عکس هتل سی نور

عکس هتل سی نور را در سایت epersianhotel.com مشاهده نمایید. اگر به دنبال اطلاعاتی راجع به خیابانهای اطراف هتل سی نور هستید با ما همراه باشید.

عکس هتل سی نور مربوط به نمای خارجی و فضای داخلی سالن و اتاق ها و استخر می باشد. اما خیابانهای اطراف این هتل را قطعا کمتر می شناسید که در اینجا به شرح مختصری از آنها می پردازیم. هتل سی نور دقیقا در منطقه میانی عیدگاه و جدیدها در زمان قدیم واقع شده است. قدیم چیزی نزدیک به 1500 سال پیش می باشد و هم اکنون این منطقه به کلی با آن دوره تفاوت دارد. آدرس دقیق هتل سی نور نبش خیابان شهید حنایی در خیابان اصلی 17 شهریور می باشد. برای رسیدن به این هتل می توانید از فلکه آب روبروی به بازار رضا بروید و انتهای بازار رضا با هتل سی نور مواجه می شوید.

عکس هتل سی نور به همراه عکسهایی از خیابان های اطراف و مجتمع های تجاری اطراف برای گردشگران بسیار کارآمد می باشد. مجتمع های تجاری نوسازی همچون اکسون، مجتمع تجاری صدر، آسمان، افشار و بسیاری دیگر با زرق و برق و ارائه اجناس به روز هر گردشگری را جذب خود می نماید. این بازرهای دور تا دور میدان 17 شهریور حلقه زده اند و تعداد آنها آنقدر زیاد است که بعد از گذشتن از دو مجتمع دیگر تمایلی برای رفتن به بازار نخواهید داشت. انتخاب هتل سی نور با تخفیف ویژه ما در موقعیتی عالی برای خرید و زیارت و گشت های تاریخی در کاروانسرای بابا قدرت و پارک جنگلی طرق، از بهترین انتخاب های یک مسافر در می باشد.

عکس های هتل سی نور تنها گزینه برای انتخاب این هتل نیست و بازدید از سراهای سنتی صد ساله فروش کالا جذاب به نظر میرسد. سراهایی که شکل قدیمی خود را حفظ کرده اند و به محل استقرار تولیدی لباس و عرضه عمده کالا با قیمت های باور نکردنی تبدیل شده اند. در این سراهای دو طبقه با حیاط های وسیع احاطه شده با درختان و حوض های بزرگ، می توان هرکالایی را با یک سوم قیمت رایج در بازار تهیه کنید. البته این قیمت ها اغلب برای عرضه عمده می باشد. قابل ذکر است مجتمع های نوساز نیز محل عرضه عمده کلا هستند اما قیمت برای تک فروشی را افزایش میدهند. یکی از مزایای خرید در بازارهای منطقه هفده شهریور مشهد نظم داشتن بازار کالاست. هر مجتمع تنها به عرضه یک نوع خاص کالا مشغول است و این امر خریدار را از سر در گمی می  رهاند. لباس مجلسی زنانه، گیس ها، لباس کودک، روسری، لوازم آرایشی، لباس و پوشاک مردانه، راسته تریکو فروش ها و... همه و همه به صورت عمده با قیمت های مناسب عرضه میشوند.

عکس های هتل سی نور بهانه ایست تا شما را با مناطق بیشتری اطراف این هتل آشنا کنیم. بلوار نوساز امیرالمومنین نیز از خیابان هفده شهریور به خیابان نوساز شارستان و حرم امام رضا علیه السلام منتهی می شود. همچنین کوچه های تاریخی چهنو در این منطقه واقع شده اند که شما را با پیشینه آشنا می نماید. همچنین منطقه کلیمی ها با وجود خانه های یهود نشین و راههای مخفی داخل خانه ها، بازار عباسقلی خان و خانه عزیز الله اف در این منطقه ، از جاذبه های تاریخی محسوب میشوند.

عکس هتل سی نور نما

عکس هتل سی نور نما

عکس هتل سی نور لابی

عکس هتل سی نور لابی

عکس هتل سی نور استخر

عکس هتل سی نور استخر

عکس هتل سی نور سوئیت رضوی

 عکس هتل سی نور سوئیت رضوی

عکس هتل سی نور اتاق سه تخته

عکس هتل سی نور اتاق سه تخته

عکس هتل سی نور اتاق سه تخته

عکس هتل سی نور اتاق سه تخته

عکس هتل سی نور سالن کنفرانس

عکس هتل سی نور سالن کنفرانس

عکس هتل سی نور اتاق دوتخته

عکس هتل سی نور اتاق دوتخته

عکس هتل سی نور سالن کنفرانس

عکس هتل سی نور سالن کنفرانس

عکس هتل سی نور اتاق سالن بیلیارد

عکس هتل سی نور اتاق سالن بیلیارد