توانند بهترین لحظات را در قطار برای خود رقم بزنند بگونه ای متوجه مسافت طولانی نشوند . از جمله ی این قطار ها می توان به قطار فدک اشاره کرد که با داشتن بهترین امکانات و محیط لوکس باعث شده تا گردشگر تور مشهد حداقل از یک مسیر اقدام به انتخاب آن نماید. برای اینکه گردشگران تور مشهد درطول سفر با مشکل مواجه نشوند می توانند از طریق سایت ای پرشین هتل به رزرو ترکیبی تور مشهد قطار و تور مشهد هوایی بپردازند .

قیمت تور مشهد دغدغه بسیاری از مسافران

قیمت تور مشهد دغدغه بسیاری از مسافران می باشد که با چه قیمت تور مشهد ، می توانند ماسوله دوم ایران را در کنار زیارتی آرام مشاهده کنید. برای سفر به مشهد باید بدانید کدام قیمت تور مشهد و کدام هتل مشهد ارزان تر است؟ مطمئنا تور مشهد هوایی کمی گران تر از تور مشهد با قطار و تور مشهد زمینی می باشد ولی در عوض سریع تر و آسان تر به مشهد می رسید ،تا بتوانید ماسوله مشهد را از نزدیک ببینید.می دانیم که دغدغه مسافران برای قیمت تور مشهد هوایی قیمت آن می باشد. اما نگران نباشید چون در سایت معتبر ای پرشین هتل می توانید از قیمت تور مشهد و هتل مشهد با قیمت مناسب ، ارزان ترین تور مشهد را انتخاب کنید. یکی دیگر از دغدغه های مسافران در رابطه با قیمت تور مشهد رزرو هتل مشهد می باشد. برای این مشکل هم کارشناسان حرفه ای سایت معتبر ای پرشین هتل شما را به اقامت در ارزان ترین هتل مشهد راهنمایی می کنند.اما بسیاری از مسافران تور مشهد ترجیح می دهند بعد از اقامت هتل مشهد در روستای زیبای کنگ هم اقامتی 1 شبه داشته باشند،می توانند در کلبه های زیبای این روستا شب را سپری کنند.

تورمشهد هوایی یکی از راه های رسیدن به مشهد

تور مشهد هوایی یکی از محبوب ترین راه های رسیدن به مشهد توسط بازرگانان می باشد. اما راه های دیگری مانند تور مشهد با قطار و تور مشهد زمینی هم وجود دارد که وقت بیشتری از مسافران می گیرد ، تورهای زمینی کمی دشوار هستند زیرا با رزرو تور مشهد هوایی و رزرو هتل مشهد به آسانی به این شهر دسترسی وجود دارد و در هتل مشهد خستگی خود را از تن بیرون می کنید اما طی همین مسیر به صورت زمینی زمن زیادی احتیاج دارد. فرودگاه بین المللی مشهد یکی از بزرگترین و مجهز ترین فرودگاه های کشور است که دارای استاندارد های جهانی می باشد. قیمت تور مشهد با ملاحظه کلاس های پروازی قیمت گذاری شده و به مسافرین عرضه می شوند. برای سفر به مشهد اول از همه باید به فکر محل اقامت یا هتل مشهد خود باشید که بهترین راه انتخاب رزرو هتل مشهد در مکان مورد نظر شما می باشد.حالا چگونه شما می توانید تور مشهد هوایی و رزرو هتل مشهد را با ارزان ترین قیمت انجام دهید؟ یکی از بهترین راه های رزرو هتل مشهد و قیمت تور مشهد هوایی مراجعه به سایت ای پرشین هتل می باشد. ما بهترین گزینه ها را برای انتخاب هتل مشهد و تور مشهد هوایی یا دیگر تور های مشهد را در اختیارتان قرار می دهیم.

هتل مشهد مهم ترین سوال مسافران تور مشهد

برای اینکه گردشگران تور مشهد سفرخوبی را به این شهر داشته باشند می توانند با مراجعه به سایت ای پرشین هتل اطلاعات کامل را از نحوه اقامت و دسترسی راحت به آنچه مد نظرشان می باشد کسب کنند . شهرمشهد به دلیل وجود گردشگران داخلی و خارجی که سالانه میزبان آنهاست باعث شده تا تعداد هتل مشهد افزایش پیدا کند . یکی از متداول ترین سوالات گردشگران تور مشهد راجع به اقامت در هتل مشهد می باشد . برخی از گردشگران در انتخاب هتل مشهد به عواملی مانند : نزدیکی به حرم اشاره دارند ، برخی گردشگران تور مشهد هم ملاک را اقامت در بهترین هتل مشهد قرار می دهند . برای اینکه گردشگر بتواند همه ی آنچه که مدنظر دارد از جمله قیمت تور مشهد دست پیدا کند بهتر است با مراجعه به سایت ای پرشین هتل به رزرو تور مشهد هوایی وبهترین هتل مشهد بپردازد . از این رو به معرفی برخی هتلها با توجه به امتیازات مکانی هرکدام در سطح مشهد برای آشنایی بهتر گردشگر تور مشهد اشاره می کنیم. وجود هتلهایی در پشت باغ نادری نزدیک به حرم مطهر مانند : هتل آفاق که علاوه بر لذت تفریحی امکان یک زیارت آسان را برای مسافر خود فراهم کرده است . هتلهای خیابان دانش ، چهاراه شهدا ، نواب صفوی از قیمت های خوبی نسبت به دیگر هتلها در مشهد برخوردار هستند . وجود هتلهای بسیار لوکس نزدیک به حرم مانند : هتل درویشی ، قصر طلایی باعث شده که نظر بیشتر گردشگران تور مشهد را به خود جلب کند .

تور اصفهان مشهد یکی از شلوغ ترین مسیرهای ورودی به مشهد

اصفهان یکی از استان های بزرگ کشورمان محسوب می شود که تور اصفهان مشهد از شلوغ ترین و بهترین تور های مشهد محسوب می شود. راه های مختلفی همچون تور مشهد زمینی یا تور مشهد هوایی برای سفر به مشهد وجود دارد. اما پیشنهاد ما تور اصفهان مشهد با قیمت مناسب و رزرو هتل مشهد ارزان می باشد. اگر تور مشهد هوایی انتخاب کنید گاهی بسیار مقرون به صرفه تر است. زیرا کاهش قیمت بلیط های چارتری هواپیما در تور مشهد تاثیر چشمگیری برای کاهش قیمت تور مشهد ارزان دارد. توصیه می کنیم برای مسافرانی که با تور مشهد هوایی سفر می کنند ،هتل لاله مشهد را رزرو کنند تا به جاذبه طبیعی و گردشگری کوهسنگی نزدیک باشند. اگر به دنبال ارزان ترین قیمت تور مشهد و هتل مشهد هستید با مراجعه به سایت محبوب ای پرشین هتل می توانید قیمت تور مشهد و هتل مشهد را جویا شوید. برای گردشگران تور اصفهان مشهد که به کوهسنگی مراجعه می کنند پیشنهاد می کنیم 6 شهید گمنامی که در بالای این کوه آرام گرفته اند را از نزدیک مشاهده کنند . هتل لاله مشهد جزئی از محبوب ترین هتل های مشهد می باشد که با کادری مجرب پذیرای شما عزیزان است.

تور مشهد کیش ، تور پرطرفدار مشهد

روزانه تور کیش از مشهد بصورت انفردای یا گروهی انجام می شود که گردشگر می تواند با مراجعه به سایت ای پرشین هتل از قیمت تور مشهد کیش اطلاع پیدا کند و متناسب با سلیقه ی خود به رزرو آن بپردازد . جزیره کیش به دلیل وجود جاذبه های تفریحی و تجاری متنوعی که دارد به عنوان یکی از مهم ترین مقاصد توریستی داخلی و خارجی در جنوب ایران شناخته شده است به همین دلیل برای آسایش و رفاه حال گردشگران هتل ها و رستوران های زیادی در سطح شهر احداث شده است. جزیره کیش در تمام فصول سال حتی تابستان که هوای گرمی دارد به دلیل برگزاری جشن های تابستانه ( اجرای موسیقی سنتی ، موسیقی پاپ ، برنامه های متنوع ورزشی ، کارناوالهای شادی و اهدای میلیارد ها ریال جوایز ) میزبان گردشگران زیادی است که همین امر باعث شده کیش یکی از پرطرفدار ترین سفرهای مردم مشهد باشد . خطوط پروازی فعال در این مسیر ماهان و کیش ایر می باشد که یکی از پرفروش ترین خطوط هوایی تور مشهد کیش است .

در انتخاب تور مشهد لحظه آخری به چه نکاتی باید توجه نمود؟

شاید بارها با واژه هایی از قبیل تور مشهد لحظه آخری، تور مشهد دقیقه 90 و یا تور مشهد ارزان قیمت برخورد کرده اید. با شنیدن هریک از این واژه ها تنها یک نکته در ذهن تداعی می شود و آن قیمت بسیار پایین این تورها می باشد.
اما دلیل این ارزانی تورهای مشهد در چیست؟ چگونه ممکن است که یک تور مشهد با اقامت در هتل 5 ستاره تاپ هم قیمت با توری با اقامت در هتل 3 ستاره یا حتی پایین تر محاسبه شود؟ آیا خدمات و امکانات این تورهای مشهد پایین هستند؟ آیا این تخفیف ها واقعی است یا تنها یک بازی تبلیغاتی بوده و غیر حقیقی هستند؟!
قبل از پاسخ دادن به سوالات فوق باید ابتدا عوامل مهم و تعیین کننده در قیمت تورهای مشهد و یا هر تور دیگری را مورد ارزیابی قرار دهیم تا مشخص شود چه عواملی باعث افزایش یا کاهش قیمت تورهای مشهد می شود.


1- بازه زمانی تور مشهد

یکی از مهم ترین عوامل تعیین کننده قیمت تور مشهد، بازه زمانی این تورها می باشد، به عنوان مثال اگر قرار است به مشهد مشرف شوید و این قصد شما مصادف شود با اعیاد و یا مناسبت های مذهبی که احتمالا تعطیل رسمی نیز می باشند، باید مطمئن باشید که هزینه تور مشهد شما بسیار گران تر خواهد بود از روزهای عادی و غیر تعطیل! این افزایش قیمت بخاطر این است که در این بازه های زمانی که در اصطلاح هتلداری به آن "زمان پیک" گفته می شود بیشترین تقاضا جهت رزرو هتل در مشهد وجود دارد و هتلداران با مشکل خالی ماندن اتاق در مشهد مواجه نیستند، لذا قیمت ها بین 30 تا 50 درصد نسبت به ایام عادی افزایش می‌یابد و برعکس در بازه زمانی غیر پیک نرخ اتاق های هتل های مشهد به شدت کاهش می یابد، به همین دلیل هتل ها دائما در حال تغییرات در نرخ های خود می باشند.بازه زمانی همچنین بر روی نرخ بلیط هواپیما و قطار مشهد هم دقیقا همین تاثیرات را خواهد گذاشت و قیمت بلیط هواپیما به مقصد مشهد در تعطیلات بسیار گران تر از روزهای عادی خواهد بود.
 
2- نوع هتل و موقعیت مکانی آن در مشهد
از دیگر عوامل تعیین کننده در قیمت تورهای مشهد، نوع و درجه هتل ها و همچنین موقعیت مکانی آنها به نسبت دوری و نزدیکی از مراکز تفریحی، مراکز خرید و اماکن مذهبی و زیارتی می باشد. به عنوان مثال در مشهد، هتل های نزدیک به حرم مطهر امام رضا(ع) گران تر از هتل های همرده دورتر به حرم مطهر می باشند.
همچنین طبق استانداردهای سازمان میراث فرهنگی و گردشگری، هتل آپارتمان ها به چهار درجه و هتل ها به 5 درجه زیر تقسیم بندی می شوند:
هتل آپارتمان های مشهد شامل معمولی، خوب، خیلی خوب و عالی می شوند و هتل های مشهد شامل 1 ستاره، 2 ستاره، 3 ستاره، 4 ستاره و 5 ستاره می شوند. پس هرچه از سمت هتل آپارتمان معمولی به طرف هتل 5 ستاره مهاجرت کنید باید انتظار افزایش نرخ تور مشهد را داشته باشید.
 
3- نوع وسیله نقلیه جهت سفر به مشهد
حمل و نقل مسافران از مبدا به مقصد همه تورهای مشهد معمولا به یکی از این 4 روش صورت می پذیرد: تور هوایی (هواپیما)، تور زمینی(قطار)، تور زمینی(اتوبوس) و تور ترکیبی(ترکیبی از دو روش فوق در رفت و برگشت)
 
4- وضعیت سیاسی، اقتصادی، امنیتی و آب و هوای شهر مشهد
هرچه شهر یا کشور مقصد تور از ثبات سیاسی، اقتصادی و امنیتی بیشتری برخوردار باشد نرخ تور بالاتر بوده و هرچه این شاخص ها پایین تر باشد نرخ تور کاهش می یابد.


5- تعداد افراد و مدت اقامت در مشهد

هرچه تعداد و مدت اقامت افراد بیشتر باشد می توان از تخفیفات گروهی بیشتری در هتل ها و اماکن تفریحی در تور استفاده نمود.


6- فاصله مبدا تا مقصد تور مشهد

بدیهی است که هرچه میزان فاصله مبدا تا مقصد تور بیشتر باشد، هزینه بلیط وسیله نقلیه (از هر نوع) بیشتر خواهد شد و لذا بر روی هزینه کلی تور تاثیر می گذارد.
تمام مواردی که در فوق قید شد موارد عیان و ملموس در کاهش و یا افزایش نرخ تورهای مشهد می باشند؛ اما کاهش قیمت در تورهای لحظه آخری مشهدعلاوه بر موارد فوق، دستخوش 2 عامل نانوشته دیگری نیز می‌باشد که اغلب مسافران از آن بی‌اطلاعند که در ادامه به این موارد نیز می پردازیم:
 
7- "رزرو سفید" یا "اتاق‌های خاکستری"
معنی "رزرو سفید" را مدیرکل نظارت و ارزیابی خدمات گردشگری این‌طور توضیح می‌دهد: "هتل‌هایی هستند که مسافر ندارند، اما اعلام می‌کنند که ظرفیت‌شان تکمیل شده است! مثلا آژانسی با هتلی تماس می‌گیرد و برای 50 نفر تخت می‌خواهد، پاسخ هتل در حالت معمول و عرف باید این باشد: "مشخصات مسافران را بدهید و چند درصد از هزینه را برای رزرو پیش‌پرداخت کنید"، اما جواب فعلی هتل‌ها این است: "رزرو را انجام می‌دهیم، اما تا تاریخ مشخصی 50 درصد پول را بپردازید". این هتل‌ها هیچ مشخصاتی از مسافر نمی‌گیرند و معلوم نیست اتاق‌ها را برای چه کسانی گارانتی می‌کنند؟!"
به عبارت دیگر آژانس هایی هستند که تعدادی اتاق مشخص را از یک یا چند هتل خاص در مشهد را برای یک بازه زمانی مشخص که معمولا 3 تا 6 ماهه می باشد، گارانتی می کنند. یعنی هتل در بازه زمانی مورد توافق، بخشی از اتاق های خود را با قیمت های بسیار پایینی به آژانس می فروشد و دیگر به خالی یا پر بودن آن اتاق کاری ندارد! زمانی که آژانس نمی تواند ظرفیت اتاق های خریداری شده خود را پر نماید، جهت جلوگیری از ضرر و زیان، اقدام به فروش اتاق ها با قیمت بسیار پایین و بعضا بدون سود می کند!
این عامل یکی از اصلی ترین عوامل در کاهش نرخ تورهای لحظه آخری در مشهد می باشد و از آنجا که آژانس ها تا لحظه آخر امید به پر کردن اتاق های خود دارند، نهایتا یک روز قبل از تور، نرخ ویژه خود را اعلام می کنند، لذا به این تورها هم عنوان "لحظه آخری" اتلاق می شود.
 
8- بلیط‌های چارتری هواپیما به مقصد مشهد
همانند رزرو سفید، برخی از آژانس ها، حق فروش بلیط یک شرکت هواپیمایی خاص را به مقصد مشهد در یک بازه زمانی مشخص با نرخ بسیار ارزانی خریداری می‌کنند و زمانی که تعداد مسافران به حد نصاب نرسند، اقدام به فروش بلیط هواپیما با نرخ سربه سر می‌کنند تا از ضرر و زیان بیشتر جلوگیری شود، نرخ نهایی این نوع بلیط ها نیز حداکثر 24 ساعت قبل از پرواز مشخص می شود که این عامل نیز می تواند باعث کاهش نرخ نهایی تورمشهد گردد.
با توجه به تمامی نکاتی که در بالا مطرح گردید مشخص می شود که عوامل متعددی در کاهش یا افزایش نرخ تور مشهد تاثیر گذارند، به همین خاطر هیچیک از آژانس های مسافرتی نمی توانند حداکثر زودتر از یک ماه اقدام به رزرو تور مشهد نمایند چرا که قیمتهای بلیط ها و هتل های مشهد دائما در حال نوسان می باشد و مشخص نیست که در ماه آینده نرخ جدید دستخوش چه تغییراتی شود.
مرکز جامع رزرواسیون هتل ها و هتل آپارتمان های مشهد (آسمان هشتم) ذیل آژانس مسافرتی سریع سیر، به عنوان یکی از باتجربه ترین چارتر کننده ها با در اختیار داشتن چندین هتل در مشهد و همچنین عقد قرار داد با بیش از 90 هتل و هتل آپارتمان در مشهد و همچنین همکاری با بیش از 120 آژانس مسافرتی در سراسر کشور، مجری تورهای هوایی مشهد، تورهای زمینی مشهد، تورهای ترکیبی مشهد، تورهای لوکس مشهد، تورهای لحظه آخری و ارزان مشهد از نقاط مختلف کشور به مقصد مشهد مقدس می‌باشد.

ادامه مطلب