عکس هتل قصر طلایی

هتل قصر طلایی

اگر به دنبال اطلاعاتی راجع به پیشینه  هتل قصر طلایی هستید با ما همراه باشید.

عکس های هتل قصر طلایی مربوط به نمای خارجی و فضای داخلی سالن و اتاق ها و استخر می باشد. اما خیابانهای اطراف را قطعا کمتر می شناسید که در اینجا به شرح مختصری از آنها می پردازیم. مشهد قدیم یعنی چیزی نزدیک به چهارصد سال قبل متشکل از چند محله اصلی بوده است.

طبق تصویر، هتل قصر طلایی در محله سرشور قرار دارد. در حال حاضر بازار سرشور تنها یک کوچه بازار بسیار شلوغ به همراه فروشگاهها و مسافرخانه های فراوان است که در نزدیکی هتل قصر طلایی واقع شده و میتوانید از این کوچه تاریخی و پر هیجان دیدن فرمایید. همچنین خانه رجایی تاریخی که ثبت شده در لیست آثار ملیست در محدوده هتل قصر طلایی واقع است.

عکس های هتل قصر طلایی به همراه عکسهای قدیمی دیگر از خیابانهای مشهد و منطقه سرشور و حرم امام رضا در زمانهای قدیم در سایت ما قابل دسترسی هستند. کوچه بازار فرش فروش های مشهد یکی دیگر از جاذبه هایی است که در محدوده هتل قصر طلایی قرار گرفته است. بازاری که تجار سرشناس ایرانی و خارجی از جاده ابریشم برای تبادل کالا در این محل گرد هم می آمدند. برای فروش نخ ابریشم این بازار سالیان دراز شاهد چانه زنی ها و رفت آمدها با اسب و شتر و قاطر بوده و حالا در بزرگی شهر تبدیل به کوچه ای تنگ و تاریک به همراه چند فروشگاه فرش شده و روزگار سپری میکند.

عکس های هتل قصر طلایی تنها گزینه برای انتخاب  نیست و دانستن پیشینه این منطقه هر مسافری را ترغیب میکند در کوچه پس کوچه های اطراف آن قبل از تخریب کامل توسط شهرداری قدم بزند و ساختمانهای تاریخی را کشف نماید. شاید با گذشت سالیانی دیگر این ساختمانها به کلی تخریب شوند.

عکس های هتل قصر طلایی بهانه ایست تا شما را با مناطق بیشتری اطراف این هتل آشنا کنیم. حمام مهدی قلی بیک مشهد نیز از آثار نزدیک به هتل قصر طلایی می باشد.حمام مهدی قلی بیک در سالیان اخیر تبدیل به موزه مردم شناسی مشهد شد. همچنین با اقامت در این هتل پنج ستاره شانس بازدید از محله ارگ باستان و کلیسای ارامنه در خیابان آخوند خراسانی را بدست می آورید. خانه پدر مقام معظم رهبری نیز در این منطقه واقع شده است که در حال حاضر ملکی شخصی، اما از بیرون قابل رویت می باشد.

عکس هتل قصر طلایی (نما)

عکس هتل قصر طلایی

عکس هتل قصر طلایی (سوئیت آمریکایی)

عکس هتل قصر طلایی سوئیت آمریکایی

عکس هتل قصر طلایی (لابی)

عکس هتل قصر طلایی لابی

عکس هتل قصر طلایی (اتاق کنفرانس)

عکس هتل قصر طلایی اتاق کنفرانس

عکس هتل قصر طلایی (سوئیت)

عکس هتل قصر طلایی سوئیت

عکس هتل قصر طلایی (اتاق لند اسکیپ)

عکس هتل قصر طلایی اتاق  لند اسکیپ

عکس هتل قصر طلایی (آتریوم)

عکس هتل قصر طلایی اتریوم

عکس هتل قصر طلایی (اتاق دبل آتریوم)

 عکس هتل قصر طلایی دبل اتریوم

عکس هتل قصر طلایی (آتریوم)

عکس هتل قصر طلایی  اتریوم