نقد و بررسی هتل آدینا مشهد

هتلی نوساز با نام آدینا در خیابان امام رضا بین امام رضا 18 و 16 واقع است. از مزایای ، ورودی همسطح آن با خیابان می باشد که سالمندان و معلولین برای تردد مشکلی نخواهند داشت و همچنین نگران کودک بازیگوش خود نباشید، پله ای برای جست و خیز آن وجود ندارد. درب هتل شیشه ای سراسری می باشد و به محض ورود با میز اطلاعات و پسر جوان خوش برخورد و زیادی خندانی روبرو خواهید شد که پرسشگر نگاهتان میکند. امروز 30 مرداد سال 1397 پرسنل هتل روز اول کاری خود را شروع کرده اند شاید به همین دلیل زیادی لبخند میزنند.

پس از گفت و گو با مدیر هتل که جا افتاده و خندان روست به طبقات دیگر میروم اما اغلب کارمندان مذهبی بنظر میرسند یقه پیراهن همه آقایان یا دیپلمات است  و ریش جزء جدایی ناپذیر اغلب کارکنان هتل است همچنین به دلیل اینکه هتل هنوز تکمیل نشده، پرسنل هنوز فرم یکسان ندارند.

ورودی لابی با سنگ های مرمر، فرش قرمز تزیین شده و لوستری 16 شعله و طلایی رنگ با میز اطلاعات طلایی خودنمایی میکند. میز رزرو به سرعت در راستای دیدتان قرار میگیرد و دو نفر خانم شما را برای رزرو راهنمایی خواهند کرد. لابی مساحت زیادی ندارد و بسیار کوچک است و تنها با یک یا دو دست مبل هفت نفره مبله شده، تلوزیون ال سی دی بزرگی جلوی مبلمان نصب شده است. اغلب مهمانان ایستاده اند. با اینکه روز اول کاریست، هتل شلوغ است و مهمانان در حال رفت و آمد هستند.

گوشه لابی هتل دست راست محوطه کوچکی به عنوان کافی شاپ قرار داد که با ام دی اف بسیار زیبا طراحی شده در اغلب ظروف آن رنگ طلایی خودنمایی میکند. گویی این هتل به رنگ طلایی علاقه زیادی دارد. یک دستگاه واکس طلایی هم گوشه سمت چپ هتل تشویقتان میکند کفشتان را برق بیاندازید. سرویس بهداشتی لابی نیز سمت راست کنار پله ها قرار دارد که باز هم خوشبختانه هیچ پله ای در آن به چشم نمیخورد. اتاق چمدان نیز در لابی هم به چشم میخورد اما برای نمازخانه باید به طبقه اول بروید.

دو آسانسور با ظرفیت 13 نفر با درب های طلایی کنار کافی شاپ وجود دارد. رستوران هتل در طبقه منفی یک قرار دارد و ظروف غذا طلایی رنگ با صندلی های مخمل زرشکی خودنمایی میکند در هر وعده حدود 12 نوع غذا سرو میشود اما این تعداد متغییر است. صبحانه نیز در اولین روز نزدیک به 20 قلم بود که عنوان شد در روزهای بعد بیشتر خواهد شد.

طبقه منفی 2 مختص اسپا و مجموعه آبی می باشد که مساحت بزرگی دارد. در این مجموعه سونای بخار، خشک، سکوی مرمری ماساژ و حمام ترکی و جکوزی، سرویس بهداشتی وجود دارد و با کاشی کاری ریز آبی و سفید فرش شده است. این مجموعه با تمام زیبایی و محبوبیتش برای معلولین و سالمندان کاربردی نخواهد داشت زیرا این فضا چندین پله دارد. در هر صورت شیفت صبح این مجموعه مختص به بانوان و شیفت عصر مختص آقایان می باشد.

به طبقات بالایی که اتاق ها هستند می رویم ، راهرو هر طبقه با موکت خوش رنگی فرش شده  طبقه اول قرمز مخملی، طبقات دیگر زرد ، نارنجی و سبز می باشد، رنگ بندی و چیدمان راهروها بسیار زیباست و رنگ های گرم چشمانتان را نوازش میدهد جلوی درب آسانسور در هر طبقه دو مبل خوش رنگ که اغلب رنگی خلاف موکت راهرو دارند برای انتظار قرار گرفته و لوسترهای دیواری تک شعله زیبایی نظرتان را جلب میکند. درب اتاق ها چوب و قهوه ای تیره میباشد، دیوارها نیز با همان چوب ها و کاغذ دیواریهای خوش رنگ و تابلو مخفی شده اند.نور کم، راهرو های هتل آدینا را بسیار آرامش بخش و لوکس نموده است و به درهای اتاق و موکت های کف راهرو جلا و زیبایی دو چندانی اهدا نموده است.

در هر راهرو سرویس بهداشتی ایرانی وجود دارد که متداول است در بین هتل های چهار ستاره و پنج ستاره مشهد، همچنین دوربین های مدار بسته و سیستم اطفا حریق و اعلام هشدار به چشم میخورد. برخی اتاقها مجهز به وان و جکوزی است و هر دو سرویس فرنگی و ایرانی را دارند. اما برخی دیگر تنها سرویس فرنگی و دوش را ارائه میدهند. اتاق ها با سرویس بهداشتی هم سطح می باشند پس نگران معلولین و سالمندان نباشید. اتاق ها با موکت های نرم فرش شده اند و مبلمان برخی از آنها سلطنتی می باشد اما بیشتر آنها ساده  و مدرن چیدمان شده اند. در چیدمان و طراحی اتاق ها سعی شده با وسایل اضافی محیط را شلوغ نکنند.وجود سشوار، یخچال و صندوق امانات اتاق ها نیز ویژگی مثبت آنهاست.

در ایام شلوغ قید پارک کردن ماشین خود در خیابان و کوچه های اطراف هتل آدینا را بزنید چون هیچ کوچه فرعی نزدیک به هتل وجود ندارد. یک تو رفتگی کوچک کنار دیوار بیرونی هتل وجود دارد که به بخش اداری مربوط میشود در آنجا هم راهی برای پارکینگ هتل به چشم نمیخورد. اما خب هتل آدینا دو طبقه زیر زمین خود را به پارکینگ اختصاص داده و ظرفیت آن تقریبا 50 خودروی شخصی است در حالی که این هتل 10 طبقه و 70 اتاق دارد. راه ورودی پارکینگ از داخل خیابان فرعی و درب پشتی هتل می باشد.

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد سرویس بهداشتی

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد سرویس بهداشتی

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد آشپزخانه

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد آشپزخانه

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد اتاق دو نفره

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد اتاق دو تخته

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد سرویس بهداشتی

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد سرویس بهداشتی

 

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد هال

نقد و بررسی هتل آدینا مشهد هال